Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy reagálnátok ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok ha ezt mondaná a férjetek?

Figyelt kérdés

Van egy másfél éves kislányunk aki egy kicsit megbetegedett, taknyos. Este 10kor orrszivoval kiszivtuk az orrát, de a férjemnek akkor sem tetszett hogy 10 óra, és a gyerek nem alszik, hanem ordít.(nem nagyon kapott levegőt az orrán)

22:20kor mondtam hogy kamillával gőzölögtessük meg egy kicsit az arcát, mert anno ez nagyon sokat segített. És ez a mondat hangzott el a szájából, nagyon komolyan gondolva mondta:

Már most mondom nem lesz kisteso!

Kerdezgettem tole hogy ezt még is miért mondja? Hogy gondolta ezt? Miért? Hallgatott.. majd a 10.-ik miértre annyit válaszolt, mert már megint este 10 óra elmúlt. Az igaz, hogy holnap reggel 5kor kel, mert megy füvet nyírni, de most komolyan, miért kellett ezt mondani?

Hozzáteszem, volt egy vetelesem, és most azért járom a magán dokit, hogy lehessen kistestvér, még vár rám 3 vérvétel..

Hihetetlenül rosszul esett, nagyon sokat sírtam azóta, és nem tudom hova tenni ezt. Tudja, hogy nekem ez a legfontosabb, hogy legyen kistestver, és ő ezt mondja..

mindig én keltem, altattam, vagyok a kislányunkkal, bármi van én intéztek mindent, ezért nem is értem. Ti mit szólnátok ha a ferjetek ezt mondta volna egy ilyen helyzetben?


2021. aug. 21. 23:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
54%
Ja hogy CSOK😂😂😂😂😂😂 Na ilyen az amikor pénzért csinálnak gyereket, de visszanyal a fagyi! Majd szépen visszafizetitek! Imádkozhatsz, hogy ne unja annyira a banánt a palid, hogy otthagyjon a kölyökkel együtt. Egyértelmű, hogy idegesíti a gyerek megléte, most kibukott belőle.
2021. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:
42%
61-es, ez legyen a legnagyobb örömöd az életedben hogy így örvendsz más kárán :)
2021. aug. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
29%
#62 én is röhögök az ilyen barmokon. Főleg a nőn, annak még önkritikája sincs. 😂
2021. aug. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:
21%
63 az a baj, neked még pénzért sem szeretnének csinálni, igaz? :D
2021. aug. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
44%
62. Nyugi , sok boldogság van az életemben. Az ilyen szintű ostobaság mint hogy pénzért gyereket csinálnak emberek , majd később azon hisztizik a neten , hogy ez visszaütött, szimplán vicces.
2021. aug. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:
77%
Ha olyan sok szép dolog van az életedben, inkább foglalkozz azzal, ne máson nevess :) főleg hogy szerintem nem kizárólag a pénzért vállalták, hanem amúgy is akartak gyereket, csak nem tudták előre, hogy mit vállalnak. Az a legnagyobb álszent dolog szerintem, ha hozzávágják valakihez hogy "tudod mit vállaltál". Honnan tudná, ha még sosem volt ilyen az életében? Igaz ez a második gyerekre is, hiszen azok is általában tök más típusok lesznek, mint az első.
2021. aug. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:
72%

Azt gondolom, hogy itt csak Te akarsz második gyereket, a férjed nem.

Miért erőlteted ezt a kistesó b@romságot?!

Tartsd tiszteletben a véleményét és örülj, hogy van egy!

2021. aug. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:
24%

66. Lapozz, semmi közöd hozzá ki miért ír ide/ mit csinál szabadidejében. Pláne nem te fogod megmondani ki mit csinalhat, írhat és mit nem. Szívem joga más hülyeségén nevetni ha ahhoz van kedvem.

Senkit sem érdekel hogy neked nem tetszik.

2021. aug. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:
65%
#64 Mivel én vagyok a nő és már 2x szakítottam azért, mert a páromnak gyerek kellett, ezért ez most mellé ment. De gyere, próbálkozz csak, hátha egyszer a két agysejted közül valamelyik rájön az igazságra. :)
2021. aug. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 anonim ***** válasza:
24%

Pontosan ugyanúgy röhögök ezeken, mint az agyatlanul hitelt felvevőkön. Majd szépen megtanulja mindenki a leckét a nehéz úton, ha már gondolkodni nem ment.


Érdekes, én nem írok alá olyasmit, amit nem tudok a legnagyobb bajban is teljesíteni. Hitelt is úgy vettem fel, hogy egy évre előre megvolt a számlámon a törlesztőrészlet, nem centiztem ki. Gyereket sem vállalok egyáltalán, főleg nem egy 40 körüli emberrel kezdek gyártani hármat.



Bohócok vagytok, nekem meg szívem joga nevetni és megvenni a végrehajtótól a házatok, ha úgy van. ;)

2021. aug. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!