Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Attól lehet gond ha vki...

Attól lehet gond ha vki elkezd szedni vmi homeopátiás szert szülés előtt pár héttel?

Figyelt kérdés
Fesszült vok, szorongok, és szeretnék lenyugodni, és még élvezni ezt az 5 hetet?
2008. okt. 13. 08:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is szedtem homeopátiás bogyót, bár én nem a feszultség oldására, hanem a méhszáj tágítására, hogy a szülésem könnyebb legyen. Szerinte ezt azért kérdezd meg egy gyógyszeésztől, ahol forgalmazzák ezeket a szereket. Nyugo9dj meg, nincs mitől tartanod! Én is nagyon be voltam rezelve, rettenetesen féltem. Szerintem nálam parásabb és hisztisebb kismama nem létezett. De mikor megszületett a kisfiam, tudtam, hogy rövidesen megint át szeretném élni ezt az élményt. A picur mindent elfeledtet. Tudom elég közhely és hihetetlennek tartod még. Ezt annó én sem hittem el, de nincs meghatóbb élmény annál, amikor ő rádmosolyog és kacarászik, amikor bohóckodsz neiki...

Egy három hónapos manó anyukája

2008. okt. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm
2008. okt. 13. 18:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!