Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy reagálnátok ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok ha ezt mondaná a férjetek?

Figyelt kérdés

Van egy másfél éves kislányunk aki egy kicsit megbetegedett, taknyos. Este 10kor orrszivoval kiszivtuk az orrát, de a férjemnek akkor sem tetszett hogy 10 óra, és a gyerek nem alszik, hanem ordít.(nem nagyon kapott levegőt az orrán)

22:20kor mondtam hogy kamillával gőzölögtessük meg egy kicsit az arcát, mert anno ez nagyon sokat segített. És ez a mondat hangzott el a szájából, nagyon komolyan gondolva mondta:

Már most mondom nem lesz kisteso!

Kerdezgettem tole hogy ezt még is miért mondja? Hogy gondolta ezt? Miért? Hallgatott.. majd a 10.-ik miértre annyit válaszolt, mert már megint este 10 óra elmúlt. Az igaz, hogy holnap reggel 5kor kel, mert megy füvet nyírni, de most komolyan, miért kellett ezt mondani?

Hozzáteszem, volt egy vetelesem, és most azért járom a magán dokit, hogy lehessen kistestvér, még vár rám 3 vérvétel..

Hihetetlenül rosszul esett, nagyon sokat sírtam azóta, és nem tudom hova tenni ezt. Tudja, hogy nekem ez a legfontosabb, hogy legyen kistestver, és ő ezt mondja..

mindig én keltem, altattam, vagyok a kislányunkkal, bármi van én intéztek mindent, ezért nem is értem. Ti mit szólnátok ha a ferjetek ezt mondta volna egy ilyen helyzetben?


2021. aug. 21. 23:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
23%
Amíg egy pulyát nem bírsz egyedül nevelni, ne vállalj másodikat, mert két embernek sok lesz. Nem értem, miért kell ellésswl megkeseríteni valakinek az életét és tönkretenni a családi idillt. Amennyire győzködöd magad, hogy biztos csak ezért meg azért mondta, ugyanannyira győzködhet ő téged, hogy fejezd be a viszketést.
2021. aug. 22. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:
84%

"Tudja, hogy nekem ez a legfontosabb, hogy legyen kistestver, és ő ezt mondja.."


Szóval jobb, ha nem mondja, csak gondolja? Fontosabb neked, hogy legyen kistestvér, mint az, hogy a férjed akarja-e? Azért hagyd meg neki is a választás lehetőségét, mert nem lesz könnyű egyedül 2 gyerekkel.

2021. aug. 22. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:
35%
Hát ha valakinek az lenne a legfontosabb, hogy gyártson egy új gyereket és nem a férje vagy a már élő kisgyermeke, szívem szerint kivágnám, mert egy önző dög, aki csak a saját érdekeivel törődik. Az ilyenek mellett az ember jobban jár, ha végleg elkötteti magát
2021. aug. 22. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim ***** válasza:
64%
Nem kellene a kérdezőt és a férje 1 mondatát összecsomagolni, és a kapcsolatukat lehúzni a wc-n! Van baj ott rendesen, ha a kérdező legnagyobb vágya a kistesó, az is, hogy kinyalja az ember seggét; aki legalább dolgos, ha 5-kor kel vasárnap.. Ezeket viszont meg lehet, és kellene is beszélni.
2021. aug. 22. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 anonim ***** válasza:
72%
A no mindig maganak szul.
2021. aug. 22. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
83%
Azért idegből képesek vagyunk fáradtan fröcsögni akármilyen kimértek is vagyunk alapból. Szerintem ha erről nyugodtan egy higgadt pillanatban beszéltek majd még lehet elnézést is kér, hogy fhasz volt.
2021. aug. 22. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
45%

A gyerek kérdésben nem szeretnék állást foglalni, mert nagyon összetett a dolog, de a férjed hányra megy füvet nyírni?


Holnap vasárnap van, az emberek szeretnék kipihenni a hétvégét, nem illik korán füvet nyírni, hacsak nem három órát utazik vidékre, egyáltalán nem érthető, hogy mit akar reggel ötkor.

2021. aug. 22. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
23%

Ilyenekkel mi is szoktunk poénkodni, meg hogy a nyuszink megy a sütőbe, stb.


Szerintem túl reagálod.

2021. aug. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem is túl reagálod.
2021. aug. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
91%

Én nőként mondtam ilyet egy hasonló helyzetben és nem is lett.


Kidögölve, kiszipolyozva a legőszintébb az ember.

2021. aug. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!