Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után mennyi ideig van...

Szülés után mennyi ideig van vérzés?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2-3 napig volt, és olyan volt, mint a mensi, az elején intenzívebb, a végén alig.
2011. jan. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyénileg változó. Lehet, hogy csak néhány nap, de akár 6 hétig is tarthat. Közben lehetnek erősebb és gyengébb szakaszok felváltva. Hogy valakinél 2-3 napig tartson, számomra fura (persze, lehet), de a tisztulás azért ennél tovább tart.
2011. jan. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugy tudom 6-8 hétig a normális, de ez nem mindenkinél egyforma.
2011. jan. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hétig volt, néha gyengébben, néha erősebben, aztán mikor 7. héten megint felerősödött elmentem az orvoshoz is, mert ijesztő volt. Kaptam Ergamm cseppeket, attól elmúlt. A tejem is. :(
2011. jan. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is rövid ideig tartott.2-3 nap volt erősebb a vérzés, aztán 5 nap sima mensi szerű és kész.Gyors sebgyógyulás volt.
2011. jan. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hétig volt...azt hittem már valami bajom van, voltam dokinál is, de szerencsére semmi gond nem volt. A végén 10 napig kellett szednem 1000 mg-os C vitamint, és attól elmúlt.
2011. jan. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!