Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megváltoztam bajban vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltoztam bajban vagyok?

Figyelt kérdés

Negyvenes évei közepén járó férj és családapa vagyok. Normális egzisztenciával, jó körülményekkel. Viszont két napja a viselkedésem 180 fokot vett. Nem érdekel a lányom, sem a feleségem. nem tanultam vele otthon, hagytam egész nap játszani a gépen, amikor hazajött a feleségem, elküldtem a francba amikor megkérdezte, mit csináltunk egész nap. Eljöttem otthonról, és marhára nem érdekel hogy mi van velük, konkrétan leszrom.


Ezzel szemben elkezdtem inni, pedig sosem ittam. Állandóan azon jár az eszem, hogy nőt kell szereznem. Kivettem 500EFt-ot a számlánkról, és el akarom verni nőkre. Fejest akarok ugrani a gátlástalan szexbe, és nem érdekelnek a következmények.

Ha a családomra gondolok, akkor csak dühös leszek, látni sem akarom őket.


Az a baj, hogy egy egyik pillanatról a másikra jött, semmi előjele nem volt.


A libidóm az egekben, és elég agresszív is lettem emellett. Az autóvezetésben mindig betartottam a szabályokat, most meg ordibálok másokra, ledudálok mindenkit. A boltban ha valaki rám néz, megkérdezem hogy van valami gondja? Szeretné ha lenne?

Teljesen kifordultam önmagamból!


Düh, libidó, agresszió. Mit csináljak? A telefont senkinek nem veszem fel, engem senki se ráncigáljon, nem csinálok meg senkinek semmit.


A kérdésem komoly, teljesen el van durranva az agyam!



2020. ápr. 21. 12:31
 71/113 anonim ***** válasza:
81%

Hiába írsz rendesebb hangnemben már, még mindig pancsernak gondollak. Tudtad milyen és 23 évet éltél vele házasságban....


De pszichológusnál is te voltál a vezért stb.


"én ismerkedni szeretek, a felszínes semmitmondó kapcsolatokban sosem voltam jó". Ahha, ezért voltál prostival.

Végig magyarázkodsz, közönségesen megcsaltad a feleséged. Mindegy, hogy rossz vagy jó a házasságod, ez megcsalás.

2020. ápr. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/113 A kérdező kommentje:

71. Kössz a véleményed. Nem csak fekete és fehér létezik. Megcsaltam a feleségem? Tényleg? Továbbra is ez a szándékom, részemről itt ez le is van zárva.


70. Én elhiszem neked, legalábbis elméletben. A menthetetlenségem vitán felül áll, vagyis lenne egy módja a dolognak. Összességében meg nem látok lehetőséget egy új kapcsolat kialakítására, mert sem időm nincs rá, sem a körülmények nem adottak hozzá. A havi 1-2 találkozó meg nevetséges lenne. Visszatérve erre a megcsalás kérdésre. Én otthonról zöld lámpát kaptam, a lényeg hogy ne az orra előtt csináljam. Ennyi. Volt egy beszélgetés, ahol kifejtette, hogy tőle semmit se várjak, semmit sem fog nyújtani vagy adni. Én mondtam neki, rendben, de az első nővel lefekszem aki az utamba kerül. Oké, csak ő ne tudjon róla, kezeljem diszkréten. Ez volt a válasza. Sőt hozzátette, sosem fogja megérteni, miért szenvednek szándékosan a nők, de ez már nem az ő baja.


Mivel nem találkozom személyesen olyan nőkkel, akivel szimpatizálnánk egymással , így marad a fizetős megoldás. Én nem akarok ígérgetni elvált nőknek semmit, se nem akarom őket hitegetni semmivel, így komolyabb kapcsolatok kizárva. A szexkapcsolatokat a nők szűk berkeken belül megoldják, igazából nagyon keresgélniük sem kell, tehát ez is kilőve.


Heti 2X meg kibírom ha fizetni kell, többre meg időm sem lenne. Ráadásul fesztelenül, elvárások nélkül élheti ki az ember a vágyait, ami nálam szerintem nagyon alacsony. Nem kell azzal szembesülni, hogy akkor mikor válsz már el, akkor hogyan lesz a közös életünk stb. Nem, én nem akarok már senkivel a nulláról felhúzni egy életet, nem akarok már ismerkedni, pofára esni, próbálkozni, beszopni, randizgatni, utazgatni. Majd megint előről az egészet. Rajtam is van elég seb, nem kell hozzám igazodni, nem kell azt látni rajtam, hogy nem hiszek az egészben, nem akarom azt egy nőnek, hogy szembesüljön azzal, hogy érezni fogja rajtam hogy hátsó szándékot érzek rajta. Az önzetlen szexben sem hiszek, nem is fogok már sosem. Sosem hinném el hogy elég vagyok, hogy jó az amit csinálok, sőt a női orgazmusban sem hiszek, hacsak nem egy alkar méretű szerszámmal keféli rommá valami modell külsejű testépítő. Nem hiszem azt, hogy ebben a felállásban kellenék valakinek, vica-versa. Vagy ha le akarna velem feküdni, egyből jelezne nálam a lámpa, hogy vajon miért is akarja?! Az meg teljes mértékben hihetetlen, hogy az ágyba fontos lenne az, hogy én mit szeretnék. Vagyis el tudom képzelni, de annak mi a csereértéke? Én inkább elébe megyek a dolgoknak, és kifizetem. Semmi olyan emberi tulajdonságom nincs se külsőre, se belsőre, amiért egy nő a kis újját is megmozdítaná. Sokszor hallottam már azt, hogy egy férfi nem kisgyerek, egy férfivel sosem kell foglalkozni, a legnagyobb öngól egy nőnek, ha a férfit kényezteti, egy férfinak az élet minden területén meg kell állni a helyét, önmagáról minden téren gondoskodnia kell. Ha egy férfit a nő megdicséri, akkor onnantól kezdve elindult a lejtőn lefelé a kapcsolat, mert az a férfi ellustul, öntelté válik. Aztán ott van a sok válás, ami annak a jele, hogy a nők odadobták magukat egy férfi elé, aki átgázolt rajtuk. Na majd most megtanulják, hogy a szex csak átok, ami romba dönti a kapcsolatokat. Hát, hallottam ezeket jó párszor.


Szóval miért nem válok el?


Aki úgy gondolja hogy egy átlagos kapcsolatba engedtem bepillantást, az téved. Pont ezért nem is állok le vitatkozni velük. Nekik gőzük sincs arról, hogy az átlag oson kívül milyen elképzelések, felállások lehetnek.


Legutóbb a mérleg fél kg-mal többet mutatott nála (52.5kg), ezért egy komplex étkezési önsanyargatásba kezdett, mert mi az hogy 40 évesen van rajta fél kg. Őt nem érdekli hogy én mit gondolok erről, neki az számít hogy őt ez marhára zavarja. Csak egy szösszenet.

2020. ápr. 23. 13:06
 73/113 anonim ***** válasza:
77%
A feleséged komoly zavarokkal küzd,de neked is problémád van.Elbeszéltek egymás mellett.
2020. ápr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/113 anonim ***** válasza:
100%
Már csak azt az egyet nem értem, ha ennyire egyszerű a megoldás, hogy ilyen simán megengedheted magadnak a fizetős nőt, akkor miért vártál eddig? Miért vártad meg, hogy teljesen tönkre menjél, hogy az önbecsülésed a béka popója alá kerüljön?
2020. ápr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/113 A kérdező kommentje:
Mert régebben ez nem volt így. Sajnos ez a megoldás 160-200 ezer lesz havonta, viszont tiszta lesz a játék, senki nem szólhat egy rossz szót sem. Tudom és megértem, semmi sincs ingyen.
2020. ápr. 23. 13:45
 76/113 anonim ***** válasza:
71%
Míg a feleséged rá nem jön és ki nem ba.sz.
2020. ápr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/113 anonim ***** válasza:
87%

Nah, nálunk én vagyok a feleség.

A férjem ugyanilyen szituba van, mint te.


Egyébként ő is ezt állítja rólam, amit te a felesegedről.

Szex terén is, pedig én voltam az egyetlen aki változtatni akart mert unalmas volt.

Én törődtek volna a lelkével is.


Aztán most már rájöttem,azért nem kellett neki, a változatos szex, és a lelki törődés mert máshol megkapta.


Eddig a gyerekekkel sem foglalkozott már igen, hogy rájön egyedül fog maradni.


Jó nagy naiv barom voltam az biztos.


De a lényeg. Szóval ő pont így van ahogy te, utal mint a szart, csak ő meg is csinálja, 9 tudjam hogy nőnek volt..


Okot nem tud adni miért utál, mert sokkal rondavb igenytelenebb nőkkel jön össze.

Kor sem számít, 16-70 korosztály belefér.

Kövér vékony minden.


Ugyanilyen agresszív, elborult agyu valaki lett. Ja, csak szamits rá, hogy ez évek óta tart.


Nem vagytok egyformák, mert ő beteges hazudozó, és még el is hiszi, és bele is éli magát a saját hazugsagaiba.

Mert ugye úgy szedte fel a nőket , hogy ilyen meg olyan szar a feleségem, és olyan dolgokat mondott...

Na mindegy. A fele sem igaz.


De szerintem te valj el. Ne szórakozz, a családoddal, valj el, éld ki magad..

Sokáig fog tartani, és a gyerek ne hallgassa hogy meghulyultel.

2020. ápr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/113 anonim ***** válasza:
73%

Még mindig rohadtul csak magyarázkodsz és már arra fogod hogy a te házasságod és a feleséged egyedi eset és te senkinek nem kellenél ezért nem válsz el. Tehát tudod hogy nem vagy túl kapós különben nem kéne perkálnod. Mekkora élet. Ráadásul az első pár válaszodban éjjel nappal dugni akartál most már heti kettővel is beéred.....:D

Probléma hogy a feleséged nem akar szexelni veled aztán a túlsúlyos szövegnél oda írtad hogy nem számít hogy mit mondasz. A szex témában meg számodra nem számít a feleséged véleménye. Lol, komolyan mondom fél évet nem kellett volna együtt lennetek.

Magyarázkodhatsz, kaphatsz zöld lámpát, de attól még világi pancser vagy.

2020. ápr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/113 A kérdező kommentje:
Ki magyarázkodik? A te véleményed csak téged minősít.
2020. ápr. 23. 15:57
 80/113 anonim ***** válasza:
100%

Hááát...

Pár nap után visszatértem mizu veled.

Én voltam aki a qudozást, meg kis piálást javasolt,hogy oldódjanak a gátlások és nosztalgiázzatok a vad,bolond fiatalkorról..

Hát sajnálom, de ahogy végig olvastam mi volt itt még a véleményen után,azt javaslom váljatok el.

Kialakíthatsz magadnak egy új,izgalmas életet. Szerintem neked ez kell.

Sokszor mondják,hogy jaj majd kibékültök,ne dönts meggondolatlanul,majd megbánod stb. blablabla..

Hidd el jobb lesz neked új életet kezdeni.

Sok sikert!

2020. ápr. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!