Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek ilyen szituációban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyen szituációban?

Figyelt kérdés
Kényes téma,de rendkívül fontos. Sajnos évek óta konfliktust okoz kettőnk közt, és egyre rosszabb.Sőt már a kapcsolat elején is szinte jelen volt, de olyan szerelmes voltam, hogy simán elfogadtam ezzel együtt.. 13 éve vagyunk együtt férjemmel, két kisgyermekünk van 6-3 évesek. Ha bele gondolok igazándiból neki mindig is kisebb volt az étvágya szexuálisan, de úgy gondoltam belefér, hogy toleráljak. Neki bőven elég havi 2-3 alkalom. Nekem ez kb heti lenne... kifogásból mindig akad, már rászoktam az évek folyamán, hogy jaj fáradt, jaj a gyerekek, jaj ez jaj az.... magas vérnyomásos, cukorbeteg.. sztem ez is közre játszik. Persze ő azt mondja nem... ha ritkán együtt is vagyunk nem az igazi, mert "bocsánat" a vége... persze figyelmes, és nem hagy úgy..de így nem az igazi... elhanyagolja magát néha, nem borotválkozik. Úgy könyörgök neki, hogy annyira szúr, hogy puszit se tudok neki adni... úgy érzem mindig én kezdeményezek, ritkán nem... összevesztünk ezen 2 napja majd a fejemhez vágta, hogy keressek magamnak partnert mert az én igényeim kielégíthetetlenek... egyrészt nagyon megbántott, mert szerintem heti2 alkalom, nem nimfomániás körbe tartozik, másrészt gondolom azért vagdalkozik, mert azt hiszi sose csalnám meg. Ami így is van, de esküszöm gondolkodóba estem.. Ti mit tennétek a helyemben? Hogy oldottátok meg ha volt hasonló problémátok?
2018. jan. 13. 07:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
47%

Tèged úgy szíven ütött, hogy elgondolkoztál a fèlrekefèlèsen.... 😀

Gondolom, csak azt akarta, hogy kicsit szállj már magadba! Szerinted neki milyen, mikor állandóan mászol, ő meg nem akar(vagy akar, de nem tud rendesen megdugni)? A cukorbetegsèg egyèbkènt is csökkenti a libidót, nem tudom, tudtad-e?

2018. jan. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

A cukra és a vérnyomása miatt áll csak félárbocon. A szexhiány oka pedig lehet, hogy a kudarc.

Ezen az orvos tud segíteni.

A te szexhiányodon tényleg tud segíteni egy vibrátor. DE!! De azt is beszéld meg vele, hogy neked gyengédségre is szükséged van. Csókok, ölelgetés, egy kedves bók, egy összebújós este. Ezt meg tudja adni akkor is, ha fáradt vagy ott a gyerek, és őt sem fogja kudarc érni.

2018. jan. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Kedves 11.es nem hiszem, hogy eljutnék a megcsalásig.. sose csaltam meg senkit és nem tartom etikusnak. de azt sem ezzel szemben, ha egy kapcsolatban nincs probléma megoldás, inkább könnyebb utat választva az a megoldás, hogy menjek máshoz. NEm nem mászok rá éjjel nappal... eleve 2 kis gyermekünk van, de 1,5 hét után ha megemlítem a férjemnek, sztem elnézhető bűn...
2018. jan. 13. 11:52
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
39 évesen egészséges nőnek kevés a havi 2 vagy 3 alkalom. A vibrátor nem segít.Én próbáltam. Kielégülni nem tudtam vele. Az érzelmi rész pedig megoldhatatlan probléma volt számomra.Teljesen hasonló volt a helyzet mint nálatok. A vibrátort nem tudta, megsértődött volna érte. Én elhagytam ,most van egy kapcsolatom. Nem bántam meg!
2018. jan. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Megértem a problémád, remélem, nem úgy végződik, mint az én történetem.

A volt férjem cukorbeteg, már a kapcsolatunk elején kiderült, de hasonlóak voltak az igényeink a betegsége ellenére is.Aztán ahogy teltek az évek, elég volt neki a havi-kéthavi egy, azt is én kezdeményeztem.Ő mindig azt mondta, milyen türelmes vagyok, láttam, hogy rossz neki a kudarc, semmit nem erőltettem.Ő javasolta a vibrátort, hogy vessük be. Egy idő után már csak egyedül használtam.Egy világ omlott össze bennem, mikor kiderült, hogy megcsal.Ő "boldogan" él az új nőjével...

Az is felmerült bennem, ha máshoz küld, nem a férjed jár-e máshoz.Az enyém engem vádolt, hogy megcsalom-e, nagyon rosszul esett.

2018. jan. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
huh ez az utolsó 2 komment nem hangzik jól :-( sajnálom... abban szinte biztos vagyok ,hogy nem csal meg... néha próbál változtatni,de csak rövid ideig tart a változás, és mindig visszakerülünk a régi kerékvágásba.. ha őszintén kibeszéljük a témát akkor bevallja, hogy ő ilyen lusta :-(
2018. jan. 14. 06:39
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Szerintem betegség ide, betegség oda, fiatalok vagytok még mindketten. A férjednek azt kellene belátnia, hogy ez a mennyiség és minőség nem fenntartható hosszútávon, és igenis érdemes lenne akár szexuálpszichológushoz is fordulni annak érdekében, hogy megoldódjon a probléma. Azzal, hogy ilyennel leráz, hogy menj máshoz, nekem azt mondatja, hogy nem vagy annyira fontos neki, mint ő neked. Az, hogy megcsal, nekem is megfordult a fejemben, de erre csak te tudhatod a választ. Amíg nem adsz ultimátumot, nem fog változni a helyzet.

2018. jan. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod utolsó... akkor nem kell úgy éreznem, én vagyok az UFO... :-D
2018. jan. 15. 15:41
 19/20 anonim ***** válasza:
Lusta változtatni? Hűha, szerintem ez komoly gond :/
2018. jan. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

# 18.: A szüleim 45 éven túl éltek boldog házasságban, összezörrenések vannak és mindig is lesznek házasok között.


Első körben béküljetek ki (egyikőtök sem gondolhatta komolyan, amit mondott, nyilván mindketten megalázva éreztétek magatokat, te amiatt, amit ő mondott, ő pedig, mert jelenleg nem tud többet).


Második körben, ha nem elég hosszú a kezed, toldd meg a kardoddal! Azaz eszközhasználat, a férj használja az eszközt (ne gyógyszert, mert már így is magas a vérnyomása és cukorbeteg).

2018. jan. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!