Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megváltoztam bajban vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltoztam bajban vagyok?

Figyelt kérdés

Negyvenes évei közepén járó férj és családapa vagyok. Normális egzisztenciával, jó körülményekkel. Viszont két napja a viselkedésem 180 fokot vett. Nem érdekel a lányom, sem a feleségem. nem tanultam vele otthon, hagytam egész nap játszani a gépen, amikor hazajött a feleségem, elküldtem a francba amikor megkérdezte, mit csináltunk egész nap. Eljöttem otthonról, és marhára nem érdekel hogy mi van velük, konkrétan leszrom.


Ezzel szemben elkezdtem inni, pedig sosem ittam. Állandóan azon jár az eszem, hogy nőt kell szereznem. Kivettem 500EFt-ot a számlánkról, és el akarom verni nőkre. Fejest akarok ugrani a gátlástalan szexbe, és nem érdekelnek a következmények.

Ha a családomra gondolok, akkor csak dühös leszek, látni sem akarom őket.


Az a baj, hogy egy egyik pillanatról a másikra jött, semmi előjele nem volt.


A libidóm az egekben, és elég agresszív is lettem emellett. Az autóvezetésben mindig betartottam a szabályokat, most meg ordibálok másokra, ledudálok mindenkit. A boltban ha valaki rám néz, megkérdezem hogy van valami gondja? Szeretné ha lenne?

Teljesen kifordultam önmagamból!


Düh, libidó, agresszió. Mit csináljak? A telefont senkinek nem veszem fel, engem senki se ráncigáljon, nem csinálok meg senkinek semmit.


A kérdésem komoly, teljesen el van durranva az agyam!



2020. ápr. 21. 12:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/113 anonim ***** válasza:
92%
Pfff, a phaszom akarna szopni reggel délben este. Pláne egy ilyen szart. Akkor inkább tényleg váljon és menjen szopasson, akit akar.
2020. ápr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/113 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nem válaszolok, csak azokra, akiknek a mondanivalója megragadt bennem. Miért nem a feleségemmel szexelek? Mert belegondolva az egy nagy kamu. A saját szemembe tartom égőnek, egy rohadsz senki a szememben ezek után. Nyúljon hozzá akinek két anyja van! A szuper kis testecskéjét meg naponta vizsgálgassa, hogy hol van rajta 10gramm felesleg. Részéről az egész szexnek nevezett valami csak egy oltári nagy hazugság volt.

Nőt csak pénzért tudok venni? Hát ja, mert az elmúlt 23 évben ez a monogám agyrohasztó társadalom azt mondta, legyél jófiú, legyél hűséges. Na és mi abban a baj, ha pénzért veszem meg azt, amire szükségem van? Végre már valami olyan is történik, amit kimondhatok, megcsinálhatok. A feleségemmel menjek el inni meg quadozni? Nekem nem egy motorom volt, sárkányrepülőztem. Egyszer sem jött el, akkor szerinted most jönne? Inni sosem ivott, görcsösen ügyelt arra, hogy mindig józan legyen és még véletlenül se menjen bele semmi izgalmas helyzetbe. Ugyan már! egy utolsó nulla a feleségem, egy átok, legszívesebben kilőném a Marsra. Egy utálat nulla senki. Itt le is zártam ezt a mocskot! Arra gondoltam, hogy nem ide, hanem hazaviszek 3 nőt, lehetőleg amikor otthon van, bemegyek velük a hálószobába és premierbe dugok velük. Ha meg nem tetszik neki valami, húzhat haza anyuciékhoz. Na mindegy, így vagy úgy, de megkapja a magáét.


Vannak emberek akik egy családért güriznek? Tényleg? Akkor hará, én szurkolok nekik ha lesz rá időm. Én azért egyet javasolnék nekik. Inkább nem, mindenki járja csak a saját útját. Nálam este buli lesz! Pezsgőbe meg izzadságba fogok fetrengeni mámorban egy nővel. Ez van. Végre valahára! Kerül amibe kerül, nem érdekel. Tudjátok még mi is lesz? Orális szex! Na és még mi? Lovagolni is fog! Nekem ez bármit megér, és holnap is ez lesz a program, meg az után is.

2020. ápr. 21. 15:46
 33/113 anonim ***** válasza:
100%

Egyre biztosabb vagyok benne, hogy a feleséged mindenki mással dug, csak veled nem, és ez neked még csak most esett le.

Igazam van, ugye?

2020. ápr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/113 A kérdező kommentje:
Kecskét meg birkát mi?! Meg hogy elmosogathatok-e? Hát ti tévedésbe vagytok! Az a kecske egy 29 éves bomba nő, úgyhogy jó lesz az nekem. A mosogatásról meg az a véleményem, hogy egy férfi is megcsinálhatja, mert ez nem valami nagy varázslat. Viszont ott van az a de. Ha meg válni akarna az a majom, állok elébe, egy másodpercre sem fog hiányozni. Ha a nő benne lenne, csinálnék videót is a mai akcióról, amit elküldenék annak a nyomorék feleségemnek, hogy sok szeretettel, érezze magát megtisztelve, hogy a premier vetítést ő nézheti meg elsőnek. Ha tetszik neki, holnap küldöm a második részt, sőt egy egész évadot. Ez jó ötlet! Ez tetszik. Max rádobok még valamennyit, és mehet a videó is. Ezek azok a pillanatok, amiért érdemes élni!
2020. ápr. 21. 15:57
 35/113 A kérdező kommentje:
A feleségem mással dug? Na akkor én fizetek annak, aki megdugja!!! Édes istenem, a feleségem és a szex. Egyébként magasról lesz*rom, felőlem aki akarja és amikor csak akarja. Sok sikert hozzá, csak szalvétát azért vigyen magával!
2020. ápr. 21. 15:59
 36/113 anonim ***** válasza:
92%

Egyre inkább ùgy érzem,megvan a napi trollkérdés :)

Ha mégsem, elég megmutatni ezt az ömledvényt a feleségednek és a lányodnak. Legalább tudják, hogy mekkora f$**kalap vagy aki játszani akarja a menö csávót, de ugyanakkor rohadt szánalmas és nevetséges.

Remélhetőleg a lányod innentől ő maga fog tenni rád magasról, aztán amikor majd odajutsz, hogy ki fog öregségedre pelenkázni, meg gondoskodni rólad, vagy csak egyszerűen vágynál arra, hogy beszéljen veled, mert rohadt magányos leszel, akkor majd elküld melegebb éghajlatra...

2020. ápr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/113 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezô, ahhoz elég tökös vagy, hogy a kislányod szemébe nézz, és megmondd neki, hogy nem akarod tovább a gondját viselni? Nem videót küldesz neki, nem az anyját járatod le, nem sms-t írsz. Hanem elmész hozzá és elmondod neki, hogy már nem szereted.
2020. ápr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/113 anonim ***** válasza:
100%
Kislányod büszke lehet rád te undórító szutyok:)
2020. ápr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/113 A kérdező kommentje:
Hát eddig mindenki büszke is volt rám. Sőt, még a társadalmi megbecsülésem sem volt utolsó. A kislányom meg majd beszélgessen az anyjával.
2020. ápr. 21. 18:14
 40/113 anonim ***** válasza:
100%
Szóval egy gyáva senki vagy. Nem mersz a kislány szemébe nézni.
2020. ápr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!