Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megváltoztam bajban vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltoztam bajban vagyok?

Figyelt kérdés

Negyvenes évei közepén járó férj és családapa vagyok. Normális egzisztenciával, jó körülményekkel. Viszont két napja a viselkedésem 180 fokot vett. Nem érdekel a lányom, sem a feleségem. nem tanultam vele otthon, hagytam egész nap játszani a gépen, amikor hazajött a feleségem, elküldtem a francba amikor megkérdezte, mit csináltunk egész nap. Eljöttem otthonról, és marhára nem érdekel hogy mi van velük, konkrétan leszrom.


Ezzel szemben elkezdtem inni, pedig sosem ittam. Állandóan azon jár az eszem, hogy nőt kell szereznem. Kivettem 500EFt-ot a számlánkról, és el akarom verni nőkre. Fejest akarok ugrani a gátlástalan szexbe, és nem érdekelnek a következmények.

Ha a családomra gondolok, akkor csak dühös leszek, látni sem akarom őket.


Az a baj, hogy egy egyik pillanatról a másikra jött, semmi előjele nem volt.


A libidóm az egekben, és elég agresszív is lettem emellett. Az autóvezetésben mindig betartottam a szabályokat, most meg ordibálok másokra, ledudálok mindenkit. A boltban ha valaki rám néz, megkérdezem hogy van valami gondja? Szeretné ha lenne?

Teljesen kifordultam önmagamból!


Düh, libidó, agresszió. Mit csináljak? A telefont senkinek nem veszem fel, engem senki se ráncigáljon, nem csinálok meg senkinek semmit.


A kérdésem komoly, teljesen el van durranva az agyam!



2020. ápr. 21. 12:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/113 anonim ***** válasza:
88%

Mekkora világi nyomorék lehetsz :D

A világ összes nője kell neked, de pénzért szervezed le. :D

Azt akarod, hogy féljenek tőled, közben meg valószínűleg valahol a tápláléklánc alján vagy.

Gratulálok, eldobtál magadtól rengeteg jó dolgot papi.

2020. ápr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/113 A kérdező kommentje:
A munkahely is mehet a csába. A héten lett volna egy pár szerződés módosítás, de nem megyek be oda sem. Dőljön minden aztán ennyi. Nem érdekelnek a következmények, mi lehet a legrosszabb? Nekem már a hagyományos élet nem kell.
2020. ápr. 21. 13:17
 13/113 anonim ***** válasza:
66%

Neked magány kell, az ami egy családos embernek nem jut.

Keress egy ajtót, amit magadra zárhatsz, aludj amennyit csak tudsz, igyál ha ébren vagy, verd ki ha feláll, aztán ha pár nap múlva sem érzed magad máshogy kezdhetsz aggódni.

Egy csomóan becsavarodnak attól, hogy nem tudnak külső ingerek nélkül tölteni pár napot. A legtöbben simán csak igyekeznek minél inkább eszméletlenre inni magukat, neked hozzájött ehhez az elment az élet mellettem érzés és az ebből fakadó düh is.

Ha szerencséd van lehiggadsz attól is, ha az elsőt kezeled.

2020. ápr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/113 anonim ***** válasza:
100%
Igy az ures varosban kiknek szolsz be vezetes kozben?
2020. ápr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/113 anonim ***** válasza:
87%

"Túl korai még,nem? Nagyon fiatal vagy hozzá."


Pont, hogy a negyvenes években jelentkezik, mikor túl van élete delén és a fiatal nők számára kiesik egy 40-es pasi.

2020. ápr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/113 A kérdező kommentje:

11-es. Egy eddig normális apuci honnan szerezhetne be nőt? A tápláléklánc legalján sem állok, elhiheted. Egyébként jól csinálod, élvezettel tölt el ha b*sztatnak.


Milyen jó dolgokat veszítek el? Meséld már el nekem! Egy családban mi a jó? Hogy gürizel értük? Hogy jópofizol velük? Aztán? Ebben mi a jó? Hol vagy te ebben a képletben? Na felejtős ez innentől kezdve. Mesélj drágám, milyen napod volt? Ki nem sz*rja le?! Ezt hallgatom már 23 éve! Na és ami nekem jó? Az hol van? Ekkora bullshitet. A szomszéd nőt kell hallgatnom esténként, hogy az aktuális bikája dugja. Minden napos esti program. Ez is kefél, az is kefél, a 15 éves kislány is kefél, a 80éves papa is kefél, mindenki kefél orrba szájba. A házasságban élő feleségeknek is van szeretőjük, a szingliknek is van szexpartnerük, az elvált emberek is naponta dugnak 5X, az iq hiányosok is, a modellek is, a bún rondák is. Mindenki. Állandóan.

Én meg itt cseszem el az életem ilyen rongy családi élettel, a dugás helyett a gyerekért jártam az iskolába, a dugás helyett főztem, a dugás helyett dolgoztam napi 16 órát, a dugás helyett éjszakáztam, a dugás helyett jófiút játszottam, a dugás helyett megértő voltam, stb stb.


Ennek vége. Ha a gatyám vagy az életem rá is megy, a szex lesz a legfontosabb, kerül amibe kerül. Én arra jöttem rá az elmúlt egy órába, hogy igazából már semmit sem várok az élettől, amit akartam már megcsináltam, felőlem pár nap múlva le is kapcsolhatják a villanyt. Addig viszont pénz, pia, nők és szex, szex, szex.

2020. ápr. 21. 13:35
 17/113 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon hamar meg fogod bánni, ha így folytatod. Mások fél életen keresztül güriznek, hogy egy normális családot, egzisztenciát, baráti-ismeretségi kört felépítsenek. Te pedig mindezt eldobnád pár pénzéhes k***a kedvéért. Előbb utóbb ez a hozzáállás nyomorba dönt. Persze elpiálhatod meg elkefélheted, szíved joga, de mit fogsz csinálni utána? Miután mindenki elhagy, a barátaid, a családod? Lehet bármennyire nyomasztó a légkör, nincs rosszabb a magánynál, mindenki azért küzd, hogy valamit felépítsen. Véletlenül? Nincs más dolguk? Nyilván nem... Aztán majd azok maradnak majd melletted, akik a pénzedre hajtanak.. akkor már késő lesz
2020. ápr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/113 anonim ***** válasza:
100%
A nejeddel miért nem szexelsz?
2020. ápr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/113 anonim ***** válasza:
100%
Valami az agyadra ment és rohadtul meg fogod ezt bánni.
2020. ápr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/113 anonim ***** válasza:
100%
Faterom is ezt csinálta. Bár ô még pár évig hazajárt enni meg ruhát mosatni, aztán anyámnak lett elege és kirakta. Fater azt mondta, belefáradt. Gyerektartást nem volt hajlandó fizetni, anyám perelt. Odáig fajult a dolog, hogy fatert másfél év börtönre ítélték, 3 évre felfüggesztve. Pártfogót rendeltek ki mellé, aki ellenôrizte, hogy rendesen bejár-e dolgozni és fizeti-e a gyerektartást. Oké, hogy most nem érdekelnek a következmények. De azért ha lenyugodtál, tudj róla, hogy igen kellemetlen helyzetbe kerülhersz. A válást csináld végig korrekt módon, fizesd a gyerektartást, és mellette annyi nôt dugsz meg, amennyit csak jól esik.
2020. ápr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!