Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák! Ti mit reagálnátok...

Anyukák! Ti mit reagálnátok arra, ha a férjetek, párotok azt mondaná szülés után, hogy "nem kellett volna kiabálni, csendben is megszülhetted volna"!?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 13:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Valami olyamit mondanék, amit már többen leírtak előttem, hogy jöjjön ki akármelyik lyukán egy gyerekfej és utána szóbaállunk. Nálunk nem lesz apás szülés.
2012. ápr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezném, átpréselhetünk e egy sült kacsát az orrlyukán; de kiabálnia nem kell közben! :D


Viccet félre téve, nem tudnék türelmesen és mosolyogva reagálni az biztos...

2012. ápr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, orvosként az én férjem is sok szülést látott, azt mondta nekem, hogy akármit csinálhatok, miközben a közös gyermekünkért szenvedek, ha akarom, neki is behúzhatok egyet.:) Kissé tapintatlan és csúnya hozzászólásnak érzem ezt a férjed részéről...
2012. ápr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
18%
Én nem kiabáltam én osztottam mindenkit parancsolgattam tiszta hisztisp..csa voltam de oszinten akkor ott nem erdekelt senki lelkivilaga. Amugy meg ha epp nem szulok egy szende kis csondes csaj vagyok:) a parom biztos nem mondott volna ilyet, de nekunk nem is volt apas szules. En se mennek el haboruba a frontra mert nem vagyok oda valo.2gyerekem van mindekettot egyedul hoztam vilagra
2012. ápr. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!