Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti mit szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit szeretnétek hallani ebben a szituációban de őszintén?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy láttatok az utcán, iskola, munkahely -mindegy igazából- előtt egy fiút/férfit akit megnéztetek magatoknak mert mondjuk jóképű/helyes volt és jól öltözött jól nézett ki szóval megnéztétek ez a lényeg.

És tegyük fel azt is, hogy a következő alkalommal amikor találkoztok megint megnézitek egymást. Na és ezek után ti mit szeretnétek hogyan közeledjen ez a férfi? Mivel nektek ha megnéztétek nyilván külsőre tetszetős, de örülnétek-e neki ha odamenne legközelebb esetleg hozzátok és beszélgetésbe elegyednétek? Nem feltétlenül felszedős szövegre gondolok, ha valaki nem vevő az ilyesmire az leírhatja azt is számára mi lenne a legjobb megismerkedési mód. Ez csak úgy érdekel engem, mindenki a saját véleményét írja le, hogy ő mit szeretne ha mi lenne a folytatása ennek a dolognak. Igazából ennyi :)


2017. febr. 8. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha egy teljesen ismeretlen emberről beszélünk, (és feltételezve szingli vagyok) akkor miért ne akarnám, hogy leszólítson? Mivel van barátom, így viszont felmérném a külsejét, és ennyi.
2017. febr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oké de hogy szólítson le? :) Ha tegyük fel van barátod és leszólít mégis akkor mit mondanál? Ha esetleg beszélgetni szeretne veled még az is sok lenne?
2017. febr. 8. 22:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Munkahely, iskola ... attól, hogy rádnéz miért hiszed azt, hogy tetszel neki és már meg kellene szólítani?

Őszinten amikor egyetemre megyek vagy dolgozni szinte minden nap ugyan arra a férfira/férfiakra tekintek rá csak úgy spontán mert már többször láttam őket. Attól még egyáltalán nem tetszenek és akarok tőlük semmit és valószínükeg ők sem tőlem. Rájuk tekintek és el is nézek, ennyi az egész.

Majd ha folyamatosan legalább 10-20 másodpercig téged fog nézni különböző helyzezekben akkor mondanám, hogy menj és szólítsd meg.

2017. febr. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pont ilyen helyzetben vagyok. Mivel nincs pasim ,örülnék neki. Szólítson meg,mondja hogy szimpi vagyok,kérjen valami elérhetőséget stb.
2017. febr. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha külsőre tetszel a lánynak, akkor teljesen mindegy, mit mondasz neki, nem szúrhatod el.
2017. febr. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem látszik a szimpátia mindkét nem esetében.

Igen vannak emberek akikre mindennap ránézünk, de teljesen közömbösen. Aki tetszik ara teljes másként nézünk, és ezt általában észre is szokták venni. Én ha egy vad idegennek többször mélyen a szemébe nézek, jobb esetben rá is mosolygok az azért van, mert nagyon szimpatikusnak találom és szeretnék vele ismerkedni.

Ezzel mondjuk az a bajom, hogy mostanában a pasik nagyon mulyák és nem veszik a lapot:(

Amikor szemezek és mosolygok akkor már mindegy, hogy milyen dumával jön oda bárki, mert akkor már tetszik, sőt ha nagyon tetszik egy szia után már képes vagyok én vinni tovább a beszélgetést.

A Te esetedben is elég lehet a köszönés, és ha van összemosolygás, vagy zavarba jövés akkor lehet nyílt lapokkal játszani.

Egy bizonyos kor után nem kell rágörcsölni, el kell mondani, hogy szimpatikusnak találod és szeretnéd megismerni, vagy szívesen meghívnád egy italra. Nem kell túlgondolni, nem kell előre tervezni, mindig csak egy kicsit haladni előre.

2017. febr. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem elég lenne, ha odajönne, köszönne, elmondaná, hogy szimpatikusnak talál és szívesen megismerne. Ezek után helyzettől függően egyeztetnénk a lehetséges randiról. Ennél nem kell semmi látványosabb belépő.

25L

2017. febr. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lazulj! Mindegy mit mondasz. Ha nincs beszedhibad,akkor van eselyed. Nem kell bonyolitani. A no par mondatbol felmeri,h tetszik-e neki a stilusod vagy nem.

Tehat: "Szia,mostmar legkozelebbre beszeljunk meg egy rendes talalkozot! Jo neked a kedd 20.00 vagy a pentek 16.00? ... Csereljunk emailt es telefonszamot. .... Szia"


En ezt mondanam.

N

2017. febr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!