Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit reagálnátok, hogy ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok, hogy ha a férjetek/feleségeket azt mondaná, hogy nem mehettek egyedül el látogatóba?

Figyelt kérdés
Hogy ha a házastársatok kijelentené, hogy nem mehetsz egyedül rokonokhoz egy hétvégére. Nincs ok, nem gyakori esemény (évi 1-2x fordul elő), hogy egyedül menne bárhova is, csak megbeszélte a rokonaival, hogy együtt lesznek egy kicsit a karantén után. Arra a felvetésre érkezett a "nem" válasz, amikor kifejtette, hogy szeretne lemenni.
2020. jún. 16. 08:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretek egyedül menni, de a szabályokat méginkább nem szeretem. Szerintem hagyja meg ezt a döntést nekem és ha nem tetszik, amit csinálok, legfeljebb kérhet
2020. jún. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
88%
Lehet,hogy most a nemrég történt nagyobb veszekedés miatt sérelmezte a feleség azt,hogy egyedül megy a testvéred.Mi volt a veszekedés tárgya?Lehet,hogy esetleg valami kapcsolódó történet?
2020. jún. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
81%

10es, miért lenne gáz?

Nem kell midnig a páromnak is jönnie, ha minőségi időt szeretnék tölteni a családommal, vagy épp a tesómmal.. Ennyire ne lógjunk már egymáson.

2020. jún. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem tudja alaposan megindokolni, akkor nem érdekelne, mit utasítgat és mennék. De szerintem ha ilyen fajta ember lenne, az nem házasság után derülne ki.
2020. jún. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
89%

Miért lettem lepontozva?

Ha elég időt tölt valaki a párjával is, és persze ő is jöhet családhoz is, ez természetes, de nehogy már baj legyen ha nélküle is menne...

2020. jún. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Nem úgy történt, hogy hívtuk és megmondtuk volna hogy a felesége maradjon otthon...Bátyám vetette fel, hogy szívesen hazajönne, rég volt itthon, lógjunk együtt. Aztán mikor mondtuk, hogy persze, ez tök jó, gyere, akkor hívott rá 1-2 napra, hogy sajnos ugrik a dolog, mert amikor otthon beszéltek erről, akkor a feleségének nem tetszett.

Tudomásom szerint elég időt töltenek együtt, de nem látok bele nyilván. De együtt élnek 10 éve, közös a baráti körük is, együtt mennek ilyen társasági programokra mindig. Általában hozzánk (és a felesége családjához is) együtt jönnek, mennek, nagy ritkán fordult elő, hogy nem úgy alakult. Legalábbis sose hallottam még, hogy ha beszéltünk róla, hogy volt valami program és ne ketten lettek volna.

Indok? Háááát...annyit mondott a felesége vagyis annyit mondott nekünk el a tesóm, hogy egyszerűen sérelmezte, hogy minek akar egyedül menni, nélküle, amikor lehetnének ketten is. Nem tudom számít-e, mindketten 30 felettiek. Tesóm mondta neki, hogy esetleg addig nem akar e barátnőzni, áthívni ismerőseit vagy bármi ilyesmi, hogy persze ne legyen egyedül. De nem jó:(

2020. jún. 16. 10:29
 17/20 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon gáz a felesége. A nap 24 órájában vele van, de arra a 2 napra is el akar menni koloncnak. Ahol egy házaspár nem tud 2 napot eltölteni külön az szerintem inkább egy szimbiózis. Az Így jártam anyátokkalban csinálja ezt Lily meg Marshall, még nézni is rettenet volt, hogy milyen seggbemászó pár, nem gondoltam volna, hogy ilyen a valóságban is van. Szerintem kicsit papucs a tesód is, hogy ezt simán hagyja. Én kikészülnék, ha a párom nélkül nem mehetnék sehova sem, nem lenne hosszúéletű a kapcsolat...
2020. jún. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
83%
Hát ha bármikor előfordult volna ilyen, hogy megpróbál megtiltani nekem dolgokat, nem mentem volna hozzá. Ha most, 10 év után a semmiből nyomna egy ilyet, nevetnék, mert bizonyára viccel, majd beülnék az autóba és elmennék a rokonaimhoz. Ha komolyan gondolná, akkor komolyan közölném, hogy nem áll fölöttem, hogy utasítgasson és megtiltson dolgokat nekem. Amennyiben ezt nem sikerülne megértenie, valószínűleg nem tartana túl sokáig a házasságunk.
2020. jún. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
44%

Alapvető, hogy ha van párom és hivatalos vagyok családi összejövetelen, akkor őt is magammal viszem.

Ha ő nem tud jönni, ezt megértem. Az nem elfogadható, hogy ilyen esetben engem eltilt. Nem korlátozhatja ilyen módon a mozgásom.


F

2020. jún. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az én sógornőm is ilyen. Amúgy kedves, aranyos nő, de halálos sértésnek veszi, ha a tesómat bárki is nélküle hívja valahová. Ha úgy hangzik el egy meghívás hogy "gyere el velem moziba" és nem "gyertek el" családon belül, akkor öt év múlva is azt hallgatjuk tőle. Valószínűleg azért is van ez,mert ők nem járnak össze a családjával és barátnői sincsenek, tehát neki nincs külön programja.
2020. jún. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!