Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » VÉRZÉS? Ma léptem be a 35....

VÉRZÉS? Ma léptem be a 35. hétbe. Mi lehet a gond? Jelezheti a szülés beindulást? Most várjak meddig tart?

Figyelt kérdés
Most voltam pisilni és a hüvelyváladékomban élénkpiros vérdarabok vannak. A terhesség elején kiderült méhszájsebem van, ez most az lenne?
2010. jún. 4. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne várj semmire! Ez nem normális, mindenképpen hívd az orvosod (ha van) és menj a kórházba!!!! Lehet, hogy valban csupán a méhszájseb és nincs komolyabb baj, de ezt itt senki nem tudja megállapítani, csak az orvos!!! Minden jót!
2010. jún. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Remélem már az orvosnál vagy, és cak akkor lvasod ezt, amikor hazamentél. Hüvelyi vérzés esetén nincs idő gondolkodni... irány a kórház!
2010. jún. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Írd meg mindenképp, hogy mi volt.
2010. jún. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp irány a doki! Lehetséges, hogy a méhszájsebed okozza, de ezt Te otthon nem tudod megállapítani. Viszont egy terhességnél az élénkpiros vér nem jó. Szülés megindulásakor elképzelhető vérzés, de Neked azért még jó volna kicsit kihúznod. Majd írd meg, mi volt! Drukkolok!
2010. jún. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi Lányok!

Voltam orvosnál, kaptam gyógyszert a méhösszehúzódások megakadályozására, és szigorú ágynyugalomban kényszerültem.

Hétfőn ismét doki.

2010. jún. 4. 19:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Oké, megy a drukk! Utolsó voltam.
2010. jún. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!