Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megváltoztam bajban vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltoztam bajban vagyok?

Figyelt kérdés

Negyvenes évei közepén járó férj és családapa vagyok. Normális egzisztenciával, jó körülményekkel. Viszont két napja a viselkedésem 180 fokot vett. Nem érdekel a lányom, sem a feleségem. nem tanultam vele otthon, hagytam egész nap játszani a gépen, amikor hazajött a feleségem, elküldtem a francba amikor megkérdezte, mit csináltunk egész nap. Eljöttem otthonról, és marhára nem érdekel hogy mi van velük, konkrétan leszrom.


Ezzel szemben elkezdtem inni, pedig sosem ittam. Állandóan azon jár az eszem, hogy nőt kell szereznem. Kivettem 500EFt-ot a számlánkról, és el akarom verni nőkre. Fejest akarok ugrani a gátlástalan szexbe, és nem érdekelnek a következmények.

Ha a családomra gondolok, akkor csak dühös leszek, látni sem akarom őket.


Az a baj, hogy egy egyik pillanatról a másikra jött, semmi előjele nem volt.


A libidóm az egekben, és elég agresszív is lettem emellett. Az autóvezetésben mindig betartottam a szabályokat, most meg ordibálok másokra, ledudálok mindenkit. A boltban ha valaki rám néz, megkérdezem hogy van valami gondja? Szeretné ha lenne?

Teljesen kifordultam önmagamból!


Düh, libidó, agresszió. Mit csináljak? A telefont senkinek nem veszem fel, engem senki se ráncigáljon, nem csinálok meg senkinek semmit.


A kérdésem komoly, teljesen el van durranva az agyam!



2020. ápr. 21. 12:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/113 anonim ***** válasza:
93%
Még annyit, hogy annyi idôre menj haza, hogy elmondd a feleségednek meg a kislányodnak, hogy mi a helyzet. Különben könnyen lehet, hogy a rendôrséggel fog kerestetni a feleséged, mint eltûnt személyt. Nem hiszem, hogy jó buli lenne. Zárd le az eddigi életedet és kezdheted az újat.
2020. ápr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/113 anonim ***** válasza:
0%

A nagy lóf.... kapuzárás.

40-es éveiben mitől pánikolna még?

Túl korán jöttek össze,nem tombolta ki magát kellően.

Ereszd ki a gőzt fiam,"mer ebbű baj lesz"😂🤣

Szerintem igyátok lemagatokat együtt ,aztán csak történik valami nagyon izgalmas dolog 😏😏

2020. ápr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/113 anonim ***** válasza:
100%

Öreg, te úgy viselkedsz, mint egy hisztis kölyök. Nem tudom, mi segítene, egy pohár hideg víz az arcodba, vagy egy atyai pofon, de valami nagyon kellene. A véglény dumád meg nagyon gáz. Van egy nagy peched: embernek születtél, és ez kötöttségekkel jár. Megnősültél, mert így döntöttél, gyereket vállaltatok, mert így döntöttetek. Vagy ha a feleséged egyedül döntött így, akkor húztál volna gumit. Ha a feleségeddel gondod van, az megesik, de hogy valaki a saját gyerekéről így nyilatkozzon, az nagyon beteg és nagyon önző dolog. Ha elhiszed, hogy a gyakorin mindenki az igazat írja, akkor hülye vagy. Javaslom, péniszméretről, szexuális aktusok hosszúságáról és gyakoriságáról ne innen tájékozódj! És akkor nem lesz majd komplexusod, és nem kell megkattannod, hogy kimaradtál valami jóból.

Az a rossz hírem, hogy a konvencióknak meg kell felelned, ha a társadalomban akarsz élni. Ha meg nem akarsz, akkor irány a puszta, csak ott meg nem lesz kivel szexelni.

2020. ápr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/113 anonim ***** válasza:
79%
Jajjjjj te, mesélj még te szerencsétlen. Szánalmas kis senki vagy. D.gni akarsz? De tudsz-e? Pénzért bárki kap magának sexet, sőt meg frászkarikát is. Ez kell? Szerintem idd le magad a sárgaföldig, aztán ha magadhoz térsz pénz, meg ruha nélkül, gondolkozzál el az életeden. Remélem valaki megleckéztet, és vonyítva húznál vissza a családhoz, csak már nem lesz hova.
2020. ápr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/113 anonim ***** válasza:
46%

42 éves nő létemre én is eljutottam idáig.

Volt egy évem, amikor attól féltem, megerőszakolok valakit.

Jó kislány voltam én is egész életemben.

Ha egy évvel ezelőtt volnánk, azt mondanám, ereszd ki nálam a gőzt, de gondolom te is a huszonéves lányokra vágysz. Elegem van nekem is a maszatolásból a szexben.

De a gátlásaim erősebbek voltak. Volt néhány próbálkozásom, de a pasik elég vérszegények voltak vagy csak én nem bírtam kiváltani belőlük azt a szenvedélyt. Mindegy, végül feladtam és elmúlt az az egy év őrület, most már felizgulni is képtelen vagyok.

2020. ápr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/113 anonim ***** válasza:
87%
25-ös: vigyázz mit írsz! Lehet, a kérdező már küldi is a privit. :D
2020. ápr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/113 anonim ***** válasza:
19%

Ha az én férjem lennél, úgy lesz.pnálak egy hónapon át minden reggel, délben és este, hogy a homlokod is behorpadna.

Az 1 hónap után pedig garantálom, hogy az eszebe nem jutna, hogy keveset kapsz a szexből, vagy hogy bármiből is kimaradtál.


Apropó, az asszony miért nem látja el a bajod minden reggel, délben és este?

2020. ápr. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/113 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem amikor jön ez az őrület, csak az segít, ha az ember valamennyire kiéli magát. Valószínű egy-két alkalom is elég lesz ahhoz, hogy rájöjjön, nem veszített semmit azzal, hogy nem kefélt orrba-szájba. Mert most azt hiszi, hogy kimaradt az ezeregyéjszaka meséiből meg minden.

Dugjál meg néhány nőt és k...-t lehetőleg gumiban, akkor lesz viszonyítási alapod, mennyivel jobb a szex azzal, akivel észrevétlenül összecsiszolódtatok.

Ennyi elég is egy amúgy normális férfinek, hogy kijózanodjon.

De az a veszély is fenyeget ebben a lelkiállapotban, hogy szerelmes leszel.

Mindenesetre veszélyes periódus ez.

2020. ápr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/113 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ez az a kerdezo,aki par honapja mar irt ki nehany kerdest ezzel kapcsolatban.Otthon minden hazimunkat o csinal,a felesege meg evek ota nem szexel vele.Ha valoban rola van szo,akkor nem csodalkozom ha kibukott,de szerintem lecsillapodik,hzamegy,es megkerdezi,hogy elmosogathat-e?
2020. ápr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/113 anonim ***** válasza:
100%
#23 majd a pusztán fog egy kecskét, vagy birkát magának. Hacsak nem találkozik valami felhergelt szürkemarha bikával......
2020. ápr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!