Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek a férj szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a férj szexuális igényeit milyen mértékben "kell" kielégíteni? (Fel éve szultem).

Figyelt kérdés

Fel éve szültem, nsgyon hamar újra egymásra találtunk szexualisan, 3 hét után már oraloztunk, 5-6 hét után volt óvatos szex.

Azóta is rendszeresen van. Persze nem annyira, mint a baba előtt. Átlagban szerintem heti 1.


A kapcsolat kezdete óta konfliktust okoz a szex az eltérés igények miatt. A párom (ferj) napi 2x csinálná. Én kb. Heti 2x max 3x kedvfuggo.

A kaocsolat első időszakában nagyon intenzíven nyomta, hogy ez neki mennyire kell, érzelmi zsarolt, de erre utólag jöttem rá. Sokszor csináltam neki úgy, hogy nekem nem volt kedvem.

Ezt megbeszeltuk, rendeződött minden. De ez azzal járt, hogy én meghuztan a hataraimat. Nem tudok azóta nagyon olyan kezdenenyezni, hogy akkor nekem most nincs kedvem, de kedveskedek egy orallal pl. Azt érzem kiolte ezt belőlem a zsarnokoskodasaval.

Egyszerűen nincs kedvem. Nem tudom magam megeroltetbi, úgy érzem hataratlepes lenne. Ő viszont így állandóan kieleguletlen.


Szerintetek ilyen esetben nekem bekene adnom a derekam és úgy csinálni neki hogy semmi kedvem?



Én azt érzem, hogy nem. Ő se akarja, hogy úgy csináljam h nincs kedvem. De közben ugye rossz neki. Frusztrált.


Szerintetek mi lenne a jó megoldás?



júl. 3. 13:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/89 anonim ***** válasza:
61%

#19


Leírtam egyértelműen a másik hozzászólásomban hogyha szexmániás vagy, vagy olyan a libidó akkor se fogtok jól kijönni. Hiába fekszik le veled, szopkod neked akkor se lesz kielégítő. Fogadjátok el, hogy vége. A zsarolásnak fel se kellett volna lépnie, de ha már megtörtént szakítani illett volna és nem házasságot kötni, főleg nem babát kellett volna vállalni. Mindketten együgyűek vagytok. Ő is mehetett volna pszichológushoz a zsarolás után ha már veled akart maradni. Mondjuk most is mehet, de neked is kéne mert naponta 1-2x szexelni akarni abnormális. Vannak dolgok az életben amelyek előbbre valóak.


Most ha lenne haláleset, betegség te ezek szerint akkor is elvárnád a szexet mert annyira abban éled ki magad.


De normális ember nem így működik.

júl. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/89 anonim válasza:
11%

#21 olvasd végig, amit írtam. Én nem beszéltem napi 1-2x szexről, és én is úgy gondolom, hogy az életben vannak dolgok, amik előbbre valóak.

Haláleset és betegség esetén sem várnék el ilyesmit. És nem ebben élem ki magam. Ezek olyan feltételezések, amik alaptalanok, nem vagyok ilyen ember.

júl. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/89 anonim ***** válasza:
75%
És ő mennyire elégíti ki a te igényeidet? Gondolok itt arra, hogy megértő, figyelmes, esetleg törődik is a lelkeddel… Ja, hogy semennyire sem? Akkor neked miért kellene őt (akaratod ellenére) kielégíteni bármilyen értelemben? Na ugye. A szexualitás nem olyan, ami csak úgy alanyi jogon jár, az két ember kölcsönös vonzalmán alapuló dolog. Amíg ezt nem fogja fel, addig nem is fogod többször és jobban kívánni, ami teljesen érthető.
júl. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/89 anonim ***** válasza:
75%

#19:



"Szóval, dehogy a napi 2 szexről van szó!! (egyébként 2 naponta 1-et gondolok én ideálisnak, és ezt sem erőltetem -- a napi 2 tényleg extrém)."


Erőltetted és ő belement mert olyan felmosórongy. Jah, nem hiszem el, hogy a kérdést a feleség írta ki. Te voltál csak az ő nézőpontjából nézve!


Tessék leülni vele beszélgetni, menjetek mindketten párterapeutához, szexológushoz vagy mit tudom én hová ha válni nem akartok.


Mellesleg nem érdekel, hogy mostanában nem zsarolod. Megtetted ez a lényeg. Na és ha kifakadtál megint nyomás alá helyezted. Nem vagy képes hideg fejjel ezek szerint társalogni vele és rajta vered le, hogy milyen genyó állat vagy(/voltál). Mint mondják:


"Aki másnak vermet ás maga esik bele!"


Rászedted szexre, orális szexre és most már rád se bír nézni.


Remélem észhez tér és páros lábbal rúg tökön.


Persze ha egyáltalán valós ez a kérdés...

júl. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/89 anonim ***** válasza:
15%

Szóval korábban belementél a sokkal több szexbe, mint amennyit te igényeltél volna.

Megvan a gyerek, "meghúztad a határaidat"...

Neked mi a véleményed erröl Kérdező?

júl. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/89 anonim ***** válasza:
100%

#25:


Már a gyerek előtt meghúzta a határt... Olvasni tudsz?

júl. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/89 anonim ***** válasza:
100%
Nem "kell", nem kötelező semmi sem.
júl. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/89 anonim ***** válasza:
12%
Nem kötelező. És akkor sem kötelező rinyálni, ha talál más csajt.
júl. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/89 anonim ***** válasza:
91%
28, miért nem keresett alapból nimfo csajt?
júl. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/89 anonim ***** válasza:
77%

A lényeg hogy önző. Lehet neked is több kedved lenne a szexhez, ha máshogy indítana, és ha véletlenül vissza utasítod, akkor nem durcizik mint egy gyerek...

Hát sajnálom de vszinu ő nem fog változni

Probálj meg vele leülni és átbeszelni , hátha segít

Tapasztalatból írok..

N

júl. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!