Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek a férj szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a férj szexuális igényeit milyen mértékben "kell" kielégíteni? (Fel éve szultem).

Figyelt kérdés

Fel éve szültem, nsgyon hamar újra egymásra találtunk szexualisan, 3 hét után már oraloztunk, 5-6 hét után volt óvatos szex.

Azóta is rendszeresen van. Persze nem annyira, mint a baba előtt. Átlagban szerintem heti 1.


A kapcsolat kezdete óta konfliktust okoz a szex az eltérés igények miatt. A párom (ferj) napi 2x csinálná. Én kb. Heti 2x max 3x kedvfuggo.

A kaocsolat első időszakában nagyon intenzíven nyomta, hogy ez neki mennyire kell, érzelmi zsarolt, de erre utólag jöttem rá. Sokszor csináltam neki úgy, hogy nekem nem volt kedvem.

Ezt megbeszeltuk, rendeződött minden. De ez azzal járt, hogy én meghuztan a hataraimat. Nem tudok azóta nagyon olyan kezdenenyezni, hogy akkor nekem most nincs kedvem, de kedveskedek egy orallal pl. Azt érzem kiolte ezt belőlem a zsarnokoskodasaval.

Egyszerűen nincs kedvem. Nem tudom magam megeroltetbi, úgy érzem hataratlepes lenne. Ő viszont így állandóan kieleguletlen.


Szerintetek ilyen esetben nekem bekene adnom a derekam és úgy csinálni neki hogy semmi kedvem?



Én azt érzem, hogy nem. Ő se akarja, hogy úgy csináljam h nincs kedvem. De közben ugye rossz neki. Frusztrált.


Szerintetek mi lenne a jó megoldás?



júl. 3. 13:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/89 anonim ***** válasza:
25%
Hát szopd le naponta. Miből tart? Igazán nem sok idő.
júl. 6. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/89 anonim ***** válasza:
28%

Nekem lenne egy kérdésem.

Semmit nem erőltetek a páromra, megteheti hogy elhanyagol, vagy nem elégít ki.

Mi van akkor ha belevisz egy kapcsolatba hamis igéretekkel hogy jó életünk lesz, rendszeres szex/vagy kézzel megcsinálja nekem, nem hanyagol el.

Aztán mikor éveket vett el az életemből akkor kitalálja hogy mégsem és kénytelen vagyok szakítani, vagy szeretőt keresni, vagy csak szenvedni.

Erre mit mondtok?

Sok ember a kapcsolat elején megjátsza magát, jobbnak mutatja magát mint amilyen pl azt hazudja hogy van kedve a napi szexhez, vagy sz.páshoz, aztán mikor már 5 éves a kapcsolat és már nehezen szabadul a pasi mert házasok, közös hitelek, gyerek, akkor vallja be a nő hogy neki elég a baromi kevés szex, vagy egyéb derül ki, hűtlenség stb.


Az lenne a korrekt hogy ne verjék át egymást. Én jóindulatú vagyok. Tudok alkalmazkodni. Meg tudok alkudni napi egyel, de a heti egy az nekem nagyon bűntetés.

Ha ezt megbeszéljük a kapcsolat elején akkor minden korrekt.

Ha ez gond neki azt ne titkolja és ne akkor tudjam meg mikor már pl 6 éves a kapcsolat, mert az elvesztett éveimet nem kapom vissza ha szakítok és keresek mást. Ugye ezt megértitek?


Itt nem az a lényeg hogy nekem mennyire fontos a napi egy, le tudok mondani róla ha szükséges. Sokkal fontosabb a párkapcsolat.

Engem az átverés zavar hogy miért nem mondja meg időben hogy pár év után el fog hanyagolni mert pl az összes előző kapcsolatában is ezt tette, vagy hogy teli lesz fiú haverokkal, vagy állandóan eljár férfiakkal barátkozni, bulizni...

Nem kéne szinészkedni a kapcsolat első éveiben aztán mikor egyre több évet vesztek mert pl 6 éves a kapcsolat, akkor tudom meg hogy pl aszexuális és csak megjátszotta hogy szivesen sz.p le, vagy bulifüggő és smárolgat buliban részegen a pasija háta mögött..

Az a bajom hogy évek mennek az életemből mire megtudom miben hülye a másik és ezidő alatt olyat kereshettem volna aki jobb nekem.

júl. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/89 anonim ***** válasza:
79%

Jesszusom!!! #62

Te tényleg ilyen hülye vagy? Senki, azaz senki nem játsza meg magát 6 évig!!!

Mindenki a kapcsolat elején, mindent belead, és (mindenki!!) arra számit hogy ez hosszú boldog párkapcsolat lesz. Viszont az évek alatt, minden ember változik és minden kapcsolatot ápolni kell. Nagy valószínűséggel te is elrontottál valamit, ami miatt már nem akar veled együtt lenni. Ezen gondolkozz el és utába írj hülyeségeket.

júl. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/89 anonim ***** válasza:
39%

#63 értem hogy megváltozik az évek alatt.

Én azokra az esetekre mondom hogy rengetegen tanácsolták nekem hogy kamuzzak és ne legyek elég őszinte, mert szerintük mások sem azok. A kapcsolat elején sokan sokkal jobbnak szokták mutatni magukat mint amilyenek valójában. Ebben mi olyan hihetetlen? Van aki észre sem veszi magán hogy ma is szinészkedett, merthogy jaj ez nem nagy ügy, ez csak kegyes hazugság, kis füllentés.. volt aki azt is letagadta hogy van párja mikor ismerkedett velem, aztán kiderült később hogy van.

Sok ember hazudik akár évek után is! Nem mondtam ezzel akkora hülyeséget.

Az egyik nő pl azért várta az esküvőt mert akkor azt hitte kevesebbet kell majd szexelni. A kapcsolat elején azért játszotta meg a napi szexet, amihez semmi kedve nem volt, hogy a pasi nagyon meg kedvelje.

Hogy ne legyen félre értés. Nem azt mondom hogy a sok szexxel akarta megfogni a pasit. Hanem megjátszotta hogy ő szuper barátnő, a sok szex csak az egyik dolog volt. Más dolgokban is jobbnak mutatta magát mert azt hitte akkor a pasi még jobban fogja szeretni és még nagyobb eséllyel fogja feleségül venni.

Ez csak egy példa volt. A lényeg hogy sok ember évekig szimpatikusabbnak próbálja előadni magát mint amilyen valójában.


Te mondasz hülyeséget hogy senki nem játssza meg magát.

Nézz utána hány ember előadja pl hogy milyen hűséges vagy jó ember, aztán évek múlva derül ki miket csinált buliban, vagy egyéb dolgok. Van ami évek után derül ki...

júl. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/89 anonim ***** válasza:
15%

62 # nagyon is jókat irt, mondom ezt nőként! Mégis le lett pontozva.

Ha a nők ugyanannyi energiát várnak el a pasiktól(udvarlás, házimunka), akkor a férfi miert nem várhat el ugyanannyi szexet?

júl. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/89 anonim ***** válasza:
80%

#65


Szerintem azért mert olyan mintha prostit tartana a férfi. Vagy ő maga prostituált aki azért udvarol a nejének, azért kedveskedik, hogy szexuális dolgok történjenek.


Igazi kapcsolatban ahol a két fél szereti és kívánja egymást egyiknek se jut eszébe, hogy most direkt veszek rózsát azért, hogy leszopjon a nejem és a feleség se úgy áll hozzá, hogy jól van vett rózsát muszáj lesz leszopnom érte.


Normális vagy a #62-vel együtt? Szerintem nem, nagyon nem. 😱

júl. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/89 anonim ***** válasza:
35%

#66 te hülyeségeket képzelsz bele az írásainkba.

Nem az van hogy azért veszek neki valamit, hogy utánna kielégítsen.

Az oda vissza segítés, a szivesség azt jelenti hogy ha most nincs kedvem kielégíteni de megteszem, mert szeretem, te nem tudsz igazán szeretni ha ezt nem fogod fel.

Neked nem volt olyan hogy nem volt kedved palacsintát sütni de megkért a párod és igent mondtál? A másik kielégítése ugyan olyan természetes dolog mint enni. Testi szükséglet.

A prosti nem a párom, teljesen hülyeség amit mondasz.


Nem azt mondtam hogy azért sz.pjon le mert én vettem neki valamit vagy mert kedves voltam.

Egy kapcsolatban ahol szereted a másikat ott nem vagy önző és nem sz@rod le hogy a másik mit kér.

Egyik alkalommal ha te kéred hogy tegyen valamit amihez semmi kedve, de megteszi mert szeret.

Másik alkalommal ő kér valamit amihez nincs kedved de megteszed mert szereted.

Felnőtt ember vagy, van annyi felfogó képességed hogy mit jelent a szivesség? Hogy nincs kedvem de megteszem mert szeretem őt.

A vallások ezer évek óta megutáltatták a szexet, bűnnek, cikinek beállítva.

Agymosás. A párod kielégítése ugyan olyan természetes dolog mint enni, ha azt kéri elégítsem ki akkor miért legyek önző és mondjak nemet? És ha majd én kérek valamit nekem sem esik jól ha nemet fog mondani.


Nem mondom hogy kötelező igent mondani!

De ha ő is igent szokott mondani azokra amiket kérek, akkor is ha nincs kedve, akkor miért ne mondjak én is igent?

júl. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/89 anonim ***** válasza:
80%

"De ha ő is igent szokott mondani azokra amiket kérek, akkor is ha nincs kedve, akkor miért ne mondjak én is igent?"


Az a probléma, hogy számon van tartva, hogy megcsinálsz valamit amihez nincs kedved és akkor elvárod, hogy a másik ugyanúgy álljon hozzád.


Önzetlenül, tiszta szándékkal kéne egymáshoz közeledni.


Attól még szeretheted a párod, hogy valamit nem esik jól megcsinálni, majd máskor megcsinálod ha kedved lesz hozzá. Magadat is szeretni kéne ez a lényeg az egészben.

Nem kéne lemenni kutyába a másik miatt!


Hogyha én nekem azt mondja a párom, hogy jó lenne ha elmennék az üzletbe a kedvenc csokijáért és nekem nem fűl hozzá a fogam ha megharagszik akkor se megyel el az üzletbe, majd amikor kedvem lesz akkor elmegyek és az ő problémája hogy nem jutott eszébe korábban a kedvenc csokija. Fordított esetben nem kapom fel érte a vizet mert tiszteletben tartom mint embert. Nem gondolom azt, hogy a kívánságaimat teljesítenie kellene állandóan. Az már más szituáció természetesen amikor egyre gyakrabban nem kérhetem meg semmire, vagy ő engem mert neki, vagy nekem lassan soha nincs hozzá kedvem, neki kedve.


Egyébként nem tudom miért tért el a kérdés lényege. Figyelembe kéne venni neked is, hogy 6(!!!) hónapos kisbabáról van szó akivel az az anyja éjjel nappal 24/7 foglalkozik. El van fáradva, alig alszik és még mellette biztosan intéz dolgokat, főz, takarít még akkor is ha a férje segít neki.

Igen, a férj is el lehet fáradva, de a kérdező ezerszer jobban el van fáradva.

Mégis szülés után lefekszik vele, kielégíti orálisan.

Mégcsak azt sem lehet kijelenteni, hogy kielégítetlenül hagyja a férjét. Pedig semmi kedve hozzá, most jön ki rajta minden negatívum ami érte a kapcsolat alatt mint az érzelmi zsarolás, mint az, hogy hiába szexel vele, kényezteti orálisan a férjnek az kevés. Ő naponta többször szexelne GYERMEK MELLETT!


Te és a #65 érzéketlen robotok vagytok, vagy mi a szösz bajotok van fejben? Hihetetlen, hogy a kérdező a "bűnös" szerintettek amikor mindent megtesz amit csak tud és mégse elég!

júl. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/89 anonim ***** válasza:
0%

Egy kapcsolatba bele tenni illik ugyan annyit. Ha egyik több pénzt tesz be akkor a másik tud több házimunkát.

Azt írtad ha szeretik és kívánják egymást..


De mi van ha szeretik de az egyik nem kivánja csak heti egyszer, a másik meg naponta?


Az nem fer ha a pasi ugyan annyit tesz be mindenből a kapcsolatba de nem kap vissza eleget, hanem elhanyagolást.

Mit nem bírtok ezen felfogni?

Ha én beteszek ugyan annyi házimunkát pénzt de nem vagyok szinte soha kielégítve akkor mi lesz a kapcsokat jövője?

Elvárod a hűséget akkor is ha a pasi szinte soha van kielégítve, direkt szándékosan? Nem betegség miatt, vagy mert nincs idő.

Akkor ne várj hűséget ha teljesen le van sz@rva a másik ember, nem?

Verjem mindig magamnak?

Ez önzés. Ha azt a rohadt tíz percet sajnálja valaki a párjától, hogy legalább kézzel megcsinálja neki, ami semmi idő, nem fárasztó, akkor önző és nem szereti őt. Amennyiben a párja jól bánik vele.


Képzeld el ha te kivánnád naponta de a párod mindig azt mondaná old meg magadnak. Hogy esne? Azt éreznéd hogy szeretve vagy? Inkább azt hogy le vagy sz@rva, nem vagy fontos.

júl. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/89 anonim ***** válasza:
75%

Jaj drága jó Istenem.


Nem lehet változtatni a szexuális étvágyon!!! Nem lehet ráerőltetni senkire, se nőre, se férfira, hogy azért mert a másik naponta dugna a másik dugjon vele!

Erőszak!!!


Te tényleg ennyire hülye vagy, vagy játszod az eszed?


Fordítsuk meg "okoska":


Te mit szólnál hozzá ha nem lenne kedved orális szexre, szexre és a barátnőd rád erőltetné manipulációval "hogyha szeretsz és igazi férfi vagy szexelsz velem, kinyalsz" ?


Menne éveken keresztül, nem jönne rád a hányinger tőle és már még saját magadtól is, vagy mi?


Fel se állna hiába szopna le, vagy nem tudnál elélvezni (mert lelankadna), nem lenne kedved nyalni!!!


De mégha a tested reagálna is, lenne erekció, sőt orgazmus akkor is a lelked szenvedne, ürességet, illetve óriási fájdalmat éreznél, kihasználva magad, hogy egyáltalán nincs tekintettel a te testedre, érzéseidre a párod akit te annyira szeretsz!!!


Még mindig erőszakról beszélünk!


Egyébként te simán megdugnád a párod ha száraz lenne mint a Szahara, lekötöznéd?


Erőszakoló vagy mert "ha szereted a párod akkor lefekszel vele, kielégíted" szerint élsz!!!


Nem akarja már se a kérdező, se a férje, hogy szopkodja, szexeljen vele és VÁLNI KÉNE/NYITOTT KAPCSOLATBAN lenniük! NEM ERŐLTETNI A SZEXUÁLIS DOLGOKAT IDIÓTA 69&65!

júl. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!