Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megváltoztam bajban vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltoztam bajban vagyok?

Figyelt kérdés

Negyvenes évei közepén járó férj és családapa vagyok. Normális egzisztenciával, jó körülményekkel. Viszont két napja a viselkedésem 180 fokot vett. Nem érdekel a lányom, sem a feleségem. nem tanultam vele otthon, hagytam egész nap játszani a gépen, amikor hazajött a feleségem, elküldtem a francba amikor megkérdezte, mit csináltunk egész nap. Eljöttem otthonról, és marhára nem érdekel hogy mi van velük, konkrétan leszrom.


Ezzel szemben elkezdtem inni, pedig sosem ittam. Állandóan azon jár az eszem, hogy nőt kell szereznem. Kivettem 500EFt-ot a számlánkról, és el akarom verni nőkre. Fejest akarok ugrani a gátlástalan szexbe, és nem érdekelnek a következmények.

Ha a családomra gondolok, akkor csak dühös leszek, látni sem akarom őket.


Az a baj, hogy egy egyik pillanatról a másikra jött, semmi előjele nem volt.


A libidóm az egekben, és elég agresszív is lettem emellett. Az autóvezetésben mindig betartottam a szabályokat, most meg ordibálok másokra, ledudálok mindenkit. A boltban ha valaki rám néz, megkérdezem hogy van valami gondja? Szeretné ha lenne?

Teljesen kifordultam önmagamból!


Düh, libidó, agresszió. Mit csináljak? A telefont senkinek nem veszem fel, engem senki se ráncigáljon, nem csinálok meg senkinek semmit.


A kérdésem komoly, teljesen el van durranva az agyam!



2020. ápr. 21. 12:31
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/113 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem besokaltál mindentől úgy ahogy van!!! Elszakadt a cérna! Megértelek igazából, viszont miután kitomboltad magad vagy mégmielőtt nem késő beszélgetned kéne a feleségeddel erről. Illetve elmenni valahova egy hétre ha megoldható hogy lazíts!! Nem biztos hogy a sok nő lesz a megoldás de az is oldhat valamilyen feszültséget benned. Sajnálom igazából ahogy érzel, nagyon sok lehetett benned az elnyomott gondolat érzés és ez szerintem felhalmozódott robbant a bomba! Legyél óvatos azért mert könnyen magad ellen fordíthatsz mindent. Sok sikert.🙂
2020. máj. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/113 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A helyzet megoldásán vagyok.
2020. máj. 21. 14:20
 93/113 anonim ***** válasza:
Milyen megoldást sikerült találni?
2020. máj. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/113 A kérdező kommentje:

Nem sikerült. Belehúztam, beleadtam mindent, figyelmesség, odaadás, a munkahelyemen előléptetés, a gyerekkel nyári programok, a szabadidőmet 100%-ban rájuk fordítottam. Nemrég volt a névnapom, és elfelejtette, de úgy hogy tudta. Engem a saját családom felköszöntött, amin ő is ott volt... Gondoltam én naiv, hogy majd otthon kettesbe akarja, majd miután hazaértem, a nagy semmi fogadott. Este betakarózott és aludta egy jót. Régen éreztem már ekkora sértést, még a kollégámnak is felköszöntöm szóban. Én ezzel szemben az ő név és születésnapjára olyan ajándékokat vettem, amiért egy hónapig kellett talpalnom, mire meg tudtam szerezni.


Szex az továbbra sincs, minden alkalmat és lehetőséget szabotál. Jó ideje nem voltam a gyakorin, próbáltam összeszedni magam, de most olvasgattam egy-két kérdést, ami teljesen felnyomta az agyam. Van olyan nő, akinek az a baja, hogy mindig felizgul a párjára bárhol is vannak.


Megnéztem a pár napja készült családi fotókat, és azt látom hogy brutál gusztustalan a külsőm. Nem azért mert nagy lenne a hasam, vagy az orrom, vagy kopasz lennék, hanem az egész lényem. El kell fogadnom ezt. Teljesen feleslegesen pörgök bármin, maga a lényem sugároz egyfajta taszitó érzést.


Pontosan ezért bukik meg a válás meg a szeretőzés is mint megoldás, mert nincs pofám odaállni egy nő elé így. Rendesen örülök a maszknak, legalább kitakar belőlem egy részt. Elvileg megyünk nyaralni, de az 100% hogy nem fogok emberek közé menni, nagyon frusztráltnak érezném magam. Amikor kirakat üvegbe meglátom magam, és látok magam mellett hétköznapi embereket, elborzadok a saját látványomtól! Teljesen másként nézek ki, mint egy átlagos ember, persze nem a jó irányba.


Így már értek mindent, a jó tulajdonságaimat mindig is kihasználták, viszont mint férfi annyira taszító vagyok, hogy ezzel senki sem tudott mit kezdeni. Ez viszont azért gáz a számomra, mert ezek szerint a saját vágyaim lettek a legnagyobb ellenségeim, ráadásul kielégíthetetlenek. Marad az, hogy tekerjek, dolgozzak, legyek jó férj és apa, de nem várhatok el semmit. Nem csak otthonról, de az egész női nemet ki kell zárnom.

Tökéletesen felesleges energiapazarlás volt az elmúlt 30 évem.

2020. jún. 30. 10:33
 95/113 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Figyelemmel kísértem a kérdésed. Érdekes amit most itt írsz a végén.Szerintem a lelki gondok miatt érzed úgy hogy taszító vagy. Hidd el van ilyen. Próbálj meg a család mellett énidőt is tartani, amikor azt csinálsz amit szeretsz, hobbi, bármi, ami feltölt. Ha te nem vagy rendben magaddal, akkor más is úgy fog látni. Sajnálom hogy eddig fajultak a dolgok otthon, okosat nem tudok mondani én is benne vagyok.
2020. jún. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/113 A kérdező kommentje:

Pont hogy vagy dolgozom, vagy saját idő, vagy családi feladatokat intézek. Egy héten két napot vagyok otthon, akkor meg arra kellek, hogy besegítsek a háztartásba. Ennyi az életem. Kénytelen vagyok elfogadni ezt, más megoldás nincs. Életem végéig szenvedni fogok, az elmúlt két hónap tapasztalata is ezt támasztja alá. Sem érzelmileg, sem fizikálisan nincs mozgásterem, nem tudok ismerkedni, minden téren úgy érzem elkezdtem lejtőre kerülni. Egyedül a munkámban ugrottam vagy 3 szintet, de ez is a legrosszabbkor jött. Új beosztás, rengeteg tanulnivaló, óriási felelősség. Félek tőle hogy belebukok, mert nem tudok koncentrálni. Igen, még mindig ott tartok mint régen, kiegészítve azzal, hogy meggyűlöltem saját magam, a külsőmtől meg egyenesen irtózom. Láttam magamról pár családo fotót ami pár napja készült, hát rájöttem hogy maximálisan esélytelen vagyok mint férfi! Egyszerűen annyira gusztustalanul taszító az egész lényem, hogy megértettem a feleségem, és semmi jogom nincs ráerőszakolni magam. Ebből következik hogy másra sem. Még jó hogy lehet maszkot hordani, le se rohad rólam. Képtelen lennék megközelíteni egy nőt, eszméletlenül égne a pofám magam miatt. Szóval ennyi, még azon is csodálkozom, hogy hányinger nélkül valaki szóba áll velem. Nincs jogom így senkihez, ezt majd idővel megszokom, ha megszokom. Ma is figyeltem az embereket a járdán. Valahogy minden férfi férfias, erősek, jóképűek, látszik rajtuk hogy övék az élet. Ezzel párhuzamosan én meg mentem össze, tök égő volt ilyenek között járkálni. Még jó hogy velem volt a lányom, így mennem kellett vele, nem volt választásom.


Azért elég rossz rádöbbenni arra, hogy ember alatti lény vagyok, akinek esélye sincs semmire, max csak kiszolgálni a körülöttem élőket. Mint egy rabszolga. Az új pozícióm a feleségemből azt váltotta ki, hogy mennyivel lesz több a fizetésem, és pont. Ennyi. Sajnos be kell lássam, megértem a reakcióját. Elég büntetés neki egy vállalhatatlan külsejű anti férfival élni. Bárki beszólhat, lehúzhat, leköphet bátran, nem is mernék reklamálni érte, biztosan igazuk lenne. A miért lényegtelen, biztosan én hibáztam valamit.


Szerinted ez meddig tartható? Mármint meddig lehet elviselni önmagam? Már most azt érzem hogy csak időhúzás, egy totális életképtelen pozícióban vegetálás az egész. Sokszor felteszem a kérdést hogy mégis mit tartogathat nekem jót az élet, és hogy mire várok? A saját képességeim értéktelenek, mások jobbak nálam, vagy 5 perc alatt túlszárnyalnak. Valójában kommersz vagyok a köbön. Összefoglalva egy életképtelen, ki és megfosztott, szub humán külsővel elátkozott lény. Képtelen vagyok elfogadtatni magam bárkivel is, de meg is értem mások reakcióját.

2020. jún. 30. 21:31
 97/113 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezô, pszichológus mikor látott utoljára?
2020. jún. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/113 anonim ***** válasza:
100%

Ezt szörnyű olvasni, rémísztő. Én nem szoktam pszichológust ajánlani embereknek, de neked lehet jót tenne. Viszont nem úgy, hogy te vezeted a beszélgetést... :) Vagy ha nem is pszichológus, de valaki akivel tudnál erről beszélni. Az, hogy undorodsz magadtól, az a belsődből jövő kisugárzásnak köszönhető valószínűleg. Elképesztően megkeseredett vagy, ilyen szinten már valóban kiül az ember arcára is, és az egész lényére a negativizmus, ami pont ezt a rossz benyomást kelti amiről beszélsz. Pedig nem lehet túl rossz a külsőd, hisz írtad, a feleséged nagyon csinos, szép nő, és magadról is írtad, hogy figyelsz, hogy jól tartsd magad.

Bocs, hogy ezt írom, de hiába mondod, hogy a szexen kívül nagyon jól tudtok együtt működni, jó társak vagytok, de ennek semmi érzelmi alapja nem lehet a feleséged részéről. Nem csak az aszexualitásával van itt gond. Valóban, még az ismerősömet is felköszöntöm legalább szóban, nemhogy a házastársamat, akit elvileg szeretek.

Nem lett volna szabad ennyi ideig tűrnöd, ennyire hagyni elfajulni a dolgokat, érzéseidet, megvárni, hogy ennyire tönkremenjél bele. Az egész életedbe. Az a korábbi "ámokfutásod" sem volt semmi, de ez most...sokkal rosszabbul vagy. Segítségre van szükséged. És nem a szex terén mostmár első sorban.

2020. jún. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/113 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell olyan, egyébként egy éve, de akkor meg csak játszottam vele. Kíváncsi voltam rá. Elég sokat, olyan 25 évet foglalkoztam a témával, így már az első mondatából tudtam mit is akar. Aztán vázoltam neki a módszereket, tartottam neki egy kis előadást a témából, majd kérdezte hogy hol a kamera? Szóval mondj használhatóbbat, mert ez a lélekbúvárság nálam már régen ki van csontozva. Aki folyamatos lelki nyomás alatt él, ez az első amit górcső alá vesz. Legalábbis én ezt tettem. Sajnos én mindenben minimum iskolai szinten, de leginkább tudományos szinten foglalkozok, legalábbis ami érdekel. A pszichológia is ilyen volt. Viszont a mai világhoz ez is kevés, több kellene.
2020. jún. 30. 21:58
 100/113 A kérdező kommentje:
98. Én is érzem, az utolsó sejtemig átjár a negatívizmus, de nem tudok mit tenni ellene. A mindennapjaim rutin szerűek, senki nincs aki csak egy picit is feldobna. Otthon úgy kerülnek mint egy leprást. Az érzelmeimet nem élhetem meg, ezek után a testisèget sem. Mi változik holnap? Semmi. Nem tudtam eddig sem kialakítani sem a feleségemmel sem mással semmi emberit. Na, ez kimaradt az életemböl! Hogy legyek más, amikor soha senkitől nem kaptam egy jó szót sem, soha senki nem volt még büszke rám, soha senkitől nem kaptam egy rohadt elismerő szót. Meglepetést? Azt sem tudom mi az! Nekem soha semmi, szociálisan pozitív input nem volt az életemben. Miért vagyok negatív? Kivel beszélhetek ezekről? Vagy a vágyaimról? Érzéseimről? Sosem érdekelt senkit.
2020. jún. 30. 22:10
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!