Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ismeri valaki dr. Bőze Tamás...

Orion81 kérdése:

Ismeri valaki dr. Bőze Tamás szülész nőgyógyász dokit?

Figyelt kérdés
SOTE-s volt most Uzsokis. Milyen tapasztalatok vannak róla? Mennyit kér a terhesgondozásért, vizsgálatokért, szülésért?

2012. ápr. 13. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem pozitív tapasztalatom van vele kapcsolatban. Terhesgondozásra nem hozzá jártam, de a szülésemet ő vezette, pontosabban ő császározott meg. A szülésnél nincs tarifa, amennyit gondolsz, annyit adsz. Egyébként korrekt, jó orvos, és emberileg is csak jót mondhatok róla. Összességében én csak ajánlani tudom.
2012. ápr. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!


Én hozzá járok terhesgondozásra. Maximálisan megvagyok vele elégedve. Abszolút nem pénzéhes, és nem kell feleslegesen a magánrendelésre járnom, mert ha úgy van a kórházban találkozunk. A vizsgálat 6-7000 forint. Kedves, ha éppen 2000 kérdésem van akkor azt türelmesen meghallgatja, és válaszol. Mindent elmagyaráz. A szülés nem tudom mennyi lesz nála, mert ilyenről szó sem esett. Gondolom annyi amennyit gondolok. (Ha valakinek van erről tapasztalata az írjon) Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2012. jún. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nála szültem félig -meddig, mivel épp belecsúsztam a műszakváltásba is . Nagyon aranyos, jó fej doki, szakmailag is ott van, elégedett vagyok vele teljesen!!!!!!!
2013. febr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Gimis korom ota (90-es evek eleje) az orvosom. Sokmindenen keresztulmentunk.Mindig korrekt, nem tul nyajas, de keszseges, feladatara koncentralo, alapos orvosnak ismertem meg. Lassan 50 eves vagyok es meg mindig hozza jarok eves szuresre.

Jo szivvel ajanlom mindenkinek.

2023. jan. 30. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!