Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy reagálnátok ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok ha ezt mondaná a férjetek?

Figyelt kérdés

Van egy másfél éves kislányunk aki egy kicsit megbetegedett, taknyos. Este 10kor orrszivoval kiszivtuk az orrát, de a férjemnek akkor sem tetszett hogy 10 óra, és a gyerek nem alszik, hanem ordít.(nem nagyon kapott levegőt az orrán)

22:20kor mondtam hogy kamillával gőzölögtessük meg egy kicsit az arcát, mert anno ez nagyon sokat segített. És ez a mondat hangzott el a szájából, nagyon komolyan gondolva mondta:

Már most mondom nem lesz kisteso!

Kerdezgettem tole hogy ezt még is miért mondja? Hogy gondolta ezt? Miért? Hallgatott.. majd a 10.-ik miértre annyit válaszolt, mert már megint este 10 óra elmúlt. Az igaz, hogy holnap reggel 5kor kel, mert megy füvet nyírni, de most komolyan, miért kellett ezt mondani?

Hozzáteszem, volt egy vetelesem, és most azért járom a magán dokit, hogy lehessen kistestvér, még vár rám 3 vérvétel..

Hihetetlenül rosszul esett, nagyon sokat sírtam azóta, és nem tudom hova tenni ezt. Tudja, hogy nekem ez a legfontosabb, hogy legyen kistestver, és ő ezt mondja..

mindig én keltem, altattam, vagyok a kislányunkkal, bármi van én intéztek mindent, ezért nem is értem. Ti mit szólnátok ha a ferjetek ezt mondta volna egy ilyen helyzetben?


2021. aug. 21. 23:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
33%
Este 10-kor persze hogy ilyet mondott dühében. Nem kell komolyan venni. Ha gyereket akartok, azt meg kell beszélni nyugodt körülmények között. Ne rágódj egy álmos beszóláson feleslegesen.
2021. aug. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 A kérdező kommentje:

22. Huuu, ezek a szavak, elleni az állatok szoktak. Vagy magadból indulsz ki?

Meg milyen viszketest, te miről beszélsz? Leírtam azt is hogy jó a kapcsolatunk, szó se volt ilyenről. Ne keverd már a szezont a fazonnal. Ennek a hozzászólásnak annyi értelme volt, mintha azt írtad volna a kutya nyavog..

23. Már sokszor meglett beszélve hogy ő is nagyon szeretne, ezért is járok magansokihoz, hogy lehessen.

24. De jó, akkor te biztos magadból indulsz ki, ugyanis le lett irva hogy jó kapcsolatunk van. Kimondta, hogy nem a gyerekem és ő a legfontosabb? El vagy tájolódva, mert le írtam ezt is, kar volt ide bufogni ezt. Mellesleg elhiszem ha magadból indulsz ki.

2021. aug. 22. 07:29
 33/75 A kérdező kommentje:

Kicsit sokra sikerült, a magadból indulsz ki😅

5-re ment füvet nyírni mert olyankor meg nincsenek darazsak.

2021. aug. 22. 07:32
 34/75 A kérdező kommentje:

Nem tudom számít e de leírom én 32 vagyok ő meg 46. Neki már az előző házasságából van egy fia.Jó kapcsolatunk van vele.

Viszont mi felvettük a csokot 3 gyerekre, így tudtunk venni egy nagyon jó hazat.

És ugye oda szokott jarni a keretet rendbe rakni, mert még a munkások nem fejezték be a ház belsejét.

Elhiszem, hogy nehéz egyszerre ketto hazat kint rendbe tartani de én mindenbe segítek neki, takarítók, jókat fozok mire hazaér, ha itthon van inkább kimegyünk a gyerkőccel sétálni hogy tudjon délután aludni.

Egyszer viszont már mondott olyat, hogy keresünk egy orvost aki pénzért megcsinálja azt a papírt, amiben az áll nem lehet több gyerekünk. De azt mondta ez csak vicc volt, szó se volt ilyenről. Tudjuk, minden viccnek a fele igaz..:)

2021. aug. 22. 07:46
 35/75 anonim ***** válasza:
96%

Valószínűleg megbánta ezt a gyereket is. Valamilyen szinten szereti, de jobb lenne nélküle.

Még egy gyerek csak ettől is sz4rabbá tenné az életét, már tudja.


Sokan (főleg a pasik) úgy vágnak bele a gyerekbe hogy rózsaszín szemüvegen keresztül látnak mindent. Általában a szülők se beszélnek a gyerekvállalás negatívumairól, csak a "gyerek a legnagyobb kincs", a "gyerek az élet értelme" mantrákat nyomatják.

Sok embert ismerek akik megbánták hogy gyerekük lett.

Pl a párom is akart gyereket, de miután megtapasztalta mivel jár egy gyerek (vigyáznia kellett a testvére gyerekére) kimondottan megutálta a gyerekeket.


Szerintem beszéld át vele a dolgot, ha nem csak hirtelen felindulásból mondta akkor ne vállalj be vele még egy gyereket. Magadra maradnál 2 gyerekkel. Erre a lehetőségre is gondolj.

2021. aug. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:
66%

Ez a csokos rész nagyon gáz.


Egyrészt egy ilyen véb majomnak nem szülünk, de ha mégis muszáj, nem írunk alá vele további 2 gyereket...


No, edd meg, amit főztél.

2021. aug. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:
35%

Egyre jobb ez a sztori. 😆

Hazaért már a fűnyírásból? Mert itt már zsizsegnek a darazsak.

2021. aug. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 A kérdező kommentje:

Miért is lenne gáz? Nem anyám nyakára szültem, saját keresetem van 18 éves korom óta, azóta nem lakom otthon. Így tudtuk megoldani, én nem tartom ezt gaznak, szerencse hogy nem vagyunk egyformák. ☺️

Edd meg amit főztel. Azt teszem. Azért is volt ez a kérdés feltéve, hogy ti hogy reagalnatok egy ilyen helyzetre. Ehelyett sok ember csak ide büffent egyet. De nem baj, minden hozzászólásnak örülök.

Még nem ért haza!

35- miből gondolod hogy megbánta a gyereket? Ezt azért túlzásnak tartom. Mindig mondja mennyire okos, hogy tiszta klón gyerek, meg mennyire jól esik neki hogy ő rá hasonlít, és amikor megyünk elé úgy szalad a kamionhoz, na akkor mindig mondja mintha magát látná mikor anno az apja hazajött a kamionnal. És sokszor be könnyezik hogy mennyire szeret minket, jó velünk. Szoval a kapcsolatunk tényleg nagyon is jó, nincs is erre panasz, de ez a beszólás el gondolkodtatott. Ennyi

2021. aug. 22. 08:07
 39/75 anonim ***** válasza:
90%

De neki ennyi elég gyerek. 46 évesen nem akarja újrakezdeni (megint). Ez a gyerek is a kedvedért lett.


Hogy legyen? Szépen visszafizetitek a csokot.

2021. aug. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim ***** válasza:
41%

Amúgy ne gőzöld a gyereket, hanem vegyetek neki egy rendes inhalátort.


Nem is gondoltam volna, hogy manapság valaki kamillával gőzöli a pici gyerekét, baromi veszélyes.

2021. aug. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!