Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Neked hány évesen lett először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked hány évesen lett először barátod/barátnőd?

Figyelt kérdés

Hány évig voltatok együtt?

Most hány éves vagy?


Az nagyon égő, hogy nekem 20 évesen nem volt még barátnőm?:( Pedig szeretnék, csak nem tudok ismerkedni....:(


2017. ápr. 20. 13:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

18, 2 hónap (2 hónappal több volt a kelleténél, 4 "szakítással", tiszta gáz volt. XD)

27-f

2017. ápr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Amúgy meg csak el kel kezdeni.
2017. ápr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

16 evesen es 1 evig voltunk egyutt.

Most 21 eves vagyok.

Nem vagy elkesve. Mostani baratom 21 eves es en vettem el a szuzesseget.

L

2017. ápr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
22 évesen. A barátom 23 volt és neki is én voltam az első barátnője. 3 éve vagyunk együtt.
2017. ápr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

22f


Ha neked égő, akkor az neked égő... csak a gondolkodásodon múlik.

2017. ápr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
Én azt sem értem, hogy hogy merül fel valakiben, hogy ez gáz lehet. Mindenkinél eljön az a kor, amikor összefut valakivel, aki nagy hatással van rá. De azt, hogy ezzel a személlyel mikor találkozik, azt hogy lehetne már előre beírni egy naptárba? Az gáz, ha valaki tizenévesen csak azért lefekszik valakivel, mert a Malvinka sem szűz már... Az én gyerekem is 20 éves, és ő is szűz még. De őt ez nem zavarja ennyire, mert bár vágyik egy párkapcsolatra, még nem találta meg azt, aki erre a megfelelő személy lenne. Érettebben gondolkozik a koránál, látja a sok osztálytársát részegen mosdókban dugni, aztán másnap semmire sem emlékezni, vagy csak úgy kefélni valakivel, mintha moziba mentek volna, "kellemes időtöltésből", és ez nem az ő világa. És én büszke vagyok rá, hogy ilyen.
2017. ápr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
r.hadtúl nem gáz, csak a társadalom meg a média tolja rád a terhet. Te meg be is nyeled. De nem kéne.
2017. ápr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

16. 2 nyamvadt hónapig tartott.

Nem égő, ne aggódj ezen! Mi nem megy benne?


19/L

2017. ápr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Nekem kb 17évesen volt első,de ez számomra jelentéktelen sőt az utána következő kb két kapcsolat is.Ezek pár hetesek,max 3 honapig tartottak.Szoval meg se kellene,hogy emlitsem még szerelem se volt.Az első komoly ami még tart azota is 23évesen lett nekem. 8éve vagyunk együtt.

Egyébként nem tartom cikinek a te eseted.Teljesen átlagos,nem lógsz ki ez miatt.A fiú ismerőseim között is bőven vannak olyanok akiknek jóval 20 felett lett első kapcsolatuk és olyanok is vannak akik 28-30 éves korukra kiégtek mert már annyi volt és nem birják :)

2017. ápr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok,lemaradt hogy nő :)
2017. ápr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!