Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek a férj szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a férj szexuális igényeit milyen mértékben "kell" kielégíteni? (Fel éve szultem).

Figyelt kérdés

Fel éve szültem, nsgyon hamar újra egymásra találtunk szexualisan, 3 hét után már oraloztunk, 5-6 hét után volt óvatos szex.

Azóta is rendszeresen van. Persze nem annyira, mint a baba előtt. Átlagban szerintem heti 1.


A kapcsolat kezdete óta konfliktust okoz a szex az eltérés igények miatt. A párom (ferj) napi 2x csinálná. Én kb. Heti 2x max 3x kedvfuggo.

A kaocsolat első időszakában nagyon intenzíven nyomta, hogy ez neki mennyire kell, érzelmi zsarolt, de erre utólag jöttem rá. Sokszor csináltam neki úgy, hogy nekem nem volt kedvem.

Ezt megbeszeltuk, rendeződött minden. De ez azzal járt, hogy én meghuztan a hataraimat. Nem tudok azóta nagyon olyan kezdenenyezni, hogy akkor nekem most nincs kedvem, de kedveskedek egy orallal pl. Azt érzem kiolte ezt belőlem a zsarnokoskodasaval.

Egyszerűen nincs kedvem. Nem tudom magam megeroltetbi, úgy érzem hataratlepes lenne. Ő viszont így állandóan kieleguletlen.


Szerintetek ilyen esetben nekem bekene adnom a derekam és úgy csinálni neki hogy semmi kedvem?



Én azt érzem, hogy nem. Ő se akarja, hogy úgy csináljam h nincs kedvem. De közben ugye rossz neki. Frusztrált.


Szerintetek mi lenne a jó megoldás?



júl. 3. 13:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/89 anonim válasza:
18%
Nem kell semmi extrém, pár naponta egy kis kézi munka, esetleg orálisz szex
júl. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/89 anonim ***** válasza:
93%

Gondolj bele egyébként abba, hogy ahol nincsen még egy gyermek se akkor is az évek során míg együtt vannak a heti 1-2, maximum 3 szexuális együttlét száma teljesen normális. Ne mondja nekem senki, hogy ez hazugság, vagy azt, hogy az ember van úgy, hogy életkedve se van, kimerült, sok a munka, ilyen olyan gondok adódnak és akkor széles mosollyal mindenegyes tré esetén nekiáll kefélni. Azzal se jöjjön senki elő, hogy maszturbálással nem lehet jót élvezni mert lehet. Az is természetes, hogy kivárja míg lehet szexelni, sőt úgy felturbózzák egymást a partnerek, hogy végük van mire oda kerül sor. Az egymással való flörtölés, csipkelődés, előjáték untig elég míg szex történik. Nem akarnak naponta kétszer dugni. Aki állandóan b#szn# annak valami rohadt nagy baja van és nem ártana kivizsgálni. Azzal nincs gond, hogy időnként napi szinten jólesne, de akkor is vannak szünetek. Van úgy, hogy nem esik jól. A te férjed beteg. Forduljon orvoshoz ha nem akar titeket elveszíteni.


Amúgy ő orálisan önzetlenül ki akar elégíteni? Eszébe jutott már, hogy pl. masszázst ad, hogy ellazulj, vagy közös maszti? Miért csak róla szól az egész? Hát azért mert önző f#sz.


Ébredj fel és ne légy szexrabszolga tovább.

júl. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/89 anonim ***** válasza:
16%

#50 nem tudom mit tudsz a kérdező feleségről. Nem emlékszem hogy olyat írt volna hogy a nő nincs kielégítve. Úgy tudom a férjnek elég két naponta egy szex.

Erre mondtam hogy ha a nő nem kivánja, esetleg finnyás undorodik szájjal csinálni, akkor a legegyszerűbb és leggyorsabb kézzel.

Ha már házasok akkor azt hiszem ez nem akkora áldozat, kisebb meló mint elmosogatni.

Azon gondolkodom hogy ha jól bánik vele a férfi, kielégíti a nőt, megbecsüli stb és szeretik egymást akkor miért ekkora nyűg legalább kézzel megcsinálni ami kb 5-10 perc.

Nem értem ha valaki szeret akkor miért legyek lesz@rva? Akkor minek házasodtak?

Ha annyira nem szeret hogy egy ilyen kis semmiséget megtegyen ami csak pár perc, akkor mekkora a szeretet?

Arra az esetre mondom ha a férfi jól bánik a nővel és szeretik egymást.


#49 "Ha feltételesen elég is neki kézzel, szerintem semmi jó nem sül ki hosszútávon abból, ha ezt valaki azért csinálja a másiknak, mert kell..."

Azt te tudod hogy mennyire nincs kedved.

Ne haragudjatok én úgy gondolom (férfi vagyok) hogy ha van egy nőm akit szeretek akkor ha nincs is kedvem (mert pl én lusta vagyok és türelmetlen) akkor is megcsinálnám neki kézzel vagy szájjal, hogy ne legyen boldogtalan. Nem kötelező hogy ti is így gondoljátok.

Ha lesz párom én szeretném őt minden nap kielégíteni és éreztetni vele hogy szeretem, fontos nekem. Ha nagyon nincs kedvem, akkor este lefekvés után, alvás előtt.

Ha neked ez ekkora gond és nem érzel együtt a pároddal, akkor rendben van a kapcsolat? Jól bánik veled? Mert ha ő lelkesen kielégít téged és megbecsül akkor gondolom te is szivesebben csinálod meg neki pl kézzel.

júl. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/89 anonim ***** válasza:
79%

"Ne haragudjatok én úgy gondolom (férfi vagyok) hogy ha van egy nőm akit szeretek akkor ha nincs is kedvem (mert pl én lusta vagyok és türelmetlen) akkor is megcsinálnám neki kézzel vagy szájjal, hogy ne legyen boldogtalan. Nem kötelező hogy ti is így gondoljátok."


Te egy prostituált vagy ezek szerint aki annyira önbecsülés nélküli nagy nulla, hogy ha mindjárt vért hánysz te akkor is kielégítenéd a párod mert szereted. Na ez te vagy. Persze nem vagy egyedül, de más NORMÁLIS EMBER NEMTŐL FÜGGETLENÜL NEM ÍGY MŰKÖDIK!


Attól, hogy párod/férjed/feleséged van és még gyermek is sok szituban attól még NEM KÖTELEZŐ a másikat BÁRHOGYAN is kielégíteni!



Ezt kéne felfogni!


A drága férj elkezdte érzelmileg zsarolni a kérdezőt és megintcsak kiakadt, hogy nem működik a szex, kapcsolat mert ő geny#láda volt.


Hiába segít a gyermek körül, vagy a kérdezőnek már késő, már nem hiszi el a kérdező, hogy önzetlenül semmiért cserébe csinálja és azért nem akarja még kézzel se kielégíteni.


Eddig lesz#pta, szexelt vele és a mihaszna férje nyugodtan belement. Csak most valamikor esett le neki, hogy ez így nem jó.


Eddig nyugodtan használta a kérdező testét mint egy kurwát.


Hogyan lehet ebből kikerülni győztesen? Nem lehet. Mehetnek ők terápiára, pszichológushoz ha szerintük belefér, de ha nem tud a kérdező túllépni az egészen, vagy a férje nem fogja fel, hogy KIVITELEZHETETLEN naponta kamatyolni akkor csak kidobták a pénz az ablakon.

júl. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/89 anonim ***** válasza:
0%
Ha nekem heti egy kéne, páromnak napi egy akkor ha ma nincs kedvem, akkor tudunk helyette előjátékozni, simogatás, puszik sok helyre, ölelgetés, aztán eközben tud a párom önkielégíteni elalvás előtt vagy amikor idő van rá. Ez a megoldás jobb mint a semmi.
júl. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/89 anonim ***** válasza:
86%

#55


De a férj nem akar csak olelkezni, puszilkodni. Ő naponta kétszer akar dugni. Nem elég neki a heti 1-2 szex se. Akkor majd elég lenne a puszi, előjáték?

júl. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/89 anonim ***** válasza:
19%

#54

"Te egy prostituált vagy ezek szerint aki annyira önbecsülés nélküli nagy nulla, hogy ha mindjárt vért hánysz te akkor is kielégítenéd a párod mert szereted. Na ez te vagy. Persze nem vagy egyedül, de más NORMÁLIS EMBER NEMTŐL FÜGGETLENÜL NEM ÍGY MŰKÖDIK!



Attól, hogy párod/férjed/feleséged van és még gyermek is sok szituban attól még NEM KÖTELEZŐ a másikat BÁRHOGYAN is kielégíteni!"


Nem mondtam hogy kötelező kielégíteni.

Nem mondtam hogy ha utálom csinálni és vért hányok akkor is megteszem mert nem merek nemet mondani, meg prostituált lennék.

Ilyen sértő baromságokat honnan szedsz?

Legyél szives normálisan értelmezni amit mondok anélkül hogy bele képzelsz ilyen túlzott dolgokat. Meg hogy nincs önbecsülésem, de van csak jól akarok bánni a párommal. Azt akarom hogy ki legyen elégítve amihez semmi közöd és emiatt nem vagyok prostituált.

Ez egy élet felfogás.

Én abban hiszek hogy legyen naponta kielégítve, van hozzá kedvem, nekem ez nem gond.

Nem azért mert kötelező hanem ezt hiszem helyesnek.

Ha lesz barátnőm (mert most ez egy elmélet) akkor nyugodtan szóljon ha kívánja hogy elégítsem ki, legfeljebb nemet mondok ha nincs kedvem. Akkor később, vagy máskor.

Nekem ez nem gond, igazából örülnék is ha ő kezdeményez és ne mindig én.

Számomra természetes hogy az aranyos barátnőmet akit szeretek miért ne elégítsem ki?

Nekem az okozna gondot ha fáradt türelmetlen vagyok és túl gyakran kérné naponta.

Számomra reggel meg este az teljesen belefér és nagyon szivesen csinálnám. Emiatt nem kell elítélni.

Majd engedélyt kérek idegenektől hogy a páromhoz mikor nyúlhatok...

Had legyen ez az én dolgom. Ide csak azért írtam mert érdekes volt veletek erről beszélgetni.

júl. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/89 anonim ***** válasza:
100%
*55 voltam. Bocsi elfelejtettem mondani hogy nem a férjére mondtam. Hanem ha saját kapcsolatom lenne arra. Amilyen lesz a párom ahhoz alkalmazkodom majd.
júl. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/89 anonim ***** válasza:
100%

Lol, nevetséges vagy.



Azt írtad hogyha nincs kedved akkor is kielégíted:



"hogy ha van egy nőm akit szeretek akkor ha nincs is kedvem (mert pl én lusta vagyok és türelmetlen) akkor is megcsinálnám neki kézzel vagy szájjal, hogy ne legyen boldogtalan."


Majd most váltottál, hogy ne tűnj prostinak:


"Ha lesz barátnőm (mert most ez egy elmélet) akkor nyugodtan szóljon ha kívánja hogy elégítsem ki, legfeljebb nemet mondok ha nincs kedvem. Akkor később, vagy máskor."


Azt csinálsz amit akarsz, kutyát nem érdekel!


De a kérdezőnek nem kéne írni, hogy kutya kötelessége kielégíteni az önző f#szit aki képes volt zsarolni és nem elég neki a heti 1-2 szex, se az orális szex!


Nem lenne neki elég az se ha kiverné és irtóra nem akarja a kérdezőt viszonzás nélkül kielégíteni, se olyan körülményeket összehozni, hogy a kérdező megváltoztassa a véleményét róla!


Lefogadom, hogy nem beszélgetnek mint NORMÁLIS párok mindennapos, extra témákról csak vannak együtt a gyerek miatt.


Az semmi jelenleg, hogy segít neki mert KI KELLENE VENNIE A RÉSZÉT gyermeknevelés és háztartás körül is.


Romantikázni kéne, nem szükséges hetente eljárni pazar helyekre vacsorázni, de legalább gyertyafényes vacsorával meglepni a kérdezőt és törődni vele napról napra.


Nem elvárni, durcizni, hisztizni, hogy naponta/kétnaponta legyen szex!

júl. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/89 anonim ***** válasza:
20%

"Azt írtad hogyha nincs kedved akkor is kielégíted"


Ha szexhez sincs kedvem, de kézzel vagy szájjal sincs kedvem..

Igen, akkor is kielégítem, mert nekem ez a hozzá állás szimpatikus.

Mert simán belefér a napi egy, pl kézzel csak pár perc, nem nagyon fárasztó, ez nem lenne teher.


Sokkal jobb érzés nekem is, ha nem magamnak csinálom.

Ezért együtt érzek vele, szeretetből, hogy ha arra vágyik, hogy inkább, ha megoldható, akkor én csináljam neki pl kézzel. Ezt az örömöt megadhatom neki.


"Majd most váltottál, hogy ne tűnj prostinak"


Igen. Előfordulhat hogy nemet mondok, ha nagyon nincs kedvem, vagy nagyon fáradt vagyok, vagy alig van időm, vagy rosszul vagyok stb.

Vagy ha friss a kapcsolat és gyakran kíván, akkor ha napon belül harmadjára akarja, arra is lehet hogy nemet mondok.

Nekem a napi többet is bírná a szervezetem ha lenne kivel, pl reggel egy és este egy. Fiatal harmincas férfi vagyok.


Abban az esetben ha nekem ma nem hiányozna a szex és ezért csak kézzel vagy szájjal tudnám kielégíteni a barátnőmet:


Nem mindig lehet megoldani hogy mindkettőnknek ugyan akkor legyen kedve.

Egyik alkalommal ha nekem nincs kedvem, de megteszem.

Másik alkalommal, ha neki nincs kedve, de megteszi.

Jóindulatból, szeretetből, azt nézve hogy örömet adok.

Ettől nem leszek prosti.


Ha nincs kedvem a szexhez, akkor is lehet előjáték, simogatás, oda bújás, ölelés, csókok sok helyre, aztán kézzel vagy szájjal kielégíteni őt.

Én ezt szeretném minden nap elalvás előtt, vagy ha akkor nem jó, akkor dél után, vagy reggel.

júl. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!