Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek ilyen szituációban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyen szituációban?

Figyelt kérdés
Kényes téma,de rendkívül fontos. Sajnos évek óta konfliktust okoz kettőnk közt, és egyre rosszabb.Sőt már a kapcsolat elején is szinte jelen volt, de olyan szerelmes voltam, hogy simán elfogadtam ezzel együtt.. 13 éve vagyunk együtt férjemmel, két kisgyermekünk van 6-3 évesek. Ha bele gondolok igazándiból neki mindig is kisebb volt az étvágya szexuálisan, de úgy gondoltam belefér, hogy toleráljak. Neki bőven elég havi 2-3 alkalom. Nekem ez kb heti lenne... kifogásból mindig akad, már rászoktam az évek folyamán, hogy jaj fáradt, jaj a gyerekek, jaj ez jaj az.... magas vérnyomásos, cukorbeteg.. sztem ez is közre játszik. Persze ő azt mondja nem... ha ritkán együtt is vagyunk nem az igazi, mert "bocsánat" a vége... persze figyelmes, és nem hagy úgy..de így nem az igazi... elhanyagolja magát néha, nem borotválkozik. Úgy könyörgök neki, hogy annyira szúr, hogy puszit se tudok neki adni... úgy érzem mindig én kezdeményezek, ritkán nem... összevesztünk ezen 2 napja majd a fejemhez vágta, hogy keressek magamnak partnert mert az én igényeim kielégíthetetlenek... egyrészt nagyon megbántott, mert szerintem heti2 alkalom, nem nimfomániás körbe tartozik, másrészt gondolom azért vagdalkozik, mert azt hiszi sose csalnám meg. Ami így is van, de esküszöm gondolkodóba estem.. Ti mit tennétek a helyemben? Hogy oldottátok meg ha volt hasonló problémátok?
2018. jan. 13. 07:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%

Vibrátor, a jobb kezed stb.

Masztizhatsz előtte is, hátha begerjed

2018. jan. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szar ügy. Sajnos ez nem fog változni. A szexualitás nagyon fontos egy párkapcsolatban. Ha nem egyformák az igények, akinek több kell, szenvedni fog. Én is ezen az oldalon voltam a házassagomban, csak én a másik oldalon vagyok...
2018. jan. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Na ezt jól megfogalmaztam :D

Szóval én is így voltam a házasságomban,de én férfi vagyok.

2018. jan. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Milyen idősek vagytok?
2018. jan. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Férjem 43, én 39 leszek... mondtam is neki 30 akárhány évesen nem hiszem, hogy irreális elvárásaim lennének...
2018. jan. 13. 08:22
 6/20 A kérdező kommentje:
Te kikacsintottál ezért kapcsolatból? Helyrehozhatatlan ez egy házasságban? Hiszen elméletileg szeretjük egymást.. túl nagy kérés ezen változtatni? Hisz nem egy rossz dolgot kér az ember :-D
2018. jan. 13. 08:25
 7/20 anonim ***** válasza:
86%

#2,3,4 vagyok. Olyan idős vagyok mint a férjed, párom kettővel fiatalabb. Ha tehetjük minden nap szeretkezünk, van hogy többször is. És van hogy szinte egész nap mást sem csinálunk...

Szerintem mondd meg neki hogy neked így nem jó. Kérdezd meg tőle hogy szerinte mi a megoldás! Kíváncsi lennék, mit reagál.

2018. jan. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, túl nagy kérés attól, akinek ez már sok. Olyan kötelező dolog, ami elvárás, teher. Minél jobban nyustolod vele, annál rosszabb. Én a helyedben megprobalnam az ellenkezőjét: békén hagyni és várni az ő kezdeményezését. Ez be szokott jönni.

Ha nem, akkor szakember.

2018. jan. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ez ez régen is így volt akkor nem fog változni.

A félrelépés szétbombázhatja a házasságot.Mérlegelni kell mi éri meg jobban.

Elválsz, hogy több legyen a szex.De mi van ha a jövőbeli partner nem lesz ideális? Lehet napinta elintéz de lesz elviselhetetlen tulajdonsága?Mi lesz a gyerekekkel?Anyagiakkal?Fontos a szex de nem minden áron.

Üljetek le átbeszélni de komolyan, esetleg egy házassági tanácsadó vagy szexuálpszichológus segíthet.

2018. jan. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem szeretném, csak ezért szétbombázni a kapcsolatot, de ez ,hogy keressek ha nem felel meg nekem így szíven ütött... aki szereti a másikat nem mond ilyet... szerintem... megalázva érzem magam...
2018. jan. 13. 08:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!