Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akinek volt-van koreai parja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt-van koreai parja, annak a segitseget kernem most! Hogyan kell meghoditani egy koreai fiut, illetve miben masak mint a magyar fiuk?

Figyelt kérdés
Van egy koreai fiu akivel mar 2honapja megallas nelkul beszelgetunk,minden nap.Europaban tanul egyetemen es mar mind a ketten elmondtuk a masiknak hogy kedveljuk egymast es mar tervezi hogy aprilis eljon hozzam..viszont egy kicsit felek..nem vagyok megelegedve a kulsommel es elegge onbizalomhianyos vagyok e teren es nagyon felek hogy nem tetszenek neki(bar mondta h azert kezdett el velem beszelgetni mert megtetszett a mosolyom,es mindig mondja h szep vagyok es ne aggodjak tetszeni fogok neki,de en akkor se hiszem el :( mennyire fontos nekik a szepseg?
2017. márc. 11. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
19%

Éles elméjűről (Kim Jong Un) egy kép az ágyad fölé. Kommunizmus ismerte, dicsőítése. Fikázzátok az amcsikat kicsit.


Ha kell neki az állampolgárság akkor jónak fog tartani mindenképp.

2017. márc. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Egy ázsiainak pont nem az fog számítani, hogy nézel ki.

Viszont nekem volt egy kínai haverom, akitől a következőket tudtam meg, mi is a fontos az ázsiaiak párválasztásánál (és bár ők viszonylag európaiak voltak, nagyon kötődnek a hagyományokhoz):

- Tetszeni kell a szülőnek. Apa, anya, aki hordja a nadrágot, sajnos bizony bele tud szólni keményen (a srác pl nem járhatott egy lánnyal, mert az anyja szerint túl alacsony volt)

- Ambíciók az életben, jó eredmények. Ez szerintem elég alapvető, a legtöbb ázsiai bizony minden sztereotípiát helyeselve igen jól teljesít az élet különböző területein.


Ezek persze sztereotípiák, de lehet rájuk alapozni.

2017. márc. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Attól hogy te nem látod magad szépnek, ő még igen. Ne aggódj ezek miatt a férfiak a magabiztos nőkre buknak. Egy kicsit fejleszd az önbizalmadat és nyerő leszel. Az én párom is a mosolyom miatt kezdett el környékezni eleinte. Láttam az előző barátnőit képeken és mind nagyon szép volt. Aggódtam hogy nem leszek elég jó neki. Mindenki előtt fel vállal és a nőket is kerüli nagy ívben. El fog mulni ez az érzés ami benned van, csak bíznod kell magadban, és sokat mosolyogj mert az tetszik neki, akkor használd is ki ezt!
2017. márc. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a koreaiak a legnyitottabbak a japán-kínai-koreai hármasból. Azt tudom hogy náluk a szép bőrnek van nagy kultúrája, meg fontos az idősek tisztelete, de szerintem az ilyen dolgok úgyis hosszú távon fontosak. Legyetek lazák, ismerkedjetek, aztán majd eldől.
2017. márc. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszer randiztam egy koreaival de annyira más világ, hogy nem éreztünk rá a másikra. Egyébként nagyon kényesek a külsőre, de ha már látott képen, nagyjából tudja milyen vagy, és ha ti így elvagytok, akkor csak add magad.
2017. márc. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat :)
2017. márc. 11. 18:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Tanuld meg a gamgamstájlt!
2017. márc. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!