Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen szülész nögyogyász a...

Milyen szülész nögyogyász a Dr. Kovács Anna? Délpestiben dolgozik a net nem ír rola semmit!

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Passsz, nem is hallottam még róla. Oda járok, második terhességem, jópár doki nevét hallottam már de őt még nem.
2011. nov. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oké köszi Én is ott szültem a kislányom 7 éve akkor még nem volt ott de most van!!!! Azért köszi!!!!
2011. nov. 29. 12:32
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nála szültem októberben, igaz a Sote I-en, mert ott is dolgozik!

Fiatal és nagyon aranyos! Nem a fogadott orvosom volt, véletlenül kerültem hozzá. Mégis olyan emberséges, hogy azt mondtam, ha lesz második, csak ő jöhet szóba, senki más! :) Ha nála szeretnél szülni én bátran ajánlom! Szerintem az egyik legjobb szakember, fiatal kora ellenére!!! :D

2011. dec. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Én is a SOTE I-en szültem nála.

Ügyeletre estünk be, nem volt fogadott orvosom, ennek ellenére 100%-osan lettem ellátva. Amíg a kórházban voltunk minden nap meglátogatott, érdeklődött, ellátott tanácsokkal. Csak jót tudok róla mondani!!!!!!!!!! Ha tehetem mindenképpen nála fogok szülni legközelebb is!

Kedves, figyelmes és nagyon fiatal!

2011. dec. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ipacs Krisztina válasza:
A lehető legjobb! Én is a Sote-ban szültem, nem volt fogadott orvosom, Ő volt ügyeletben :) Fiatal, mosolygós, végtelenül türelmes, és nagyon alapos. Kiváló szakember! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Ha lesz kis tesó tervbe véve, szintén a doktornőnél szeretném megszülni :)
2012. jan. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mostmár nyugotabb vagyok!!!! :-)
2012. jan. 23. 09:44
 7/9 kihivas válasza:
Szakmailag és emberileg maximálisan meg vagyok vele elégedve. Ő fog operálni, szinte állandó kapcsolatban vagyunk, nincs olyan, hogy a telefont ne venné fel, ha problémám van, de vissza is hív. Véletlenül kerültünk kapcsolatba, de elmondhatom, örülök neki!
2013. szept. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mennyire természetes szülés és gátvédelem párti?
2014. jan. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ipacs Krisztina válasza:
100%-ig az, én is úgy szültem Nála :) Nagyon megvoltunk Vele elégedve akkor is, és azóta is! :)
2014. jan. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!