Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy reagálnátok ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok ha ezt mondaná a férjetek?

Figyelt kérdés

Van egy másfél éves kislányunk aki egy kicsit megbetegedett, taknyos. Este 10kor orrszivoval kiszivtuk az orrát, de a férjemnek akkor sem tetszett hogy 10 óra, és a gyerek nem alszik, hanem ordít.(nem nagyon kapott levegőt az orrán)

22:20kor mondtam hogy kamillával gőzölögtessük meg egy kicsit az arcát, mert anno ez nagyon sokat segített. És ez a mondat hangzott el a szájából, nagyon komolyan gondolva mondta:

Már most mondom nem lesz kisteso!

Kerdezgettem tole hogy ezt még is miért mondja? Hogy gondolta ezt? Miért? Hallgatott.. majd a 10.-ik miértre annyit válaszolt, mert már megint este 10 óra elmúlt. Az igaz, hogy holnap reggel 5kor kel, mert megy füvet nyírni, de most komolyan, miért kellett ezt mondani?

Hozzáteszem, volt egy vetelesem, és most azért járom a magán dokit, hogy lehessen kistestvér, még vár rám 3 vérvétel..

Hihetetlenül rosszul esett, nagyon sokat sírtam azóta, és nem tudom hova tenni ezt. Tudja, hogy nekem ez a legfontosabb, hogy legyen kistestver, és ő ezt mondja..

mindig én keltem, altattam, vagyok a kislányunkkal, bármi van én intéztek mindent, ezért nem is értem. Ti mit szólnátok ha a ferjetek ezt mondta volna egy ilyen helyzetben?


2021. aug. 21. 23:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
98%
Nem kell túlbonyolítani. Amikor épp nyugiban vacsoráztok stb., kérdezz rá, hogy komolyan gondolta e, de szerintem tényleg csak fáradt és ingerült volt.
2021. aug. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 A kérdező kommentje:
Rendben, valahogy így lesz. Majd jövök akkor a válasszal. :)
2021. aug. 22. 00:11
 13/75 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem sem kéne nektek még egy gyerek, tudom nagyon nehéz lehet neked.

Valószínűleg nem csak ez az egy hirtelen felindulás van a részéről, gondolj bele, hogy ennél még csak sokkal nehezebb idők várnak rátok, ha még egy gyermeket vállaltok.

Mindenképpen beszéljétekmeg, ha ő nem hozza fel a témát, akkor kérdezzrá nyugodtan.

2021. aug. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim ***** válasza:
48%
Nem kellene rápörögnöd, szerintem te is gondoltad már úgy, hogy bár ne szültél volna.. Holnap megbeszélitek.
2021. aug. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 A kérdező kommentje:
14. Soha nem volt ilyen az eszemben, mindig is anya szerettem volna lenni. És sose volt nehéz a gyerkőccel, csak ha beteg volt. Legyszives ne allits olyat ami nem igaz!
2021. aug. 22. 00:23
 16/75 anonim ***** válasza:
83%
15-ös Nekem 3 van, számtalanszor gondoltam, hogy nem szülök többet, és bár elvinné őket valami varázslat.. Ettől még imádom őket, és soha nem adnám őket semmiért!
2021. aug. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 A kérdező kommentje:
Én sem adnám semmiert, de sosem gondoltam arra, hogy nem szülök többet. 😄 de ez a jövő kérdése már..
2021. aug. 22. 00:35
 18/75 anonim ***** válasza:
85%

nem kell lesni minden kívánságát, nem a szolgája vagy, ne légy ennyire szervilis.


nem kell mindig sütemény, nem kell indig körülugrálni, mert láthatóan semmi tekintélyed előtte.


nem látom, h. ez egy egyenrangú kapcsolat lenne.


te viszed a háztartást, gyereknevelést, körülugrálod, és ő hozza meg a döntéseket, pl. nincs kistesó.


sztem kezdjél el újra dolgozni, h. anyagilag ne függj tőle, állj le ezzel a szervilis, alárendelődő viselkedéssel, és dumáljátok meg, h. közös vágy-e a 2. bébi, vagy csak a tiéd.

2021. aug. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:
84%
Nem akar gyereket ez egyértelmű.
2021. aug. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 A kérdező kommentje:

18. Azért nem akar később menni mert vasárnap van.. bár szerintem már tok mindegy, hogy vasárnap van, mert már rég nincs olyan fillingje mint ezelőtt 20 évvel🤷🏼‍♀️

19. Én nagyon szeretem ot, ezért is lesen minden kívánságát. Az a terv, hogy ha ovis lesz a gyerkőc akkor vissza megyek dolgozni.

20. Majd megtudjuk..

2021. aug. 22. 01:09
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!