Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megváltoztam bajban vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltoztam bajban vagyok?

Figyelt kérdés

Negyvenes évei közepén járó férj és családapa vagyok. Normális egzisztenciával, jó körülményekkel. Viszont két napja a viselkedésem 180 fokot vett. Nem érdekel a lányom, sem a feleségem. nem tanultam vele otthon, hagytam egész nap játszani a gépen, amikor hazajött a feleségem, elküldtem a francba amikor megkérdezte, mit csináltunk egész nap. Eljöttem otthonról, és marhára nem érdekel hogy mi van velük, konkrétan leszrom.


Ezzel szemben elkezdtem inni, pedig sosem ittam. Állandóan azon jár az eszem, hogy nőt kell szereznem. Kivettem 500EFt-ot a számlánkról, és el akarom verni nőkre. Fejest akarok ugrani a gátlástalan szexbe, és nem érdekelnek a következmények.

Ha a családomra gondolok, akkor csak dühös leszek, látni sem akarom őket.


Az a baj, hogy egy egyik pillanatról a másikra jött, semmi előjele nem volt.


A libidóm az egekben, és elég agresszív is lettem emellett. Az autóvezetésben mindig betartottam a szabályokat, most meg ordibálok másokra, ledudálok mindenkit. A boltban ha valaki rám néz, megkérdezem hogy van valami gondja? Szeretné ha lenne?

Teljesen kifordultam önmagamból!


Düh, libidó, agresszió. Mit csináljak? A telefont senkinek nem veszem fel, engem senki se ráncigáljon, nem csinálok meg senkinek semmit.


A kérdésem komoly, teljesen el van durranva az agyam!



2020. ápr. 21. 12:31
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/113 anonim ***** válasza:
57%

Nah, kikefélted magad, vagy csak az ujjaid voltak nagyszájúak?Lehet csak egy rosszul sikerült trollkodás ez a kérdés részedről.Ha mégsem, akkor a lentebb leírtak igazak rád.

Egyébként sosem fogom megérteni, hogy miért vesznek el olyan nőket a pasik(bocs, de a hozzád hasonlóak nem férfiak), akikkel állítólag az első perctől nem volt megfelelő számukra a szex. Ez borzasztóan nagy idiótaságra utal. Te is egy címeres ökör vagy kérdező. Megsértődhetsz, de a tényeken ez nem változtat. Évtizedeken át hazugságban tartottad a feleséged, ráadásként még gyereket is csináltál egy színházba. Minek??? És mivel összehoztad a lányodat, ne írj olyanokat, hogy 23 év szexmentes élet. Tiszta ellentmondás. Volt szex, mivel nem az égből kapott áldás után lett terhes a nejed. Te dugtad a farkad belé, szóval volt szex.

2020. ápr. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/113 anonim ***** válasza:
17%

#51 Azért nem mindegy milyen az a szex ami van. Ráadásul havi egy alkalom. Ezt a legyünk rajta minél hamarabb túl stílust nem lehet szexnek nevezni. Meg mi az, hogy nem mentél el, ott a wc, fejezd be ott...Írom ezt nőként.


Kérdező, én remélem valóban lett végre egy jó éjszakád, olyan amilyenre vágytál már. Viszont ne így csináld a dolgokat. Vagy hagyd el a feleséged, és akkor lehet szeretőd amennyit csak akarsz, vagy ha nem mered vagy akarod elhagyni, akkor mellette titokban oldd meg a szexet. De ez az út amit leírtál, a lehető legrosszabb verzió. Hosszú távon ebből csak rosszul jöhetsz ki. De akár még rövid távon is.

2020. ápr. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/113 anonim ***** válasza:
35%
Na, kérdező? Hogy sikerült az éjszakád? Remélem ez amit leírtál csak egy hirtelem elmeelborulás volt .
2020. ápr. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/113 anonim ***** válasza:
84%
Na erre én is kiváncsi lennék hogy a tegnapi gyk-s ámokfutása után vajon mi történt vele.Nem is értem mi a francért nem válik el ez az ember én sem élnék egy hideg frigid nővel az tuti.
2020. ápr. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/113 anonim ***** válasza:
26%

#52


A szex minősége egy másik lap. De itt ő szexmentes életet írt. A szexmentes jelző az én értelmezésemben nulla szex,tehát sem rossz, sem jó nincs. Írja azt, hogy rossz minőségű szex.

2020. ápr. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/113 anonim ***** válasza:
33%

#52 vagyok.

Kérdező, csak ne igyál! Bár mit, éld meg amire vágysz, csak ne igyál!

2020. ápr. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/113 anonim ***** válasza:
19%
55# Szerintem rossz szex = 0 szex
2020. ápr. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/113 anonim ***** válasza:
89%
Nincs az az ember a bolygón, aki 23 évig bírja szex nélkül. Biztos nem kamu a sztori?
2020. ápr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/113 anonim ***** válasza:
100%
Miért vetted el akkor?
2020. ápr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/113 anonim ***** válasza:
100%

Már legalább 2 éve itt vergődsz ezen az egészen. Tudom, arra hivatkozol, hogy nem tudsz elválni, mert nem akarsz hétvégi apuka lenni, de ahogy elnézem, itt a gondok nem 6-7 éve kezdődtek, mégis gyereket csináltál neki.

Ő életed szerelme, amikor először megláttad, rögtön tudtad, hogy ő lesz a feleséged, emlékszem, egyszer mesélted ezt. Nekem viszont úgy tűnik, hogy neki nem te vagy élete szerelme és soha nem is voltál az. Sajnálom. Hazugságban élsz kezdetektől fogva, nem tudom, hogyan vagy képes magadnak is hazudni és nem belátni, hogy ez a nő nem szeret téged. Nem frigid, nem azért van mert így nevelték, egyszerűen nem szerelmes beléd és soha nem is volt az. Mindegy. Van egy gyereked, nem adhatod fel. Nem te vagy az egyetlen, akinek nem volt része soha az életben viszonzott szerelemben, a gyerekedért bírd ki. És felesleges mentegetőznöd. Ha 25 nővel feküdnél le az elkövetkező időkben, akkor se csalnál meg senkit. Ez nem a megcsalás kategória.

2020. ápr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!