Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megycsaltam a férjem három...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megycsaltam a férjem három honapja, azóta borzasztó, mindenbe belekötök, mindenért hisztizek, semmi sem jó, mindenben a rosszat láttom, türelmetlen vagyok, ordibálok, teljesen megváltoztam, vajon mikkor leszek a "régi"?

Figyelt kérdés
Van két gyermekünk, ház, adóság, eddig minden rendben volt (12 éve) de egyszerre elszédültem, az egyik kolégát egy közösségépítő hétvégén megkívántam, nem volt még ilyesmim, de nem gondoltam, hogy ennyire megváltozom utána, meddig tarthat ez még, mikkor lesz vége?
2019. jan. 6. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Aztán még te hisztizel. Jó nagy patkány vagy hallod-e...

32/f

2019. jan. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

A másik oldalon voltam. A férjem fordult ki így magából, miután szeretője lett. Hónapokig megfeszültem, hogy mentsem a házasságunk, ő meg mocskolt a másiknak.

Akkor lett vége, amikor megmondtam, hogy takarodjon vissza az anyjához. Ő azt hitte, hogy majd teperni fogok érte, versenybe szállok a szeretővel, de minimum hónapokig sírok utána. Ehhez képest megkönnyebbültem, mikor beadtam a válást. Az utolsó pár hónapban pokollá tette az életem. Már a lebukása előtt is rengeteget tépelődtem, hogy el akarok válni. Így lett egy jó okom.

2019. jan. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Ennek így is úgyis vége lesz...
2019. jan. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Ezt neked kell eldönteni fejben. Akár holnaptól lehetsz a régi.

Hiszti, ordibálás? Mi értelme? Jobb lesz? Csak saját magad és mások idegeivel játszol.

Fordulj magadba, pihenj 2-3 órát vagy többet és gondold át mit akarsz az életedtől. Gondolom boldog, kiegyensúlyozott életet amit magadnak kell megteremteni nem mástól várni.

2019. jan. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Szerencsés ember vagy, én azon nyomban elváltam volna tőled és még szembe is köptelek volna.
2019. jan. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Remèlem kidob a fèrjed minèl előbb...Gratulálok!
2019. jan. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

Én a helyedben azért elgondolkodnék a "minden rendben volt" témán.

Visszafelé egyébként nincs út, csak előre lehet haladni. Szóval lehet siratni, hogy miért nem olyan minden, mint régen, de az már nem fog visszatérni. Talán éppen időszerű volt, hogy valami robbanjon benned, köztetek. Jó lenne átgondolni, hogy igazából mi a célod, mik a céljaitok.

2019. jan. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
a lelkiismeret az ilyen..megmásolhatatlan..nem is baj
2019. jan. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
12%
Ezt a férjedtől kérdezd meg. Ne félj, nem fog elválni. Te fogsz válni, de a "férjed hibájából"...
2019. jan. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%

Ez teljesen normális emberi viselkedés, ez a válaszod a kognitív disszonanciára. Tudod te, hogy rosszat cselekedtél, de erre mégse lehet az a magyarázat, hogy te voltál a szemét, aki becsapta és elárulta a férjét. Sokkal könnyebb a lelkednek, ha felmented magad, leértékeled a férjed, mindenben a rosszat látod, és inkább őt okolod a "történtekért".


Önmagától soha nem lesz minden a régi, azért sokat kell tenni. De akkor se a régi éned kapod vissza, hanem egy újat, aki tanult a múltból, és sokkal jobban ismeri önmagát. A megoldás ott kezdődik, hogy felismered ezt a helyzetet, amiben most vagy, tudatosan végiggondolod a dolgokat, megpróbálod objektíven szemlélni az életeteket. Aztán a következő lépés kideríteni, hogy mi vezetett idáig, ki és mit rontott el, együtt szeretnétek-e folytatni, stb.

2019. jan. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!