Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ezzel a három tulajdonságod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezzel a három tulajdonságoddal rendelkezel, akkor előbb utóbb, ha nem egy fullos, de egy átlagos barátnőd lesz?

Figyelt kérdés

- humor

- intelligencia

- kedvesség, figyelmesség


2017. márc. 29. 18:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2017. márc. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
ezekkel a tulajdonságokkal szűzen halsz meg, sorry
2017. márc. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
előző kérdés ihlette? igen, átlagos barátnőd lehet, vagy esetleg csúnya, attól függ hogy te mennyire vagy randa. ha nagyon akkor még átlagosat se várj, azért igényei mindenkinek vannak. elégedj meg egy csúnyával ha te is az vagy.
2017. márc. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%

Ezek nem értékek egy nő szemében önmagában véve. Aki ezzel nem ért egyet, az nem volt még férfi. A nők csak ezt mondják, hogy erre vágynak, de tulajdonképpen nem is értem, hogy gondolják ezt komolyan.


Most őszintén, gondoljátok végig hány meg hány ilyen pasi próbálkozik be nálatok, akár napi szinten? És mindegyikkel lefekszetek vagy akár szóba álltok?

Kötve hiszem...

2017. márc. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

"Most őszintén, gondoljátok végig hány meg hány ilyen pasi próbálkozik be nálatok, akár napi szinten?"


Ezt honnan tudod? Ezek a tulajdonságok igen relatív dolog, mindenki azt gondolja magáról hogy ő ilyen szerintem...

Szóval ezt rosszul látod, szerintem aki valóban rendelkezik az ilyen tulajdonságokkal, abból borzasztó kevés van, talán jóval kevesebb, mint ahány határozott magabiztos sportos gazdag pasi.

2017. márc. 29. 18:54
 6/13 anonim ***** válasza:
55%

Nálam bizony bepróbálkozott pár ilyen fiú, abból az egyik a barátom lett.

Se pénze, se kocsija, se saját lakása, mégis volt olyan kártyája, ami ütött mindent.

2017. márc. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Ezt nőként mondom. Az is kell, hogy a másik vonzódjon hozzád. Az meg, hogy ki kihez vonzódik már személy függő.
2017. márc. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Azt kell mondjam, hogy kell hozzá genetika is,mert ha nincs vonzalom, hiába hozod le a csillagokat is az égről.

Nekem van egy nagyon kedves barátom aki nyúlszájjal született és az orvos, aki kiskorában korrigálni próbálta a száját, nagyon rossz munkát végzett. Sajnos a külső megjelenésen kívül enyhe beszédhibája is van. 2 diplomás mérnök, tud táncolni, operába, színházba jár, szinte mindent elolvas ami kezébe kerül és idáig 1 Nő vette emberszámba, de igazából ő is csak társaságra vágyott.

Évek óta győzködjük, hogy próbálja meg a műtétet, a mostani állapotnál csak jobb lehet, de idáig nem tudtuk meggyőzni. Ha egy jó átlagos arc lenne mellette, akkor sorban állnának érte a Nők, de így maximum az aki empatikus és megsajnálja.

2017. márc. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%

Nem, ezek a legfontosabbak:

-arc

-magasság (legalább 175 és akkor talán már van esélyed az átlagos csajoknál)

-munkahely/fizetés (önmagában nem elég a pénz, mert egy jómódú gáz- vagy villanyszerelő vállalkozó is ugyanolyan melós senki a nők szemében)

-vonzó személyiség: ide sorolnám az általad említett 3 tulajdonságot, mert ezek együtt annyit érnek, mint az előbbiek külön-külön

2017. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A parom ilyen es imadom. :)

Foleg az utolso ponton lepodtem meg anno, hogy egyaltalan letezik meg ferfiben ez a tulajdonsag. Az exem lexart magasrol, nem erdekeltem kulonosen, csak egy darabig a kapvsolat elejen. Ezzel szemben a jelenlegi parom mindig odafigyel ram es szerencsere huseges is.

Ne vesszen ez el beloled, remelem talalsz magadnak vkit. :)

2017. márc. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!