Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen megvagyok zavarodva....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen megvagyok zavarodva. Most ez a lány mit gondol?

Figyelt kérdés
Van egy nagy csinos, szép lány aki nekem mindig is tetszett. Az utóbbi időben nagyon összemelegedtünk, több időt töltünk együtt az elmúlt fél évben mint komoly kapcsolatban élő ismerőseim a párjukkal. Fiatalok vagyunk mindketten, ő 19 én 23. Nekem az az érzésem hogy ő is szerelmes belém mert én tudom hogy az vagyok de teljesen ellentmondàsos a viselkedése. Ugyanakkor mindig hangoztatja hogy legjobb barátja vagyok. De ez inkább ilyen kérdő kijelentés, mintha arra várna hogy rácáfoljak. Azért gondolom így hogy nem barátzónában vagyok mert : utánozza a gesztusaim, mozdulataim, ő kelt minden reggel az üzeneteivel, egyszerűen issza a véleményeim és mindig próbál nekik feltünően megfelelni nagyon aranyossan, ha elmegyek valahova és nem ér el azonnal akkor mindig kiváncsian az az első kérdése hogy KIVEL voltam, a jövőt mindig közössen említi a távolabbit is, ha picit elhanyagolom mindig elkezd kaparni utánnam.. 1 éve nincs senkije, mindig elmeséli kik udvarolnak neki és látom rajta hogy várja a reakcióm.. Szerintetek csak szégyellős? Nem meri bevallani hogy ő is szeret? Ha közeledek akkor picit távolodik de ha távolodok akkor teljesen rámakaszkodik. Mi áll az egész mögött?

#összezavarodvs
2016. jan. 15. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen egyértlemű. Én is hasonlóan viselkedtem ha odáig voltam valakiért. Ha te is így érzel akkor hajrá. :)
2016. jan. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:))) de mégis miért távolodik ha közeledem? Kéreti magát? Miért emlegeti ennyiszer fel hogy barátok vagyunk? Ha igazából így gondolnà nem félkérdően mondaná el hetente egyszer. Vagy csak ő nem tudja hogy én mit gondolok és ez miatt tapogatózik ilyen mondatokkal? #1
2016. jan. 15. 15:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez egy szerepjáték.....valamiért szüksége van a társaságodra, és mindent megtesz azért hogy ezt megkapja.

Lehet hogy mint ember nagyon szimpatikus vagy neki, de szexuálisan abszolút nem vonzódik hozzád.

Volt ilyen kapcsolatom Nőkkel, ha valami szarba kerültek mindig engem hívtak és nem az aktuális barátjukat...mert bennem bíztak. Ja és akkor is fenntartották velem a kapcsolatot amikor éppen volt pasijuk.

37F

2016. jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 jajaja lehetséges ez is csak én nem vagyok vesztes:) ne haragudj de nem fogok kapcsolatot tartani nővel ha nem kellek neki csak a személyiségen akkor szépen elbúcsúzunk erre az életre;)
2016. jan. 15. 15:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, a 3. válaszolónak igaza lehetne amennyiben a lánynak nem lenne "megfelelési kényszere", nem írna minden reggel, és úgy tűnik még féltékeny is ha mással vagy. Egy olyan kapcsolatban, amit leírt a 3., csak akkor keresne a lány ha épp nincs jobb dolga vagy nem érzi jól magát. Én a helyedbe elmondanám az érzéseim őszintén,minél előbb. Kimenetelek: vagy ő is szeret és boldogság, vagy nem szeret. Ebben az esetben is hosszútávon nyersz, mert minél többet vagy vele, annál jobban megszereted, előbb-utóbb úgy is bekövetkezik hogy elválnak útjaitok. Most még talán kevésbé fájdalmasan.
2016. jan. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Nem meri bevallani hogy ő is szeret? "


Te sem mered. Mert ha megtennéd, akkor egyből egy olyan szituációba kerülnétek, ahonnan csak és kizárólag egyenes válasszal lehet tovább lépni valamelyik irányba.

2016. jan. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt javasolnám Neked, hogy kockáztasd be, hogy nem keresed egy ideig. Ha valami közös programot kezdeményezne akkor mond, hogy más dolgod akadt....legyél passzív. Ha eltűnik mint a kámfor, akkor egy eszköz voltál a számára amit eddig használt...kérdés hogy tényleg ezt akarod-e?!!!

37F

2016. jan. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
NNa, egyéves lett a kérdés! Szabad tudni, mi tortént azota, mi lett az ugy kimenetele? :)
2017. jan. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!