Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy reagálnátok ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok ha ezt mondaná a férjetek?

Figyelt kérdés

Van egy másfél éves kislányunk aki egy kicsit megbetegedett, taknyos. Este 10kor orrszivoval kiszivtuk az orrát, de a férjemnek akkor sem tetszett hogy 10 óra, és a gyerek nem alszik, hanem ordít.(nem nagyon kapott levegőt az orrán)

22:20kor mondtam hogy kamillával gőzölögtessük meg egy kicsit az arcát, mert anno ez nagyon sokat segített. És ez a mondat hangzott el a szájából, nagyon komolyan gondolva mondta:

Már most mondom nem lesz kisteso!

Kerdezgettem tole hogy ezt még is miért mondja? Hogy gondolta ezt? Miért? Hallgatott.. majd a 10.-ik miértre annyit válaszolt, mert már megint este 10 óra elmúlt. Az igaz, hogy holnap reggel 5kor kel, mert megy füvet nyírni, de most komolyan, miért kellett ezt mondani?

Hozzáteszem, volt egy vetelesem, és most azért járom a magán dokit, hogy lehessen kistestvér, még vár rám 3 vérvétel..

Hihetetlenül rosszul esett, nagyon sokat sírtam azóta, és nem tudom hova tenni ezt. Tudja, hogy nekem ez a legfontosabb, hogy legyen kistestver, és ő ezt mondja..

mindig én keltem, altattam, vagyok a kislányunkkal, bármi van én intéztek mindent, ezért nem is értem. Ti mit szólnátok ha a ferjetek ezt mondta volna egy ilyen helyzetben?


2021. aug. 21. 23:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
3%
70. Egyetértek.
2021. aug. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 A kérdező kommentje:

Atya eg, ne öljétek egymást. 😅

Kapok olyan jelzőket hogy csak lesek, de semmi baj. Vegulis ez a gyk- ahol ismeretlenül mindenki neki esik a kérdezőnek, de ezt vállaltam, mint ahogy ketto gyereket még a meglévő melle, és nem 3at. Át lett beszélve ez az egész tema, és megbeszéltük rendesen a dolgokat. Kibukott belőle ez, mert fáradt volt és beteg is, másnap ment az orvoshoz is mert elkapta tőlünk ezt a nyári náthát. Bocsánatot is kert tolem emiatt, de azért azt írni hogy én atgazolok rajta csak azért hogy legyen gyerek.. hát ezzel nem értek egyet, mert sose volt eroltetve, és sose néztem a naptárt és mondtam naa most kell együtt lenni mert van ovu.. hanem amikor együtt voltunk, együtt voltunk és kész. De mindenkinek a szíve joga a leírtakból véleményt alkotni rólam és a ferjemrol. Azt, hogy a meglévő gyereket is megbánta, na ilyet abszolút nem mondanék sose másnak, pláne így neten keresztül. Szereti, imádja, minden nap elmondja neki, ha dolgozik alig várja hogy megölelje és megpuszilhassa, és rengeteget játszik vele. De ezt nem fogom ecsetelni, én tudom milyen. Szerintem mindenki kapcsolatában voltak hullámvölgyek, 7 évet tapossuk, sose volt semmi probléma és erre értem azt, hogy jó a kapcsolatunk mert mindent megbeszelunk. Hagytam aludni, nem nyaggattam akkor este, hogy miért mondta ezt, hanem másnap miután hazajött egyből megbeszéltük és ennyi. De ha nem szeretne gyereket, biztos nem nyaggatott volna azzal hogy menjünk el egy másik orvoshoz és vizsgaljanak ki rendesen, és menjünk el a vervetelre, amin ott ült velem 3 óra hosszat. Mert mindent megtesz azért, hogy legyen testvére, mert szeretne. Hogy a csokot felvettük, az nem az én ötletem volt, ő ment minden részlet után, mi hogy van, és belementem. Mert máshogy nem tudtunk volna lakást venni, és hitelt nem akartunk. Igen, bevállaltunk ketto gyermeket, nem vagyunk megijedve, és nem fog rámenni a kapcsolatunk. Akinek ez vicces, legyen, az engem nem érdekel. Itt hagyom ezt a kérdést továbbra is. Minden jót kívánok mindenkinek! :)

2021. aug. 27. 13:16
 73/75 anonim ***** válasza:
21%
Szóval ezek után szülni fogsz, hát röhej.
2021. aug. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod kérdező!Mindenki azt csinál az életével amit akar.
2021. aug. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 A kérdező kommentje:

Majd ha ott tartok hogy szulni fogok, akkor igen. Mindig is úgy voltam vele, hogy nem tervezek előre mert bármi történhet. Az, hogy egy ilyen támogatást felvettünk, az megint más, vissza lehet fizetni persze, de van még 7 év, úgyis dokihoz járok, szoval nem tudom hogy fog alakulni. Ha ez neked röhej, legyen te tudod! 😬

Köszönöm utolsó.

2021. aug. 29. 14:31
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!