Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit reagálnátok, hogy ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok, hogy ha a férjetek/feleségeket azt mondaná, hogy nem mehettek egyedül el látogatóba?

Figyelt kérdés
Hogy ha a házastársatok kijelentené, hogy nem mehetsz egyedül rokonokhoz egy hétvégére. Nincs ok, nem gyakori esemény (évi 1-2x fordul elő), hogy egyedül menne bárhova is, csak megbeszélte a rokonaival, hogy együtt lesznek egy kicsit a karantén után. Arra a felvetésre érkezett a "nem" válasz, amikor kifejtette, hogy szeretne lemenni.
2020. jún. 16. 08:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Gyerekeket szoktak utasítgatni, nem felnőttet, házastársat.
2020. jún. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Onnantól terápiás jelleggel pár hétig direkt egyedül mennék mindenhova, hogy felfogja h nem a gyereke meg a tulajdona vagyok, aki fölött rendelkezhet. Kérni, javasolni lehet, de mi ez már h megtiltja. 🤣🤣🤦‍♀️
2020. jún. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%

Nincs és nem is lesz elmebeteg párom.

Ha ez veled valóban megtörtént, akkor menj el.

2020. jún. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Egyetértek a hármassal.
2020. jún. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Rákérdeznék azért, hogy mégis miért mondja ezt, van-e valami konkrét indoklás, vagy csak simán "nem, mert én azt mondtam". Ez utóbbi esetben képen röhögném és teljes egészében figyelmen kívül hagynám az "utasítását", előbbi esetben meg meghallgatnám és megbeszélném, hogy mi baja.
2020. jún. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Sunshinedoll ***** válasza:
90%

Képen röhögném és elmennék :D

Bár nem tudom, szerintem ennek azért előzménye is van, nem egyik napról a másikra mond valaki ilyet. Nyilván alapból nem lenne ilyen ember a párom.

2020. jún. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm. A testvérem van ilyen helyzetben (ő a férfi). Tudja a felesége is, hogy nagyon szívesen látjuk, szeretjük őt, de most megbeszéltük (volna) a tesómmal, hogy megyünk mindenfele, ahova régen is, esetleg egy mozi, otthon meg együtt főzünk anyuval. Bátyám persze csak nézné az utóbbit :) Semmi eget rengető nagy program, amiből kimaradna a felesége, csak tényleg én is szeretnék ketten lenni a tesómmal. Messze laknak alapvetően.Ma írta meg, hogy nem jöhet egyedül, mert nem engedik el. Vagy ketten jönnek vagy sehogy.

Kérdeztem, miért hagyja magát...azt mondta, hogy nem rég volt egy nagy veszekedés köztük, és nem akarja jobban felbosszantani... De mindig ilyen volt a felesége, mármint hogy nem szívesen engedte el egyedül sehova. Nekem ebbe nincs beleszólásom, ő dolguk, meg velem nagyon kedves is, csak ez rosszul esett.

2020. jún. 16. 09:20
 8/20 A kérdező kommentje:

Félreérthető, amit írtam.

Mozi nincs persze most, mármint az olyan mozi, amit mindenki mozinak gondol :-) Mi szoktunk mondani, ha nézünk egy filmet, és eszünk hozzá popcornt vagy valami rágcsát, az is mozi.

2020. jún. 16. 09:30
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Kiröhögném.
2020. jún. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
37%

Ja, hát mondjuk ez így egy kicsit fura, ne is haragudj.


Elhívjátok a tesódat magatokhoz, de közlitek, hogy a felesége maradjon már otthon... ez tényleg gáz. Nem tudom, mi az, amit csak úgy lehet csinálni, ha nincs ott a felesége.


Ő már nem gyerek, hogy privát családi programokat csináljatok hármasban, anyu meg a gyerekek, most a felesége az elsődleges családja. Felnőtt, nem fognak visszatérni a régi évek, fogadjátok el... de szerintem látszik, hogy neked nincs párod, otthon élsz anyuval.


Megjegyzem, amúgy nincs vele baj, ha valaki magában megy a családhoz, ha ez így mindenkinek megfelel, én se megyek el mondjuk egy focimeccsre a férjemmel meg a férfirokonaival, mert halálra unnám magam, tartsanak csak "férfiprogramot".


De ha nem ilyen speciális programokról lenne szó, hanem csak közölnék, hogy mennének mozizni meg főzni, de én ne menjek már ,csak a férjem, az lehet, szarul esne. Amúgy nem mondanám, hogy ne menjen, de tudom, hogy egy ilyenre a férjem is harapna, biztos kiakadna a tesójára meg az anyjára.


Mondjuk, neki normális családja van, úgy kezelnek engem is, mint egy családtagot, nem, mint a fiúkkal/tesójukkal járó pótlékot. Ezért én is így kezelem őket.

2020. jún. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!