Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi történt velem, hogy így...

Mi történt velem, hogy így megváltoztam? Most már sose leszek a régi?

Figyelt kérdés

Tavaly érettségiztem, nyár után elmentem külföldre babysitterkedni, nagyon rossz volt (iszonyú magányos voltam, a gyerekek utáltak stb.) visszajöttem és találtam egy nagyon szuper állást, ahol most is dolgozom.


Gimiben kifejezetten nagyon szerettem emberek között lenni, ismerkedni, tök bátor voltam, simán egyedül is elmentem és beültem egy pizzériába, kávézóba ahol szintén tök simán (perceken belül) megismerkedtem valakivel. Egy csomó önbizalmam volt, jártam bulizni, ide-oda. Minden nap más ruhába voltam, más stílusban, jártam szoliba.. sokat adtam magamra. Annyi volt a bajom, hogy bevétel hiján, nem mindig tudtam megvenni magamnak amit szerettem volna... (parfüm, szájfény, arckrémek stb...)


Amióta visszajöttem messziről kerülöm az embereket, mintha félnék tőlük. Önbizalmam semmi, a ruhák már egyáltalán nem érdekelnek, kb. minden nap ugyanabban vagyok, szoliba nem járok, az sem érdekel már. Egyedül valahogy nem merek beülni bárhova is, még egy McDonald's-ba sem. Buliba sem voltam 1 éve, de valahogy kedvem sincs hozzá...

Vettem egy autót magamnak, amivel szórakoztatom magamat. Emberi társaságra valahogy egyáltalán nem vágyom.


Mi történ velem??


2012. jún. 24. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi. Egyszerűen kicsit érettebb lettél és kezdesz rájönni, hogy az emberek szarok.
2012. jún. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy a külföldi rossz emlékek, tapasztalatok beindítottak egy olyan mechanizmust a személyiségedben, ami meggátolja új kapcsolatok kialakítását. A sikertelenséged, aminek alapja származásod helyszíne, negatív megítélésed, elbizonytalanított saját képességeidet, személyiséged, értékeid illetően. Valószínűleg korábban sokat számított, hogy pozitívan ítélt meg az emberek többsége, amit külföldön nem kaptál meg, ezért elbizonytalanodtál.
2012. jún. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első :DD amúgy meg igen szerintem második logikusan végiggondolva jól mondja, a negatív tapasztalatok sokat számítanak, meg az, hogy hogyan telnek a mindennapjaid, mit szoksz meg, stb.

nekem is volt olyan szakasz az életemben mikor sok önbizalmam volt, de aztán visszasüllyedtem oda, hogy nem szeretek emberek közt lenni, mondjuk nekem az alaptermészetem is ilyen volt, de könnyen lehet hogy még olyan ingatag volt a személyiséget hogy ennyi számított.

2013. jan. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!