Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek szülés után viszonylag...

Akinek szülés után viszonylag sokára jött meg az első menstruációja, milyen volt az első vérzés minősége, mennyisége?

Figyelt kérdés

2 hete múlt egy éves a Babám, és péntek reggelre (pici mensis derékfeszítés után) vérfoltot tapasztaltam a bugyimon, amit ünnepélyesen betudtam az első új ciklusom kezdetének. Viszont azóta is annyira minimális ez a vérzés, hogy elbizonytalanodtam, hogy egyáltalán biztosan az-e ... Inkább bő nyákos folyás halvány piros vérrel színezve (bocsánat), de a betét jóformán tiszta marad, inkább csak vécézéskor jelentkezik.

Még naponta 6-7x szopik a Babám.

Nem kéne erősebben véreznem, ha ez tényleg mensi?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2012. ápr. 15. 12:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha még ilyen sokat szopizik a Babád akkor nincs miért aggódni.Valakinek addig egyáltalán nem jelentkezik a vérzés,amíg szoptat.Nekem 11 hónapos volt a kisfiam amikor az első mensim megjött,elég sok volt és kb.7 napig tartott.Amúgy 19,5 hónapos koráig szopizott a kisfiam,de ez idő alatt nem jött meg minden hónapban,elég össze-vissza volt.
2012. ápr. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!