Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek Dr. Kerényi...

Mi a véleményetek Dr. Kerényi Jánosról? Szült nála valaki mostanában a Délpestiben?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..


Ezt a választ én írtam régebben, tartom a véleményemet. Én mást választanék a helyedben a Délpestiből.

Pl 2 barátnőm Somogyi Lajosnál szült, meg voltak elégedve vele (császárosok voltak).

2010. aug. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Nahát nemtudom de én a második babámat fogom nála szülni és abszolult meg vagyok vele elégedve.Érdekes az én szülésemre odaért időbe,sőt még hamarabb is jött be.Ezzel az erővel minden dokit lehetne fikázni mert nincs olyan ember aki ne tévedne.Azt meg hogy valamit összeszedjenek a nők vizsgálat közben,után teljesen abszurdnak tartom.Én is leírnátok bármilyen orvost szimplán azért mert esetleg nem szimpatikus.Az én környezetemben meg csak dicsérik.

Kedves kérdező miért érdeklődsz felőle?Nála szeretnél szülni vagy csak szimplán érdekel hogy milyen doki?Érdeklődj még több mindenkitől akár a kórházban hogy szerintük milyen.Ha akarsz írj privit és tudunk beszélgetni róla.

2010. aug. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Amúgy meg kedves első akkor írj valakiről ilyet ha tapasztalod azt a rosszat amit állítólag mondtak neked.
2010. aug. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én sem tapasztaltam semmi rosszat vele kapcsolatban!
2010. aug. 13. 21:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, oké, akkor vegyétek úgy, hogy nem írtam semmit :) Bocs :)
2010. aug. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

:-)

Jól van ok.Csak egy kicsit "bepörögtem" hogy a "dokimat" bántják pedig tényleg az ég világon semmi gond vele.Totál becsületes és éjjel akárhányszor hívtam hogy baj van fölvette a telefont,számíthattam rá,sőt mindig visszahívott ha épp nem értem el.Úgyhogy tényleg jó doki.

Minden jót!

2010. aug. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!