Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem 37 évesen el akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem 37 évesen el akar kezdeni egy 5+3 éves egyetemet. Hogy beszéljem le?

Figyelt kérdés
Nem lassan 40 éves kell észbe kapni szerintem. Úgy érzem kapuzárási pánikja van és most akar bepótolni mindent amit nem ért el fiatalon. Mit mondjak neki?

2021. jan. 2. 14:07
 141/155 anonim ***** válasza:
18%

En nem kezdenek bele igy meg egy diplomaba meg a sajat helyzetemben sem. Hasonlo koru no vagyok.


Kerdezo teljesen reaisan latod a dolgokat. Egy parkapcsolat,egyutteles nem mukodik bizonyos mennyisegu egyutt toltott ido nelkul. Te teljesen realisan kiszamoltad a dolgokat: anyagilag is csodbe mennetek meg a gyerekektol is elvennetek az idot meg foleg egymastol.


Beszelgess el vele,hogy mi a fontos nemi? A csalad vagy karrier? Illetve mennyi havi jovedelem plusz jelentkezik a jogi egyetem elvegzese utan?? Ugyamis az ugyvedek nyomorognak,annyi van mar beloluk. Multinal jogaszkent is kb netto 300 korul keresnek. De akkor mar valszeg te nem eszel vele,mert neked is csak egy eleted van.


Szerintem nezzetek meg par ugyvedet es az eletvitelet,mennyire nyomorog. Egyik baratom kinjaban noket kiserget (alias strici egy formaja). Semmit se tudott keresni jogaszkent a megelheteshez. A felesege tartja el ,tole fugg anyagilag. Pedig nagyon eleseszu pasas,zsenialis elme. Egy masik ugyved ismerosunk is nyomorog. A szomszedunk is ugyved,estenkent a kukaban turkal ,hatha van vmi maradek. A lakasat alig ujittatta fel,evekig huzodott a felujitas. Csak csocserek voltak meg 2 fal kivetele. Minden maradt elavultan gusztustalan kopott parketta regi butorok stb. Szornyu. A ruhai is szanalmasak olcsok szegenynek.

2021. márc. 2. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/155 anonim válasza:
100%

Kedves utolsó. Akkor én is tudok hozni példákat ügyvédekről, akik szöges ellentétjei az általad említetteknek.

A legtöbb ügyvéd átlagos színvonalon él, bár ez függ attól is, hogy hol élsz. Meg, hogy mennyire talpraesett és tud magának ügyfélkört kialakítani. Azért halkan megjegyzem, hogy vannak itthon is több százmilliós perek, amiknél az ügyvéd sem 1-2 százezer ft-ot kér el.

2021. márc. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/155 anonim ***** válasza:
100%
Csomó jogász dolgozik multiknál. Ott még ügyfélkört sem kell kialakítani, csak tologatni az aktákat.
2021. márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/155 anonim ***** válasza:
95%
Még mindig ezen rugóztok?
2021. márc. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/155 A kérdező kommentje:
Kedves okvetetlenkedők! Igen, ezen "rugózom", mert a képzés még nem indult el és minél több ember véleménye, tapasztalata érdekel. Sajnos utóbbiból érkezik kevesebb. Ha nem érdekel a kérdés, kérlek ne írj ide és akkor mindenki nyer :) További szép napot!
2021. márc. 3. 18:44
 146/155 anonim ***** válasza:
53%

Javaslatom:

Végezze el a jogi egyetemet a Feleséged, aztán találjon egy magához illő társat, Te meg lapát ;)


Joghallgató vagyok amúgy :)

2021. márc. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/155 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó, nálad a pont!
2021. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/155 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem a Kérdező a családi élete miatt aggódik. Egy jogász képzés valóban hosszú idő, de nem leküzdhetetlen.


Kérdező, neked milyen végzettséged van egyébként?

2021. máj. 30. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/155 A kérdező kommentje:
Elnézést, hogy csak most válaszolok. Közgazdász végzettségem van, de kb. egy éve pályát módosítottam, most junior developer vagyok + csinálok egy programozó képzést.
2021. jún. 2. 15:31
 150/155 anonim ***** válasza:
93%
még mindig téma ez a kérdés?
2021. jún. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!