Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák! Ti mit reagálnátok...

Anyukák! Ti mit reagálnátok arra, ha a férjetek, párotok azt mondaná szülés után, hogy "nem kellett volna kiabálni, csendben is megszülhetted volna"!?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 13:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Kapásból azt mondtam volna, hogy "ha a te lyukad tágulna akkorára, hogy egy gyerek kiférjen rajta, biza te is kiabáltál volna. Ha meg ennyire zavart, miért nem mentél ki?" Vagy valami hasonló.
2012. ápr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

lehet tökön rúgnám,aztán mondanám, hogy miért kiabálsz?:D


viccet félretéve remélem nem a Te férjed volt,mert elég gáz szerintem, ha ilyet mond egy férj...

amúgy én speciel nem kiabáltam, csak nyögtem kitoláskor.

2012. ápr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Mélységesen csalódnék benne!Valószínűleg elsírnám magam.
2012. ápr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Férjem mondta (sok szülésen ott volt már) hogy volt olyan aki csendben tűrte és volt aki kiabált. Mondta hogy reméli hogy nem megyek át állatba :'(

Mondtam neki hogy nem apás szülés lesz

2012. ápr. 17. 13:49
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
elsőre h k..pd be!!meg h ő próbáljon meg csöndben kinyomni egy gyerekfejet a se.e ly.kan ....utana ja már lehiggadtam elmagyarázni h mennyire is tud az fájni és h ő egy enyhe kis fejfájásba is bele akarna halni.ugyh csönd legyen....:)
2012. ápr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Megkérdezném miért is gondolja hogy nekem jobb lett volna csöndben szülni? kiváncsi vagyok tudna-e rá válaszolni.


én nagyon kiabáltam és ö ott csitidgatott, de ö tudta miért. Azért mert nehéz volt a kitolási szakasz és minden egyes kiabálással energiát vettem el magamtól, és a kiabálásba fektettem nem a nyomásba. ezt ott a bába és a doki is folyamotsan mondogatta, így ö is próbált hatni rám, de nekem ez nem esett rosszul, mert csak figyelmeztetett mindig. de ha csak úgy bele okoskodott volna mert azt sem tudja miért akkor ott kiküldtem volna, utolag meg nagyon megsértödnék rá.

2012. ápr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%

Én nem fogom engedni,hogy ott legyen,mert szerintem a szülés nem olyan dolog,ahol ott kell lennie!

Az én férjem nagyon empatikus,de ha ilyet merne mondani,először tökön rúgnám,utána feldugnék a seggébe egy dinnyét és megkérdezném, hogy miért kiabál?!

Akinek van egy kis esze,az nem kérdez ilyet!

2012. ápr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

Huhh! Szerencsére az én férjem nem mondana ilyen kapitális butaságot! (Mondjuk - szerencsére??? - én a "csendes" típus vagyok. Nyögdécseltem /na jó, erősen nyögtem :D/, két fájás között pedig "odahörögtem" életem párjának: "ha még egy gyereket akarsz, TE szülöd"! :D )

Viszont, ha az én drágám ilyesmit próbált volna mondani, háááát... Lehet, hogy elküldtem volna melegebb vidékre... :)

2012. ápr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon csúnyákat mondanék az biztos.


De az enyém sose mondana ilyet :) 3 gyereket szültünk "együtt".

2012. ápr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

elválnék!!!!

Hogy lehet egy pasi ilyen köcsög állat????

Az én férjem bent volt a szülésnél,csodálatos élmény volt mindkettőnknek,azt mondta utána hogy ő ezt biztos nem tudta volna végig csinálni!(hozzáteszem egy hang nélkül szültem-nem vagyok az a kiabálos típus,de látta rajtam,hogy fáj)

2012. ápr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!