Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megváltoztam bajban vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltoztam bajban vagyok?

Figyelt kérdés

Negyvenes évei közepén járó férj és családapa vagyok. Normális egzisztenciával, jó körülményekkel. Viszont két napja a viselkedésem 180 fokot vett. Nem érdekel a lányom, sem a feleségem. nem tanultam vele otthon, hagytam egész nap játszani a gépen, amikor hazajött a feleségem, elküldtem a francba amikor megkérdezte, mit csináltunk egész nap. Eljöttem otthonról, és marhára nem érdekel hogy mi van velük, konkrétan leszrom.


Ezzel szemben elkezdtem inni, pedig sosem ittam. Állandóan azon jár az eszem, hogy nőt kell szereznem. Kivettem 500EFt-ot a számlánkról, és el akarom verni nőkre. Fejest akarok ugrani a gátlástalan szexbe, és nem érdekelnek a következmények.

Ha a családomra gondolok, akkor csak dühös leszek, látni sem akarom őket.


Az a baj, hogy egy egyik pillanatról a másikra jött, semmi előjele nem volt.


A libidóm az egekben, és elég agresszív is lettem emellett. Az autóvezetésben mindig betartottam a szabályokat, most meg ordibálok másokra, ledudálok mindenkit. A boltban ha valaki rám néz, megkérdezem hogy van valami gondja? Szeretné ha lenne?

Teljesen kifordultam önmagamból!


Düh, libidó, agresszió. Mit csináljak? A telefont senkinek nem veszem fel, engem senki se ráncigáljon, nem csinálok meg senkinek semmit.


A kérdésem komoly, teljesen el van durranva az agyam!



2020. ápr. 21. 12:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/113 anonim ***** válasza:
92%
Keress fel orvost. Valami hormon problémád lehet.
2020. ápr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/113 anonim ***** válasza:
94%
Kaput zársz. Más is átmegy ezen a folyamaton, de lehet ezt intelligensen is csinálni.
2020. ápr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/113 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
93%
Kapuzárásos bácsi lettél, congrat :D
2020. ápr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/113 anonim ***** válasza:
72%

Ez durvább a normál kapuzárási paniknal.

Akár heredaganat is lehet: [link]

2020. ápr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/113 anonim ***** válasza:
89%

Nem pontosan értem, a kérdésed mire irányul, de azért próbálok valami okosat írni.

Első körben szerintem ülj le egy pszichológussal, mert nyilvánvalóan valami lelki problémád van. Nem írod, hogy ez egy folyamat része lenne, tehát egyik napról a másikra kattantál meg. Ugyanakkor ami nekem nem igazán tetszik a sztoridban, hogy úgy írsz, mintha külső szemlélőként látnád magad, és még csak eszedbe sem jut, hogy fegyelmezd magad. Azt sem érzem, hogy szégyellnéd magad a történtek miatt, vagy bántana, hogyan viselkedsz a családoddal. Negyvenes évei közepén járó felnőtt férfi vagy, van szabad akaratod, javaslom, szedd össze egy kicsit magad, mert amilyen tárgyilagosan írsz a dolgokról, nekem nem úgy tűnik, hogy megkattantál, hanem hogy kitaláltál valamit, amivel megmagyarázod, miért vagy bunkó meg önző meg felelőtlen. Kényelmes álláspont, azt elismerem.

2020. ápr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/113 A kérdező kommentje:
Tehát semmi jó. Az intelligens problémamegoldás kizárva, ezt tettem egész életemben. Én inkább attól tartok, hogy bajba keveredek. Nem értem magam sem, tudnám hogy mi a helyes, de egy másik belső énem ezt elutasítja. A telefonomat 10 perce vertem a földhöz, állandóan csengett, így már nem tud. Nagyjából már mindenkivel összerúgtam a port, de ezt most valamiért nagyon élvezem. Nem érdekel a holnap, nekem ma kell minden! A feleségem is bekaphatja, nem érdekel. A gyerek meg majd felnő, azt csinál amit akar. A tököm ki van már a megfeleléssel, a gondoskodó családapa modellel. Egy csomó mindent nem éltem még meg, ilyen egy szerető és az orbitális szex, egy k*rv*, aki azt csinál amit mondok neki. Elverni egy éjszaka alatt 300EFt-ot alkohol mámorban, 3 nő mellet ébredni stb. Na ez az élet értelme, nem az amit eddig csináltam! Ha csak egy hónapig tart, akkor addig, utána meg temessetek el.
2020. ápr. 21. 12:54
 7/113 anonim ***** válasza:
87%

Hát fater, ezt nem most kellett volna hanem 20 éve...

Házasság előtt kiéled magad valamennyire?

Egyébként nem, rohadtul nem normális. Valami komoly mentális problémád van, ezért azt javaslom hogy próbálj először lenyugodni, ha kell rakd magad hideg vizes zuhany alá, próbálj lenyugodni.

Ha kicsit kitisztult a fejed, gondold végig azt hogy igazából van lehetőséged mindenre, csak jussanak eszedbe a következmények is.. Amire most azt mondod hogy nem érdekel. Oké, de 2 hónap múlva, amikor már elb***sztad az életed, lehet hogy fog, csak akkor meg késő lesz.

És rohadt gyorsan keress fel egy pszichológust.

2020. ápr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/113 A kérdező kommentje:

Én nem kitaláltam valamit, hanem ezt teszem. Én nem találok ki semmit, hanem csak hagyom magam. Tudod mi b*ssz* fel az agyam a végletekig? Az, hogy itt olvasok kommenteket! Olyan ez nekem mint valami drog! Én jelenleg meg akarom dugni a világ összes nőjét oda vissza, de jelenleg itt rohadok egy szobában. Pontosítok, az anyámat és a feleségemet és a lányomat kihagyom a körből. Aztán itt olyanokat olvasok, hogy heti 5X 7X szexelnek a párok. Na ez még plussz 50-et ad a vérnyomásomhoz. Estére leszerveztem egy nőt, nem keveset adok neki egy éjszakáért. Az lesz amit én akarok. Ez a dolog mámorít! Egy állat vagyok!!! Végre nem kell a jövőn aggódni, tervezgetni, jópofizni. Le van sz*rv* mindenki, én létezem és kész. Rohadtul nem megyek haza, nem fogok egy nyomorult családdal szenvedni, ott a feleségem, dugja meg aki akarja, áldásom rá. Sőt, még az új autó is az övé lehet, amit két hete vettünk. Rohadtul elegem van már a pénzgyűjtögetésből is. Lószart! Minden ember nagykanállal eszik, habzsolják a földi jót, én meg egy fszom családdal szopok, élem ezt a kispolgári ruppótlan életet. Jajj, kis feleség, meglepik, odafigyelések, beszélgetések stb. Nekem orbitális szex kell, ott és amikor én akarom. Nekem az kell hogy beleordítsak mások pofájába úgy, hogy b*sz*rjanak, ha keresztbe tesznek nekem.


Baromság volt ez a fegyelmezett, céltudatos élet.

2020. ápr. 21. 13:13
 9/113 anonim ***** válasza:
86%

A fejed verted volna inkább a falba.


Micsoda élet kú*ni 2-3 napot aztán pénz nélkül lébecolni. Ezt 20 évvel ezelőtt is gáz lett volna csinálni, rohadt gyors megfogod bánni. Mr. megfelelő családapa.....

De végül is miért néznénk magunkba és dolgoznánk magunkon?

2020. ápr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/113 anonim ***** válasza:
56%

Szia!

Előre leszögezném,hogy egy 33 éves nő vagyok.

Tehát nem tudom mi lehet ez pontosan.Viszont kapuzárási pániknak én nem mondanám..

Túl korai még,nem? Nagyon fiatal vagy hozzá.

Valszinűleg ellaposodott a házaséleted.

Szürke hétköznapok most pláne ez a karantén.

Ha nem lenne ez a járvány mondanám,hogy vidd el a csajt egy olyan helyre ami a mostani élethelyzeteddel egyenlő avagy egy olyan helyre ami tök ellentmond annak ahol eddig jártatok,csináltatok.

Forduljatok ki magatokból,menjetek el valami clubba,igyátok lemagatokat együtt,aztán töltsétek az éjszakát egy hotelszobában.

Vagy quadozni ,úristen én azt imádom. Annyira felszabadít. Tökre bezsongna a feleséged,hidd el nekem.

Olyan dolgokat kell csinálni ami eddig méh megsem fordult a fejedben.

De mostmár igen,kell a változás.

Mert különben csinálsz egy bazi nagy hibát és aztán valszínűleg jól megbánod..

Gondolj arra amikor megismerted őt,milyen volt? Természetesen csinosabb volt,fiatalabb. De a mosolya még mindig a régi 😊 Ugye?

Mikor először rád nézett,mikor először rád mosolygott. Na milyen? Jobb kicsit?

Remélem,hogy tudtam segíteni.

Nincs minden veszve.

Minden jót,kitartást!

2020. ápr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!