Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megváltoztam bajban vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltoztam bajban vagyok?

Figyelt kérdés

Negyvenes évei közepén járó férj és családapa vagyok. Normális egzisztenciával, jó körülményekkel. Viszont két napja a viselkedésem 180 fokot vett. Nem érdekel a lányom, sem a feleségem. nem tanultam vele otthon, hagytam egész nap játszani a gépen, amikor hazajött a feleségem, elküldtem a francba amikor megkérdezte, mit csináltunk egész nap. Eljöttem otthonról, és marhára nem érdekel hogy mi van velük, konkrétan leszrom.


Ezzel szemben elkezdtem inni, pedig sosem ittam. Állandóan azon jár az eszem, hogy nőt kell szereznem. Kivettem 500EFt-ot a számlánkról, és el akarom verni nőkre. Fejest akarok ugrani a gátlástalan szexbe, és nem érdekelnek a következmények.

Ha a családomra gondolok, akkor csak dühös leszek, látni sem akarom őket.


Az a baj, hogy egy egyik pillanatról a másikra jött, semmi előjele nem volt.


A libidóm az egekben, és elég agresszív is lettem emellett. Az autóvezetésben mindig betartottam a szabályokat, most meg ordibálok másokra, ledudálok mindenkit. A boltban ha valaki rám néz, megkérdezem hogy van valami gondja? Szeretné ha lenne?

Teljesen kifordultam önmagamból!


Düh, libidó, agresszió. Mit csináljak? A telefont senkinek nem veszem fel, engem senki se ráncigáljon, nem csinálok meg senkinek semmit.


A kérdésem komoly, teljesen el van durranva az agyam!



2020. ápr. 21. 12:31
 81/113 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztam korábban is kérdéseiddel, látom mostanra teljesen besokaltáll. Lehet nem jutottál volna el idáig, ha nem ragaszkodsz mindenhez úgy ahogy van. Így nem jó, de nem válsz, szerető nem kell, feleséged nem szexel de más nő meg nem kell mert neked csak a tökéletes külső felel meg... Ha valami nem megy, az csak akkor fog változni ha valahol engedünk és változtatunk. Erre ahogy elnézlek az utolsó utáni pillanatban jöttél rá.
2020. ápr. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/113 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdeklődést. Most ki lehet röhögni, de nekem ez a fizetős szex nem működik. Nem ez kell, nem erre vágyom. Jó volt egynek, kettőnek, de ennyi. Részemről ez a megoldás kilőve.


Talán, mondom talán az működne, ha találnék egy hasonló, házas nőt, akinek van érzelmi és szexuális intelligenciája, otthon hasonló a helyzete mint nekem, és néha összejárunk. Sajnos én nem vagyok válás párti, a körülöttem lévő elvált emberek csak délibábokat kergetnek, igazából akik új kapcsolatba kerültek, tiszta megalkuvás lett az életük. Ismerem magam, egy öreg fát már nem lehet átültetni. Engem biztosan nem.


Annyira nem rossz az életem, hogy menekülnöm kellene, csak a szex hiányzik, meg az azzal járó lelki feltöltődés, az adok-kapok. Elhiszem hogy egy friss kapcsolat csupa izgalom, érdekesség. Viszont azt is tudom, nem ez lesz majd a valóság későbbiekben.

2020. ápr. 25. 17:52
 83/113 anonim ***** válasza:
66%

Én nem nevetlek ki,nyugi.

Az a nagy büdös helyzet,hogy én nekem sem túl fényes a magánéletem.

Épp egy olyan szakaszba lépett ahol dönteni kell. 33 éves vagyok és 10 éve élek párkapcsolatban,3 éve házasok id vagyunk. Baba nincs még,máhogy alakult az életünk. Nem azért mert nem szeretnénk,csak máhogy alakult..

Most lehet engem is savazni,megkövezni,hogy micsoda szemét karrierista nő vagyok.

Imádom a gyerekeket és szeretnék is, lesz is. 🙂

Csak hát.. a házasságom romokban.

Furcsa ezt kimondani.

Meglepő,hogy egyáltalán már le tudtam írni.

Sokáig húztam de lépni kell.

Tehát én teljesen megértelek.

Sosincs késő újra kezdeni.

Én sem vagyok/voltam válás párti de ez az eset mutatja,hogy könnyű mások felett ítélkezni véleményt mondani. Az igazi az mikor Te vagy benne.

2020. ápr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/113 anonim ***** válasza:
72%

Az a baj veled, hogy nem fogsz változtatni soha. Egy hasonló helyzetben levő nő valóban segítene, de hogy megtaláld, ahhoz elég sok erőfeszítést kéne tenned és nincs benned elég akarat ehhez. Ráadásul valószínű nem lesz elég számodra a szex érzelmek nélkül, ahogy nem megfelelő pénzért se, így az se fog kielégíteni, ha találsz valakit csak szexre. Szerelmes nem leszel, mert a feleségedbe vagy belezúgva még most is.

Én is ilyenek miatt nem szexelek, mert akibe szerelmes vagyok, azzal nem lehet, mással meg nem jó. Próbáltam és nem nekem való az érzelmek nélküli szex. És itt elsősorban nem a másik érzelmeiről beszélek, hanem a sajátomról. Ha te is ilyen vagy, akkor nem fogod megtalálni amit keresel.

Arra viszont jók ezek a próbálkozások, hogy egy időre kiadod a gőzt. Boldogabb nem leszel, de legalább fel nem robbansz. Az eredménye meg van annak, hogy végre kicsit tettél magadért, mert érezhetően le vagy higgadva.

2020. ápr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/113 anonim ***** válasza:
100%
Ez egész patthelyzet. Fizetős nő nem neked való, mert kell az érzelmi törődés, odafigyelés is. Olyan szeretői kapcsolatot nem akarsz, amiben érzelem is van, mert te a feleséged mellett akarsz maradni. Márpedig ha érzelemmentes szexkapcsolatot keresel hasonló helyzetben lévő házas nővel, akkor az ugyan az lesz mint most a fizetős, tehát érzelmileg abszolut nulla, épp csak ingyen. Minden esetre amíg nem találod meg a számodra tökéletes megoldást, addig is inkább megint menj fizetőshöz mielőtt idáig eljutsz mégegyszer.
2020. ápr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/113 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapuzárási pánik,hanem életközepi krízis../Midlife crisis./ Mikor már mindened meg van,mindent elértél az életben,de közben rájössz, hogy semmi értelme nem volt az egésznek..Nálad még jön hozzá egy jó adag szexuális frusztráció,illetve lehet hogy ez volt a kiváltó oka is..A férjem is átesett ezen,nem szexhiány miatt,de két hónapig nem volt önmaga,még öngyilkos is akart lenni,teljesen kifordult magából..A férjem is túlságosan szabálykövető volt egész életében,nem nagyon tud lazulni,stresszes a melója,közben ott vannak a gyerekek is,stb.Én nyitott voltam minden gondjára,de bezárkózott,vagy elküldött hogy nem akar erről beszélni..Végül helyrejött,három hónap után,de elég durva dolgokat művelt ezen idő alatt,és örülhetünk hogy nem lett nagyobb baj semmiből.Én is átmentem ezen,teljesk iábrándultság mindenből és mindenkiből,igen,még a saját gyerekeidből,akiket a legjobban szeretsz..Idő kérdése és elmúlik,de nem egyszerű...
2020. ápr. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/113 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó sok jót mond, de én azt gondolom, hogy az életközépi krízis egyenlő a kapuzárási pánikkal. És bárkit utolérhet, nőt és férfit egyaránt. És egyáltalán nem csak szexuális értelemben létezik. Apám pl. amiatt borította fel a családi kapcsoaltait, mert bekattant neki olyan 55 éves korában, hogy vagy most befejezi a sokszor félbehagyott és újrakezdett egyetemet vagy már soha nem lesz rá alkalma. Ennek érdekében feláldozott maga körül mindent és mindenkit. 9 évig járt nappali tagozatos egyetemre 55 éves korától fogva, közben éppen azon élősködött, akin tudott (rajtam, az aktuális élettársain...), 9 éven át félévente sok százezer Ft volt a tandíja és nappali tagozat mellett nem lehetett dolgozni, még a nyomorult segélyt se kérte munkanélküliként, mert akkor megkérdezték volna tőle, hogy ugyan miből jár be nappali fizetős tagozatra eközben. NAV tartozása volt, aminek a méltányossági elengedését meg se mertem kockáztatni, nehogy vagynosodási vizsgálatot folytassanak és eltitkolt jövedelmet tételezzenek fel, hiszen így is nyomorogtam, mert apám semmit nem segített a háza körüli összegekbe.

Alaposan megromlott vele a kapcsolatom. Volt egy fantasztikus élettársa anyám halála után, de ő is megunta 4 év után, mert volt már egy saját gyereke, nem kellett neki még egy. Őt is beáldozta az apám.:(

Na ez is egy kapuzárási pánik. Hogy egyetlen gondolat éltette 9 éven át: ha most nem, akkor már soha többé...

Félelmetes ez a SOHA TÖBBÉ gondolat, amikor megérted, hogy az életed elmúlik és elvesznek lehetőségek és még utoljára át akarod élni, bármi áron.

Nemrég a születésnapomra átküldte a Végtelen történet youtube linkjét. És a születésem hajnaláról írt pár sort és anyukámról. És megértettem, hogy ez az ő bocsánat kérése felém. Tudja, hogy nagyon nagyot vétkezett ellenem, aki pedig utoljára megmaradtam neki a családból. A Végtelen történetben a kisfiú amiatt szenved nagyon sokat, mert édesanyja meghal és apukája ezután eltávolodik mindentől, tőle is. Persze ez abból a béna filmből nem derül ki. A könyvben aztán a kisfiú bekerül Fantáziába és minden kívánsága teljesül. A kívánságaiért cserébe minden alkalommal elveszít egy emléket. Ez pedig azért baj, mert vissza kell térnie a saját világába. De ha az utolsó emléke is elvész, nem találhat vissza soha. Eleinte szép akar lenni és erős és hős és ünnepelt, aztán pár száz oldallal arrébb kiderül, hogy alig van már emléke. Már nem emlékszik senkire. Addig nem térhet haza, amíg meg nem találja azt, akit szerethet. Ráébred, hogy nem tud szeretni. Így hát az utolsó kívánsága az, hogy képes legyen szeretni. Ehhez meg kell találnia az emlékek bányájában azt a képet, aki arról készül, akit szerethet. Nekiáll a bányában a munkának és a jégbe fagyott emlékek közt csákánnyal keresi a sajátját. És közben elfeledkezik önmagáról és már csak az élteti, hogy találjon valakit, akit szerethet. És amikor megtalálja az édesapja jégbe fagyott képét, akkor tudja, hogy ő az, akiért még vissza kell mennie.

Apám tudja, hogy anyám halála után többé nem volt önmaga és az egyetem volt az egyetlen menedéke a gondolkodás ellen. A testvéremet is eltemettük nem sokkal anyám halála előtt.

Azt hiszem, ezt akarta apám elmondani a születésnapomon.


Ezt csak arra írtam, hogy nagyon sokféle kapuzárás létezik és olyankor az ember romba dönthet mindent maga körül.

A kérdező esetét nem teljesen ide sorolnám. Neki tényleg most van itt az utolsó időszak arra, hogy változtasson. Nem tartom kizártnak azt sem, hogy a kapuzárás/életközépi válság bizonyos esetekben jól is elsülhet. Különösen, ha valóban egy tarthatatlan helyzet rabja az illető.

Meg kéne élnie egyszer az életben, milyen amikor valaki testestül-lelkestül szereti. Nem hisz benne, hogy ilyen létezik vagy hogy neki ez járna, feladta előre. Most is csak abban gondolkozik, hogy pénzért tudja megvenni mások szeretetét, nem tartja magát szerethetőnek, vonzónak.

Két dolog lehet: valóban egy átlagon aluli feminim, koravén negyvenes férfi vagy olyan, mint azok a bántalmazott nők, akik kifejezetten szépek, de a párjuk annyira leépítette az önbizalmukat, hogy a tükörbe nézve hányingerük támad és szent meggyőződésük, hogy nem kellenének már senkinek. Nem hiszem, hogy ebben az esetben rossz tanácsadó az életközépi válság.

2020. ápr. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/113 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igazából én sem tudnám besorolni ezt semelyik kategóriába. Feminim sem vagyok. Volt egy barátnőm jó régen, szerelmesek voltunk mint az állat, ő 17 én 21 voltam. Fél évig voltunk együtt, de nem szexeltünk egyéb körülmények miatt. Azt terveztük, hogy elmegyünk nyaralni, és majd akkor, ott. Viszont ez sosem jött el...


Én azután 2 évig nem tudtam nőre nézni, mindenhol őt kerestem. Azóta sem éreztem úgy senki iránt, de még közelébe sem jártam annak az érzésnek.

Két énem van, az egyik a látszat, a másik meg el van rejtve. Kifelé azt mutatom hogy ura vagyok a helyzetnek, kézben tartom az érzelmeimet, nekem nem kell a gyengédség, nem kell a figyelem.


Az igazság meg az, hogy pontosan ezekre vágyom. Viszont úgy, hogy azt a másik belülről adja, ne pedig azért, mert én mondtam neki. Nos, ilyen nővel azóta még nem voltam.


Mondok pár példát a figyelmességre... Karácsonykor nem kaptam semmit a feleségemtől, mondván karácsony után majd nézzek magamnak valamit. Sosem kaptam évközben semmi kis "gondoltam rád" dolgot. Mindenről magamnak kell gondoskodni, persze megteszem, de jól esne egy kis figyelmesség ezen a téren is. Az ágyban totál nulla, ott legjobb esetben is csak fekszik, bármit is szeretnék, az ki van zárva. Szóval elég rossz ez a társas magány.

Ha egy hétig nem borotválkozom nem számít neki. Mindig azt mondja, hogy magamnak kell hogy megfeleljek. Na de én azt is akarom, hogy neki is tetszek, még ha ez h*lyén hangzik is. Zavar, hogy bármit megtehetek, nem érdekli.


Érzelmek... én szeretnék összebújni. Simogatni. Csókok. Ő nem. Neki nem kellenek ezek.


Na de nem is ezekről akartam írni. Lehet hogy tényleg azt érzem, hogy ezekről már végleg lecsúsztam.

Kifelé azt mutatom hogy mekkora önbizalmam van, de belül meg azt érzem hogy nulla. A szex is az önzetlenségről szól(na) az olvasatomban, de nekem ilyen még sosem volt. Na itt a baj.

2020. ápr. 29. 22:54
 89/113 anonim ***** válasza:
100%

Én is átmentem ezen, de én nő vagyok.

Tipikusan a minden megvan, de mégsincs meg a legfontosabb esete.Engem 35 évesen ért el ez a "kapuzárási pánik"

Bepánikoltam, hogy én már soha... Soha nem leszek szerelmes soha nem leszek fontos soha nem fogok csókolózni ilyenek... Kívülről mnden rendben... De belül semmi.. Aztán 1 évem ráment a kapcsolatmentésre, de ezzel már elkéstünk, be kellett látnom hogy én nem a férjem ölelésére vágyom már. Aztán egy majdnem teljes év szex mentes időszak után lett egy szeretőm... Büszke nem vagyok rá, de így alakult.

2020. ápr. 30. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/113 anonim ***** válasza:
100%

29-es,lehet kapuzárási pánik,de nem mindenkinél az szerintem..Nálam szó sincsen arról hogy pánikoltam volna bármi miatt is,inkább kiégtem,és törődésre,több lelki és testi simogatásra vágyódtam volna,de a férjem a munkája miatt erre nem ér rá,olyan mértékben amire szükségem lett volna..Ha szereted azt akitől nem kapod meg azt amire vágyódsz,mit tudsz tenni,keresel mást? Nem,csak rombolni kezedesz magad körül..Sajnálom ahogy apukád viselkedett veled,de legalább megérted hogy ráébredt a hibájára és bocsánatot kért a maga módján..Az enyém egy utolsó tróger,de soha nem fog bocsánatot kérni tőlem,se az unokáitól ebbe naz életben.. :-(

A kérdezőnek meg csak annyit mondanék,hogy kapja már össze magát,változtatsson.Ennél csak jobb lehet,mint amiben él,ha minden úgy van ahogy állítja..Egyébként nem is értem,miért hitte azt hogy egy külsőre választott élettárs majd boldoggá fogja tenni egy életen át..Nevetséges..

2020. máj. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!