Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, nők kis segítséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nők kis segítséget kérek az alábbi szituációban?

Figyelt kérdés

Adott Adrián és Betti. Majdnem 2 évet lehúztak kapcsolatban, majd Adrián szakított. Betti éli a "nagyon szuper egyedül" című kirakatéletet, de magában persze magányos. Ha adrián megváltozott teljesen az előnyére, és a külsőségek sem változtak(nem lettek csúnyábbak) akkor ha visszamenne Bettihez az lenne az elfogadható ha Betti igent mond? (ha a hibák ki lettek javítva)

Aki volt hasonló helyzetben írhat egy véleményt. (ez nem a melegített káposzta eset)

én szerintem ebben az esetben igent mondanék ha a volt párom lenne a másik fél

Ti?



2017. nov. 20. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Hmm... Tehát Adrián dobta Bettit, aztán Adriánnak minden happy, Bettinek nem, de mégis visszamenne Bettihez. És erre mondjon igent Betti? Háát, nem tudom.

Ha még szereti akkor nyilván igent mond úgy is. Annyi minden közrejátszik egy ilyen döntésben.

2017. nov. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én ezt a felmelegített dolgot sosem értettem, kicsit olyan, hogy nincs ló jó a szamár is alapon visszahúzok a régihez, mert nincs bátorságom igazán továbblépni. Tudom azt írtad, hogy nem felmelegített káposzta eset, de valahol mégiscsak az, hiszen szakítottak.

Jelen esetben nem tudjuk, hogy Adrián miért vetett véget a kapcsolatnak, és vajon a változása igazi, vagy csak ő gondolja annak?! No meg, Bettinek vágya-e újra kezdeni vele?

2017. nov. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ahhoz tudnám hasonlítani amikor iszol egy kávét pl. de cukor és tej nélkül.

Szerinted nem elég édes. Oda rakom cukorral és tejjel hogy jó legyen, akkor feltételezem megiszod :D


Az az érdekes hogy sok embernek nem kell már valami ha "kész". Annak ellenére sem, hogy tudják hogy finom lenne.

Vajon ez miért van?

2017. nov. 20. 22:59
 4/9 A kérdező kommentje:

Veszekedés, hirtelen természet miatt.

Bettinek az volt a vágya hogy Adrián olyan legyen mint most. Kérdés, hogy mi a válasz ha elérhető közelségbe kerül egy álom....

2017. nov. 20. 23:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, ezt akartam kérdezni még, hogy a változásra vajon úgy reagál-e Betti, ahogyan Adrián szeretné. Mert közel sem biztos, hiszen megszokott egy személyiséget, aztán ő most más. Talán úgy érezné, hogy Adrián nem is önmaga..

(2)

2017. nov. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na igen, kedves 82% :) Ebbe segíts, hogy ilyenkor mi a megoldás, hogy lehet úgy lehetőséget kérni, hogy ne legyen férfiatlan, és a lány elhigyje hogy mostmár azt kapná amire vágyott?
2017. nov. 21. 00:00
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen sem mondanám a helyedben, hogy "megváltoztam". Talán csak megpróbálnék közeledni felé, de nem hevesen, kicsit távolságtartóan, de nem érdektelenséget sugározva. Beszélgetni, feleleveníteni azokat a jó élményeket, amiben részetek volt együtt. Azt mondanám, hogy sokat gondolkodtam a szakítás óta, úgy érzem, hogy tanultam a hibáimból, amiket már látok élesen, hogy sokszor nagyon nem úgy reagáltam, ahogyan kellett/szerettem volna igazán. De a hiányod, sok mindent átformált bennem.

Aztán ha ő úgy gondolja, hogy adna esélyt, akkor tényleg bizonyíthatod is a változást. Mint mondtam, nem vagyok híve az újrakezdéseknek, de bizonyára vannak, akiknek ez adott új löketet és sokkal jobb lett a kapcsolatuk, mint előtte volt.

2017. nov. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Megfogadom amit írtál :)

A fejleményt, ha lesz akkor privátba megírom

2017. nov. 21. 10:59
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, írjál nyugodtan. Sok sikert addig is!
2017. nov. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!