Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megváltoztam bajban vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltoztam bajban vagyok?

Figyelt kérdés

Negyvenes évei közepén járó férj és családapa vagyok. Normális egzisztenciával, jó körülményekkel. Viszont két napja a viselkedésem 180 fokot vett. Nem érdekel a lányom, sem a feleségem. nem tanultam vele otthon, hagytam egész nap játszani a gépen, amikor hazajött a feleségem, elküldtem a francba amikor megkérdezte, mit csináltunk egész nap. Eljöttem otthonról, és marhára nem érdekel hogy mi van velük, konkrétan leszrom.


Ezzel szemben elkezdtem inni, pedig sosem ittam. Állandóan azon jár az eszem, hogy nőt kell szereznem. Kivettem 500EFt-ot a számlánkról, és el akarom verni nőkre. Fejest akarok ugrani a gátlástalan szexbe, és nem érdekelnek a következmények.

Ha a családomra gondolok, akkor csak dühös leszek, látni sem akarom őket.


Az a baj, hogy egy egyik pillanatról a másikra jött, semmi előjele nem volt.


A libidóm az egekben, és elég agresszív is lettem emellett. Az autóvezetésben mindig betartottam a szabályokat, most meg ordibálok másokra, ledudálok mindenkit. A boltban ha valaki rám néz, megkérdezem hogy van valami gondja? Szeretné ha lenne?

Teljesen kifordultam önmagamból!


Düh, libidó, agresszió. Mit csináljak? A telefont senkinek nem veszem fel, engem senki se ráncigáljon, nem csinálok meg senkinek semmit.


A kérdésem komoly, teljesen el van durranva az agyam!



2020. ápr. 21. 12:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/113 A kérdező kommentje:

23 év munkahelyi megfelelés, társadalmi megfelelés, családi megfelelés, megfelelés mint férj, mint apa. Megfelelés önmagamnak, hazugság önmagamnak.


Mint férfinak nem kellett megfelelnem, kivéve ha az egyetemes férfi mítoszát kellett hoznom. 23 év szexmentes élet, mindezt mosollyal, gürizéssel, megfeleléssel. Aztán meg lett teremtve ez mellett is minden, szó nem érheti a ház elejét. A probléma mindig akkor volt, amikor a szexualitásra került volna a sor, mert azt nem lehetett. Ha igen, akkor előre közölve lett hogy csak miattam, és max havi egyszer. Semmi extra nem lehetett, sőt, egy pozíció, csak és kizárólag a hálószobában, csak és kizárólag este. Előjáték nincs, az nem kellett, mert azzal is csak az idő megy. Orgazmusképtelen, saját bevallása szerint az sem tudja mi az, de nem is érdekli. Ő hozzám sem ér, ha nem jutottam el a csúcsra, akkor azt mondta, ott a wc, oldjam meg magamnak. Ha meg szexre vágyom verjem ki, őt nem zavarja. Tehát ilyen szexuális élet mellett én kimaxoltam amit egy férfi hozni tud. Mindenünk megvan, nem panaszkodhat semmire sem. Oka sem lenne rá. A gyereket az első pillanat óta nevelem, foglalkozom vele. A háztartást sokszor én vezetem, a ház körüli barkács és szakmunkákat én csinálom. A szexre visszatérve. Bármit megtettem volna, mindennel próbálkoztam, de semmi sem érdekli, látni rajta hogy szenvedés az egész a számára. Sosem jutott az az eszébe, hogy fejlődjön benne, vagy aktívabb legyen. Sosem kezdeményez, de mindenre nemet mond. A gyereket maga mellé szoktatta, hogy még véletlenül se legyen semmi.


Én eddig bírtam, de most már készülök az esti hancúrra, végre már látok élőben is p*ncit, mert még azt sem engedte, hogy lássam a testét. Végre kipróbálhatom az orális szexet, mert az meg számára egyenesen az ördögtől való. Pia megvan, helyszín rendben. Gyerekek, csak egy kicsit hagy élvezzem már az életet!

2020. ápr. 21. 18:28
 42/113 anonim ***** válasza:
74%
Kedves Kérdező nem vagyok benne biztos de mintha egyszer már irtál volna valami ilyesmit ide csak akkor nem voltál ennyire kiakadva.Valahogy ismerős a sztori.
2020. ápr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/113 anonim ***** válasza:
83%

0 IQ-s gyökér vagy, nem férfi. Akár milyen király lehettél 23 évig ez mutatja, hogy egy fajankó vagy.

A feleségeddel kapcsolatban: Ő ilyen, erről beszélni kell. Ha eddig nem volt ebből ügy nem kell húzni 23 évig. Az emberek miért ilyen fajankók ebben a témában.

Remélem a pénzen vett használt lyukaddal boldog leszel te utolsó kis... :)

2020. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/113 anonim ***** válasza:
24%

Úgy látszik, rátapintottam a lényegre a kérdésemmel.

Nos, elárulom neked, hogy nem változtál meg, és nem vagy bajban sem. Az a csoda, hogy 23 évig húztad szex nélkül. Le a kalappal! A frigid feleségeddel közöld, hogy vagy maradtok házasok, de te eljársz kielégíteni a vágyaidat máshol, vagy végleg elváltok.

Nem kell felégetni mindent, tudom, most azt érzed, mert joggal van tele a tököd a feleségeddel szó szerint.

Költözz el egy hétre, keféld ki magad, és ha kellőképpen üres a tár, gondold át az életed.

Kár lenne eldobni, hisz még annyi szexuális élményben lehet részed

2020. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/113 anonim ***** válasza:
92%
De ha ennyire elégedetlen voltál a feleségeddel, miért vetted el? És fôleg miért csináltatok gyereket? Van róla fogalmad, hogy milyen sérülést okozol annak a gyereknek, aki az égvilágon semmirôl sem tehet?
2020. ápr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/113 anonim ***** válasza:
29%

Ajajj... Én úgy látom hogy megvártad az utolsó pillanatot, és most nagyon besokalltál.

Én azt javaslom éld meg a vágyaid, gondolt át utána hogy mit szeretnél. Most annyira dühös vagy, nem lenne jó vége ha most bármiről is beszélnél a családoddal.

2020. ápr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/113 anonim ***** válasza:
91%
23 évig voltál állítólag egy rossz kapcsolatban.... meg is érdemled. Képtelen voltál kommunikálni, magadért kiállni, most meg itt vergődsz. Szánalmas vagy. Nem 23 év után kéne férfinak lenned,(de megnyugtatlak most sem fogsz tudni úgy viselkedni.) eddig otthon játszottad a papucsot. Senki nem fog komolyan venni a környezetedben.
2020. ápr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/113 anonim ***** válasza:
70%
Jó nagy marha vagy, ha leéltél 23 évet egy frigid asszony mellett.. Meg is érdemled, hogy megbolondulj.
2020. ápr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/113 anonim ***** válasza:
19%

Jezusom mintha magamat hallgatnam 3 evvel ezelottrol:-)))Nalam ugyanilyen random tort ki a random kapuzarasi panik, total ramentem a szexoldalakra es bizony elmentem egy pasi hookerhez elvertem egy rakat penzt, aztan felmentem egy szexpartner keresore ahol osszejottem egy pasival-most Novemberben hagytam el, es mondhatjuk hogy tisztult ki a fejem. Meg mindig van bennem nemi zavar de jelenleg a fonokommel van viszonyom-es mindketten boldogok vagyunk egyutt.


A ferjemet szeretem de 3 eve csak ugy mint most Te besokalltam ilyen iszonyat random modon. Az osszes baratom, szulok mondtak hogy nyugodjak le ez egy ilyen periodus de egyszeruen az volt bennem is h pont leszarom h mi lesz a ferjemmel-mert hirtelen elegem lett mindenbol. En is agresszivabb lettem, azaz inkabb turelmetlenebb, minden es mindenki irritalt es komolyan kettoig nem lattam az agyamra leult kodtol.


Szoval aterzem min mesz keresztul-oszinten? Szerintem eld meg, koltsd el a penzt, nozz, utazzz, mittomen. En mindezt megtettem es nemhogy nem banom-eletem legjobb, legelmetegebb dontesei voltak DE ha ott es akkor nem eltem volna meg akkor most meg mindig ugyanabban a cipoben lennek.


Mazli, hogy a ferjem megerto es szeret annyira h tudta hogy nalam ez le fog csengeni mert gyorsan leesett neki is hogy kapuzarok. Szoval csak annyi a tanacs (azon kivul hogy èld ki) h valahogy magyarazd el a felesegednek h mi a gond jelenleg. Egy biztos: allati frusztralo amig meg nem teszed de utana hidd el lenyugszol. Szoval kitartas,


38/N

2020. ápr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/113 anonim ***** válasza:
0%
Éld ki magad, csak arra vigyázz, az életed ne tedd tönkre!
2020. ápr. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!