Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem szakít őszintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szakít őszintén velem? Miért mondja, hogy össze van zavarodva és gondolkodnia kell?

Figyelt kérdés
Egy régi ismerősömmel elkezdtünk Facebookon csetelni, majd skypeon beszélgetni. Nagyon messze él tőlem, nem tudtunk találkozni. Sajnos beleszerettem...és azt mondta ő is. Azt mondta, tisztáznia kell a házasságát , ezért vagy elválik, vagy párterápiára mennek. És velem megszakított minden kapcsolatot. Azt mondta, nem kérheti, hogy várjak rá, mert nem tudja, mi lesz. Szerintetek fog még jelentkezni?
2016. dec. 11. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet tudni. Tényleg ne várj rá. Ne szalassz el miatta más lehetőségeket
2016. dec. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%
Ribi. Minek kezdtél házas emberrel? Fog jelentkezni,ha üríteni akar....
2016. dec. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hmmm :( Nem volt köztünk testi kapcsolat, mint mondtam. És nem ilyennek ismertem meg. Szerintem most is becsületesen akarja csinálni. Csak szerintem gyáva ahhoz, hogy kimondja, vége.
2016. dec. 12. 12:33
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Én nem hiszek az ilyesféle kapcsolatban !Nekem volt anno egy pasi de a feleségét vàlasztotta annak ellenére hogy a felesége csalta meg !Az rég rossz hogy megszakitotta veled a kapcsolatot sztem a feleséget vàlasztotta nem téged lépj tovàbb !
2016. dec. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetoség van: vagy jol feltételezed, hogy gyàva és igy ràzott le Téged,vagy ellenkezoleg, gerinces férfi, aki nem akarja, hogy a hàzassàga végkimenetelében befolyàsolva legyen az iràntad tàplàlt érzelmei àltal. Gondolhatja ùgy, hogy a no, akit szeretett valamikor annyira, hogy elvegye feleségul, megérdemli, hogy megprobàlja pàrteràpia àltal helyrehozni a hàzassàgàt. Véleményem szerint ez utobbi. Azonban, ha igy is van és nem jelentkezik tobbé, Neked lesz koszonheto, hogy rendezte a hàzassàgàt. Vagyis az iràntad valo érzelmei vezették el odàig, hogy végre tegyen valamit. Ha viszont az nem mukodne és jelentkezik, akkor egy kitarto, becsuletes férfit fogtàl. Irom mindezeket olyan férfiként, aki jàrt hasonlo cipoben.

A 2-es vàlaszàt inkàbb nem minositeném.

2016. dec. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 Köszönöm a válaszod, ez nekem vigaszt nyújt, én is gondoltam erre. Az a baj, még mindig remenykedem, hogy visszatalal hozzám, közben meg lelkiismeret furdalásom van, hogy a hazassaga végét kívánom. Ő azt mondja, sok éve már úgy érzi, nincs is házassága, tarsberletben élnek. De kötődik a feleségéhez. Nekem az is jó lenne, ha tudnám, hogy jól vannak, de az nagyon fájna, ha semmi sem valtozna es megsincs velem.
2016. dec. 23. 10:31
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
5. vagyok. Ebben a helyzetben Te nem nagyon tudsz tenni semmit, csak esetleg vàrni. Persze ez a legnehezebb, tàvolmaradni és vàrni... Elobb, vagy utobb nyilvàn rendezodni fog a dolog. Ha ùgy érzed érdemes, vàrhatsz rà. De vedd figyelembe azt is, hogy nagy a tàvolsàg koztetek. Ha el is vàlik, vajon hajlando lesz hozzàd kozelebb koltozni? Vagy Te, ha azt kivànja? A tàvkapcsolatok nehezek...meg aztàn, vàlàs utàn lehet "kinyilik a szeme" és elkezd viràgrol viràgra szàllni...mindenképpen jol gondold meg és ha eldontod mit csinàlsz, ird meg neki is. Akàr a kétségeidet is megirhatod. Még ha nem is vàlaszol, de tudjon rola. Kitartàst, bolcs dontést!
2016. dec. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy azért rázott le, mert meg akarja menteni a házasságát. Ha elválik, akkor sem várhatja el, hogy várjál rá. Ha adódik lehetőséged ismerkedésre, ne szalaszd el miatta. Hogyha együtt kell lennetek, úgyis egymás útjába sodor majd titeket a sors újra.
2016. dec. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Írtam neki, azt mondta, nincs jól és ahogy látom meg van rekedve, nincs változás a kapcsolatukban. Azt mondta, sokkal tartozik nekem. Annyit irt, hogy örül neki, hogy írtam :(
2017. jan. 8. 21:13
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

Megmondom, mi van. A fickó egyszerűen nem akar elválni, ennyi, bár valszín szar a házassága, az asszonykától nem kap meg mindent (főleg törődést). Talonban tart téged, mert szereti, hogy tőled azt megkapja, ami otthon hiányzik neki.


Bocs, de ez van, az idő engem fog igazolni.

2017. jan. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!