Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enyhe vérzés lehet a közelgő...

Enyhe vérzés lehet a közelgő szülés jele?

Figyelt kérdés
38 hetes terhes vagyok, 23 éves. Egy éve volt már egy vetélésem, kb a 8-9. héten. Most idáig szépen kihúztam, nem volt semmi baj, de most észrevettem, hogy picit vérzek. Először nem volt vészes, csak egy pötty a wc papíron pisilés után, de másnap (ma) az egész papír véres lett, igaz, élénk színű, és tényleg csak a papíron lehet észrevenni, bugyin nem hagy nyomot. A baba egyébként sokat mozog, rugdos, csuklik. Szerintetek mi lehet? Olvastam itt hasonló kérdéseket, de az mind sokkal fiatalabb terhesség volt. Köszi előre is!
2010. dec. 27. 02:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Élénk vérzés nem vicc! Lehet akár a lepénnyel is baj! Doki!!!
2010. dec. 27. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért,hogy ne hozzam rád a frászt,lehet tágulásos vérzés is. Olvass után,google-n.
2010. dec. 27. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A tágulásos vérzés az már fájásokkal jár a legtöbb esetben. Illetve először a nyákdugó távozik amit azért észrevenné.

Az 1. nek igaza van lehet az is, de ne ijedj meg annyira, ... én azért sietnék a dokihoz, hogy mi a helyzet!

2010. dec. 27. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez azért nem így van mindenkinél... Nem fontos, hogy fájások is legyenek. A testvéremnél is így kezdődött a szülés, vérzéssel, de fájásai nem voltak egyáltalán. Már csak a kórházban az oxitocintól.
2010. dec. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

utánaolvastam, legtöbb helyen a nyákdugót mondták hasonlókra, és a nyákdugó leírása is megfelel az én 'tüneteimnek'. hát remélem... holnap van jelenésem a dokinál, majd kiderül:(

2010. dec. 27. 19:02
 6/9 A kérdező kommentje:
most néztem, hogy a kérdésben elfelejtettem megemlíteni, hogy nem csak vér volt, hanem valami barnás 'trutyi' is. bocs, nem jut rá eszembe jobb szó:) ez befolyásolja a válaszaitokat?
2010. dec. 27. 19:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen,nyákdugó lehetett akkor.De majd a doki...
2010. dec. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nos akkor reméljük a legjobbakat. Sok erőt egészséget, boldogságot :)
2010. dec. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi:) doki is nyákdugót mondott, legkésőbb jövő héten megyek szülni:)


köszi mindenkinek!

2010. dec. 28. 21:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!