Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy reagálnátok ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok ha ezt mondaná a férjetek?

Figyelt kérdés

Van egy másfél éves kislányunk aki egy kicsit megbetegedett, taknyos. Este 10kor orrszivoval kiszivtuk az orrát, de a férjemnek akkor sem tetszett hogy 10 óra, és a gyerek nem alszik, hanem ordít.(nem nagyon kapott levegőt az orrán)

22:20kor mondtam hogy kamillával gőzölögtessük meg egy kicsit az arcát, mert anno ez nagyon sokat segített. És ez a mondat hangzott el a szájából, nagyon komolyan gondolva mondta:

Már most mondom nem lesz kisteso!

Kerdezgettem tole hogy ezt még is miért mondja? Hogy gondolta ezt? Miért? Hallgatott.. majd a 10.-ik miértre annyit válaszolt, mert már megint este 10 óra elmúlt. Az igaz, hogy holnap reggel 5kor kel, mert megy füvet nyírni, de most komolyan, miért kellett ezt mondani?

Hozzáteszem, volt egy vetelesem, és most azért járom a magán dokit, hogy lehessen kistestvér, még vár rám 3 vérvétel..

Hihetetlenül rosszul esett, nagyon sokat sírtam azóta, és nem tudom hova tenni ezt. Tudja, hogy nekem ez a legfontosabb, hogy legyen kistestver, és ő ezt mondja..

mindig én keltem, altattam, vagyok a kislányunkkal, bármi van én intéztek mindent, ezért nem is értem. Ti mit szólnátok ha a ferjetek ezt mondta volna egy ilyen helyzetben?


2021. aug. 21. 23:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
85%
Ha komolyan gondolja akkor el kell fogadni. Hiszen közös döntés a gyerekvállalás. Ha folyamatosan anya vagy és nem tudsz a pároddal foglalkozni, akkor érthető, hogy nem akkar mégegy gyerekeket. Gondolom tese szeretnél oda jutni, hogy lelépjen. Beszéljétek meg.
2021. aug. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem is jobb, ha nem vállaltok második gyereketek. Nálunk is így kezdődött a házasságunknak a vége. Nem volt konkrét esetre megjegyzése, maximálisan megtett mindent a gyerekért, nem lehetett a gyerek mellett normálisan aludni, de hiába küldtem másik szobába a férjem, hogy tudjon nyugodtan aludni, nem ment...Közben anyósommal is jöttek a konfliktusok, amikben a férjem nem védett meg, ezen összevesztünk. Amikor a rokonok kérdezték, mikor lesz tesó, a férjem kijelentette, hogy nem lesz és farkasszemet nézett velem és sose felejtem el, mennyire rideg volt a tekintete. Én meg magamban azt gondoltam, hogy majd lesz mástól. Amnúgy nem én akartam az első gyereket, hanem ő. Utána egyre rosszabb lett a kapcsolatunk. Nem tudtunk elválni, de már évek óta egy szobában se alszunk, nem szeretem őt.
2021. aug. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
86%
Fáradt volt, sok ideje nem is volt aludni, ingerült volt. Én anyaként is mondtam az első fiamnál, hogy na nem lesz több, lett és imádom a kisebbet is.
2021. aug. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 A kérdező kommentje:

Igen, két emberen múlik a gyerekvállalás.

Eddig maximálisan mellettem volt, jött velem dokihoz is, kórházba is, mindenben mellettem volt.

De ez a hangnem és ahogy mondta... mint aki tényleg nagyon komolyan gondolja.

Én hozzam fel holnap?

Azóta nem beszeltunk, ő elaludt. De nagyon elment a kedvem tole.

2-es, sajnálom hogy ezt történt veled. kitartást!

2021. aug. 21. 23:54
 5/75 A kérdező kommentje:

3.

Igen valószínű a fáradtság. De én sose mondanék ilyet, meg ha fáradt vagyok is. De nem vagyunk egyformák. Eléggé szíven szúrt, kar tagadnom 😃

2021. aug. 21. 23:55
 6/75 anonim ***** válasza:
86%
Én is úgy gondolom, hogy ha ő ezt tényleg komolyan gondolta, akkor ne legyen kistestvér. Akarta ő egyáltalán az els őgyereket? Mert a kérdésben arról írsz, hogy te mit jártál végig, és hogy most is te vagy a kislánnyal mindig. Arról egy szót se írtál, hogy ő tényleg akarta e ezt a gyereket, vagy csak azért vállalta be, mert te erőltetted.
2021. aug. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 A kérdező kommentje:

1.

Nem vagyok “folyamatosan” anyuka.

Tudok mérlegelni. Mindig lesem minden kívánságát, mikor dolgozik mindig sutunk süteményt, amivel várjuk haza. A szexuális életünk is nagyon jó. Szoval tényleg foglalkozok vele, nagyon sokat szoktunk beszélgetni a kapcsolatunkrol is, visszaemlékezni stb.

2021. aug. 21. 23:58
 8/75 A kérdező kommentje:

6.

Igen akarta. Már mikor össze jöttünk, az elején mondta, hogy nagyon szeretne majd később gyermeket. Így is lett

2021. aug. 22. 00:00
 9/75 anonim ***** válasza:
98%
Ne rögtön ezzel ess neki holnap, de egy nyugodt félórában muszáj lesz megbeszélni, hogy akar-e ő még egy gyereket. Mennyire gondolta komolyan.
2021. aug. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 A kérdező kommentje:
Semmiképp nem szerettem volna neki esni. De ha nem fogja felhozni, esetleg közömbös lesz, vagy úgy fog tenni, mintha nem is történt volna meg ez, akkor hagyjam? Vagy akkor hozzam fel ezt a témát? Nyilvan tudni szeretném a választ.
2021. aug. 22. 00:05
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!