Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet egy szép arcú vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy szép arcú vékony barátnője egy olyan férfinak akinek nagyon csúnyák a fogai de egészségesek de nincs igénye arra hogy megcsináltassa?

Figyelt kérdés
Egyébként minden másban igényes
2017. júl. 2. 14:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Akkor szep arcu lanyra se legyen igenye, ha ilyen gusztustalan.
2017. júl. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

szép arcú, vékony XD

neked is aztán saját ízlésed van és nem a média rakta beléd...

2017. júl. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%

A a csúnya, de egészséges csak csálé az kétlem, hogy nagy baj. Azért nem 2 fillér megcsináltatni meg tényleg minek, ha egészséges. Ugyan olyan butaságnak tartom, mintha egy gyönyörű lány eltöreti majd hónapokig nyújtatja a lábát miközben gyógyul, mert hogy a modell 170x centinél kezdődik. Nem igazán értem ezt a fogazás dolgot, nem fér bele egy nő feje egy férfi szájába, hogy gyönyörködjön a fogaiban.

30/f

2017. júl. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet. Egy szép arcú, vékony, szintén rossz fogú, vagy fogatlan lány személyében.
2017. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Akkor szép barátnőre se legyen igényed.
2017. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Csúnya de egészséges, azaz?

A csáléságot nem is biztos, hogy meg lehet oldani, én jártam gyerekkoromban emiatt fogszabályzásra, aztán hosszú távon mégse segített, de a fogzománcomat tönkretették...

2017. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Férfiként írom, hogy a fogazat az első belépő a másik embernél. Akaratlanul is azt nézi, észreveszi beszélgetés közben. Szerintem ne hanyagold el őket. Én is most vettem észre, hogy lett egy lyukas fogam (amúgy jók a fogaim és szépek is), rögtön mentem betömetni.
2017. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Én duci lány vagyok, de nekem sem kellenék, konkrétan hányingerem lesz az igénytelen szájtól. Ha te igénytelen vagy, te se akarj igényest
2017. júl. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Te elfogadnál a szép arcú, vékony lányt igénytelen és ápolatlan fogsorral?
2017. júl. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%
#2 mert nyilván csak a média miatt tetszhetnek az embereknek a vékony, szép lányok...az lenne a természetes, ha mindenki a bálnákra bukna?
2017. júl. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!