Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Neked hány évesen lett először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked hány évesen lett először barátod/barátnőd?

Figyelt kérdés

Hány évig voltatok együtt?

Most hány éves vagy?


Az nagyon égő, hogy nekem 20 évesen nem volt még barátnőm?:( Pedig szeretnék, csak nem tudok ismerkedni....:(


2017. ápr. 20. 13:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Első, igazi barátnő 19 évesen. Ő 24 volt. :D Közel 2 évig dúlt a love.
2017. ápr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
Még nem találkoztam olyannal,aki igazán nagy hatással lett volna rám. :) 20/N
2017. ápr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

16 évesen, 4 évig voltunk együtt

22N


Csak az a gáz, amit te annak érzel. Tavaly voltam egy sráccal, 21 éves volt és még nem volt előtte senkivel.

2017. ápr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

- 19 voltam, ő volt az első akivel le is feküdtem

- 3,5 évig voltunk együtt 2 szakitással tarkitva

- most 28/N


Kérdésedre reagálva: Nem, nem gáz abszolút. Bár akkor úgy éreztem hogy ultra gáz, hogy a gimi összes csajának kb volt valakije, utólag nem cserélnék senkivel, mert jobban tudtam értékelni a párjaimat.

2017. ápr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

20 évesen volt az első, egy hónapos. Szó szerint nem volt semmi, még csók se, csak bújás. Szerintem az inkább kis tinis játszadozás-próbálkozás volt inkább.



Utána flörtök, ismerkedések voltak, abból több is, némelyiknél szép emlékekkel akkor is, ha ugyebár nem lett kapcsolat.



22 évesen volt egy 8 hónapos kapcsolat, ami komoly volt. Ő vette el a szűzességemet. Ott már családról, házról, közös életről beszélgettünk. Nem működött sajnos mégse.



24/L

2017. ápr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

15 évesen volt az első barátom, 3 hónapig tartott.

Most 26 éves vagyok, 19 évesen jöttem össze az exemmel, akivel 5 évig voltam (előtte is voltak pár hónapos próbálkozások).

A jelenlegivel 1 éve vagyok együtt.

2017. ápr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

@6

Azért égő, mert több kérdés is szerepelt már itt is a témában arról, hogy nők járnának-e szűz, tapasztalatlan férfivel. A válaszok lesújtók voltak, bő háromnegyedük azt felelte, hogy "biztosan van ilyen nő, de nekem kell, hogy jó legyen az ágyban", meg hogy "én nem fogok tanítani senkit" (mert 'zmeg neked aztán nyilván nem kellett megtanulnod, te már első körben vérprofi lehettél). Mert ugye tök logikus, hogy aki szűz, az csak rossz lehet és még ha az is, azon nem tud pár alkalom alatt javítani, meg egyébként is, akkor már tényleg semmilyen más pozitívuma sincs. Ha pedig egy férfit kérdezel, akkor instant lúzer vagy, meg kivet magából a társadalom életképtelennek bélyegezve. Tudom, mert lassan 24 éves leszek, szűz vagyok és sose volt senkim (egyik a másikból következik), és tudom, hogy lesajnál mindenki és szinte gyerekként kezel, még ha nem is mondja ki.


Hirtelen ezt a két kérdést találtam.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Ez az állapot csak azoknak nem "égő", akik maguk is ebben a helyzetben vannak, de azt be kell látni, hogy az emberek nagy többsége nemtől függetlenül máshogy fog egy 20+ éves szűzhöz állni (no pun intended), mint egy tapasztalthoz, mert ez ma az elvárás.


Tudom, nem a szüzesség volt a kérdés lényege, de hát a párkapcsolatban szex is van, ahol meg szex van, ott szüzesség max az első alkalomig van. Márpedig szerintem inkább a szüzesség miatt gondolják sokan, hogy életképtelen egy ilyen férfi (akár nő is), mert ha már legalább barátok extrákkal jellegű mókázásban részt vett, akkor már megvan benne a férfiasság és a kommunikációs készségei is topon vannak. Ha pedig ezen változtatni akar és fizetős szolgáltatásokat vesz igénybe, akkor ráadásként még szánalmas is, mert mi sem egyszerűbb, mint párkapcsolatot kialakítani!


Na, ezért gondoljuk legtöbben gáznak a magányunkat.

2017. ápr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

17 voltam, 5 hónapig tartott.

Aztán 18 évesen lett másik párom, vele vagyok aóta is.

21L

2017. ápr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Már ovis koromban is űztem az ipart. Nagy csoportban nekem volt a legszebb hajú barátnőm, puszilkoztunk is sokat a kis faházban. Most harmadik leszek de ő már nekem nincs meg. De már kinéztem egy osztálytársamat akinek írom a matek háziját, ő vele már a kézfogást tervezgetem, de még nem beszélgettünk úgy...
2017. ápr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
19 voltam, és 7 hónapig húztuk. 21L
2017. ápr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!