Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsináltassam? Hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsináltassam? Hasonló szituációban levő nők válasza érdekelne jobban

Figyelt kérdés
A férjem mindig mondja hogy a természetesség a legszebb de nagyon szeretném feltöltetni a számat hogy szép formája legyen , akivel hasonló eset volt, megcsináltatta, mit mondott utána a férje?
2022. szept. 22. 21:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%

Jaj neee! Ha a férjednek így tetszel, ne változtass!

N

2022. szept. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy a plasztika bár külsőség soha nem onnan indul hanem belülről. A belső elégedetlenségtol, az önértékeléstol. És ha egyszer valamit megcsináltatsz folyamatosan azt nézed majd mit lehet még és ez szörnyen káros. A férfiakat nem érdekli, nőként pedig ugyanúgy azt gondolom teljesen felesleges. Mert a gondjaid amik belülről jönnek nem oldódnak meg.
2022. szept. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
27%

"A férfiakat nem érdekli, "


Mondják ők. De valahogy mégis szénné műtőtt, töltött, csomózott nőkre csorgatják a nyálukat.

2022. szept. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem tölteném fel, de nem csak a férjem, hanem magam miatt sem. Nagyítóval kell keresni, akiknél ez jól sikerül és nem lesz undorító és igénytelen.
2022. szept. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
13. Én biztos nem! Max ha okádni szeretnék.
2022. szept. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

13. Igen biztos vannak olyanok de azok többnyire felszínesek. Nekem nem baj legalább elkerülnek engem aki kicsit messzebb tud látni a külsőségeken.


12voltam

2022. szept. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem undorító, már bocs.


Ízlésesen is lehet... Hááát, nem. :D A mű az mű, bárhogyan próbálod eladni.

2022. szept. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
78%
Nekem az ilyen feltöltött szájú nőkről mindig az jut az eszembe, hogy ezek az igazi szopógépek akiknek úgy meg lehet b@szni a szájukat. Töltesd fel, legyél szopógép!
2022. szept. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
79%

Csak a nők hiszik, hogy szebbek lesznek egy hasonló beavatkozástól. Ha egy férfi azt mondja a természetesség szép, azt komolyan is gondolja.

Megcsináltatod, nem fog neki tetszeni, aztán meg leszel lepve, hogy kevésbé vonzódik hozzád, mert egy undi mű szar van a szádban. Nőként nem értem egyesek miért tesznek ilyet magukkal.

Ne álarcot akarj viselni, hanem belül tedd rendbe magad. Az önértékelésed nem lesz jobb egy műszájtól.

2022. okt. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!