Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy reagálnátok ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok ha ezt mondaná a férjetek?

Figyelt kérdés

Van egy másfél éves kislányunk aki egy kicsit megbetegedett, taknyos. Este 10kor orrszivoval kiszivtuk az orrát, de a férjemnek akkor sem tetszett hogy 10 óra, és a gyerek nem alszik, hanem ordít.(nem nagyon kapott levegőt az orrán)

22:20kor mondtam hogy kamillával gőzölögtessük meg egy kicsit az arcát, mert anno ez nagyon sokat segített. És ez a mondat hangzott el a szájából, nagyon komolyan gondolva mondta:

Már most mondom nem lesz kisteso!

Kerdezgettem tole hogy ezt még is miért mondja? Hogy gondolta ezt? Miért? Hallgatott.. majd a 10.-ik miértre annyit válaszolt, mert már megint este 10 óra elmúlt. Az igaz, hogy holnap reggel 5kor kel, mert megy füvet nyírni, de most komolyan, miért kellett ezt mondani?

Hozzáteszem, volt egy vetelesem, és most azért járom a magán dokit, hogy lehessen kistestvér, még vár rám 3 vérvétel..

Hihetetlenül rosszul esett, nagyon sokat sírtam azóta, és nem tudom hova tenni ezt. Tudja, hogy nekem ez a legfontosabb, hogy legyen kistestver, és ő ezt mondja..

mindig én keltem, altattam, vagyok a kislányunkkal, bármi van én intéztek mindent, ezért nem is értem. Ti mit szólnátok ha a ferjetek ezt mondta volna egy ilyen helyzetben?


2021. aug. 21. 23:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
76%
Nem anyád nyakára szülsz, hanem az erősen öregedő férjedére.
2021. aug. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim ***** válasza:
98%
Szeret téged s a gyereket. Viszont már nem akar több gyereket. Lehet ,hogy direktbe ,még magának sem vallja be. Ülj le vele egyszer , nagyon komolyan beszéld át vele.
2021. aug. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
26%
Drága! Ha nem foglalkozol a férjedddl soha, csak a gyerekkel! Akkor nem kell csodálkozni. Én sem akarnék...
2021. aug. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
84%

Te 32 évesen babalázban égve nem érted, hogy milyen 46 évesen újrakezdeni mindent. Neki már van egy gyereke, gondolom nagyobb. A férjed már tudja, hogy ha jön a tesó, akkor még évekig ez lesz: álmatlan éjszakák, orrszívózás este, hányás takarítás éjfélkor, hétvégén ügyeletre rohanni, dackorszak, hisztik, szobatisztaság, oviba beszoktatás, zsizsegés, nyűglődés. 46 évesen ő már nem erre vágyik, és fizikailag se úgy bírja a kialvatlanságot meg a nyúzást, mint az első gyerekkel.

Vedd komolyan, hogy ő már nem akar több gyereket. Jó esetben pár éven belül válni fogtok. Akkor is vissza kell fizetni a CSOK-ot. De mi van, ha lerokkan, netán elviszi egy agyvérzés pár év után?

2021. aug. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
77%
Hagyjátok már, ez nem normális. 30* leírja milyen jó a kapcsolatuk, de milyen fasza lehet már ha beszélni sem tud vele egy ilyen komoly témáról, de még csak azt sem tudja mit kellene reagálni, és idegen embereket kérdez arról, hogy reagáljon. Boldogok a lelki szegények...
2021. aug. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:
59%

"Tudja, hogy nekem ez a legfontosabb, hogy legyen kistestver,"


Annak örülj, aki már megszületett.


Vagy nem akaródzik visszamenni dolgozni (se, a csok mellé)?

2021. aug. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
82%

Nem vállalnék 2. gyereket.


Legjobb barátnőm nagyon ábrándozik kistesóról a 2 évesük mellé, miközben a férje az enyémnek panaszkodik, hogy nem érzi apának magát és siratja a korábbi életét, ami a haverokkal való meccsnézésekről és sörözésről szólt. Esze ágában sincs újabb gyereket vállalni, dolgozni is csak azért jár el, hogy ne kelljen otthon lennie. Persze ahhoz nem elég tökös, hogy ezt egyenesen megmondja a feleségének...

2021. aug. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim ***** válasza:
72%
Ebből nekem az jön le,hogy 46 évesen nem akar gyereket,és szerintem azt is megbánta amelyik már megvan.Ezt a csokos storyt meg hagyjuk is.A férfiak ilyenkor már élni akarnak,nem a “sz@rban”ülni.És ne csodálkozz ha esetleg félremegy majd a későbbiekben,mert ez tulajdonképpen borítékolható.Ne támadàsnak vedd,de ez az igazság.
2021. aug. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
90%
Jajj Viktor, nagyon kitaláltátok ezzel a csokkal, hogy hogyan kell tönkretenni egy komplett nemzedéket.
2021. aug. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
96%
Tipikus apák gyöngye, akinek csak addig kell a gyerek, amíg nincs vele gond és nem zavarja az ő megszokott kis ritmusát. Azért mondta. Az biztos, hogy nem lenne több gyerek, de nem azért, mert ő ezt mondta, hanem mert ilyen selejtnek tuti nem szülnék többet.
2021. aug. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!