Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnátok ilyen esküvőhöz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ilyen esküvőhöz? Mármint ha vendégek lennétek.

Figyelt kérdés

Vidéken lenne, egy kastélyban. 2 napig tartana, ott lehetne aludni, minden szépen be lenne rendezve.

Az egész reneszánsz stílusú lenne - a berendezés, a kastély, a ruhák, minden.

A vendégek kapnának reneszánsz stílusú ruhát, persze a méretükben, ezekből lenne 4-5 fajta.

A menyasszonyi ruhámnak egy nagyon fodros, csipkés, díszített ruhát képzeltem el.


Az első napon délután lenne a templomi szertartás, este egy nagy ovális alakú asztalnál többfogásos vacsora.

Másnap reggelire ugyanott svédasztalos kaja, ebéd, majd a polgári szertartás, ami az udvaron lenne.

Utána megint vacsi, majd sokáig bulizás :) Zenekar, vőfély, stb.


Mit szólnátok hozzá?


2009. aug. 18. 12:26
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/113 anonim ***** válasza:
72%

OFF "...csak miről ismered ott fel az ifjú párt??? :D:D:D"


Az egyiken fátyol van, a másik meg mellette ... khm ... "áll". ;) ON

2009. aug. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/113 A kérdező kommentje:
hehehe :))
2009. aug. 18. 14:59
 53/113 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen puccos esküvőre lennék meghívva, főleg, hogy ruhát szállást minden szart a pár áll, úgy érezném, hogy elvárják tőlem, hogy jó nagy nászajándékkal, vagy jó vaskos borítékkal viszonozzam a "kedvességüket". Inkább kitalálnék valami kifogást. Meg a fene sem akar 2 napig ünnepelni. Jó, hogy nem egy hetes reneszánsz fesztivált rendeztek, és ünnepeltetitek magatokat. És a pincérek alatt valóknak lesznek öltöztetve a vőfély meg az udvari bolond lesz? A kaja, meg egészben sült malac? Túlzás! A jelmezekről már ne is beszéljünk. Ahogy már valaki írta ez nem más mint rongyrázás. Ennél már a jó puccos igazi romalakodalmak is szimpatikusabbak :) Jöhetnek a lepontozások, meg a dobálózások, hogy féltékeny vagyok :)
2009. aug. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/113 anonim ***** válasza:
56%

Háát,mi sem állunk rosszul,de hogy nem dobnék ki az ablakon ennyi pénzt az esküvőre,az tuti!Mi is tervezzük,de eszünk ágában sincs ennyi pénzt rákölteni!

Mellesleg az ötlet nagyon jóó,én szivesen elmennék egy ilyen esküvőre vendégként,a kérdésedre válaszolva.

DE!Tényleg abba gondolj bele,hogy az viszont nagyon csúnya lesz,ha a fele vendégsereg reneszánszba feszít,a másik fele pedig kiskosztűmbe,és mikor ezek vegyülnek,na,az lesz egy szép látvány!!!!

Szerintem,ma már úgyis nagy divat a két esküvő,az egyiken csak a reneszánsz ruhások lennének,azok inkább a barátok,ill.az ezt kedvelők vennének részt,a másik pedig egy "normális" esküvő lenne,amire szerintem a nagymamák,ill.a konzervatívabb rokonok szivesebben elmennének.Ha már ennyire nem számít a pénz!

SOK BOLDOGSÁGOT!

2009. aug. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/113 anonim ***** válasza:
81%
ez rengeteg ruha lenne, egy külön kastély kéne csak a ruhának
2009. aug. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/113 anonim ***** válasza:
93%
Hát nekem se nagyon tetszene, mert számomra a házasság nem erről szól, 10 milliós esküvő nélkül is ugyanannyira boldog lennék. Másrészről a szüleim keresete révén megtanultam bánni a pénzzel, mivel sosem kapok zsebpénzt, csak ha valami fontos. Erre jöhetnek a beszólások, hogy mennyire irigy vagyok, pedig nem, csak nekem nincs ennyi pénzem arra, hogy elzabálják a vendégeim. Inkább gyűjtök hozzá, veszek egy lakást, az maradandó. Meg én nem tudnék két napig bulizni, egy is sok számomra, de én úgy vagyok vele, hogyha van rá pénzetek, nem sajnáljátok, akkor hajrá, csak arra készüljetek fel, hogy a kevésbé módosabb rokonok nagyon szarul fogják érezni magukat (ki érezné jól magát, ha valaki folyamatosan, önhibáján kívül/önhibája miatt az orra alá dörgöli, hogy neki milyen sok a pénze?). De azért sok boldogságot, remélem, hogy a valóságba is sikerül átültetni ezt az elképzelést :) Tényleg szép, csak én egyszerűbbet képzelek el.
2009. aug. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/113 anonim ***** válasza:
98%

Ha nem nyálaz egyből az ember,miért kell azt hinni h mindjárt irigy?

Nem vagyok irigy cseppet sem,nem érdekel a pénz szó szerint!igaz ennyink nem volt,de volt szerény esküvőnk már idestova 15 éve.Akkoriban is volt hiúság meg rongyrázás ezerrel,és kérlek tisztelettel Benneteket,azok a párok már vagy szinglik,vagy második kapcsolatban élnek..Ne érts félre,természetesen Ti ettől vígan boldogan élhettek,de kérlek ne vedd irigységnek,ha a "köznép"-nek nem jön be ez a pompa.Nem mindenkinek erről szól az esküvő,mégha a többségnek igenis.

Én tiszteletben tartom mások fényűző lakodalmát,de tartsuk azt tiszteletben,ha más nem kér a felhajtásból..szóval csínyján bánjunk a támadó "irigység" jelzővel..

A boldogság nem mérhető milliókkal.Van aki megteheti,van aki nem/vagy nem akarja/

2009. aug. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/113 anonim ***** válasza:
79%
látszik vazze hogy vastag vagy,mindjárt azzal jössz hogy irigy aki nem ért egyet az ötleteddel!
2009. aug. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/113 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem hihetetlenül csodálatos lenne!!!!!!!!!

Nagyon kreatív,nagyon ötletes,nagyon látványos,nagyon igényes,nagyon szép,nagyon sok szervezés,nagyon sok rokon,nagyon sok ruha,nagyon jó buli,nagyon sok pénz,de filmbe,mesébe illő lenne.

Ilyet szeretnétek?Meg tudjátok valósítani?Hajrá!

Sok boldogságot Nektek!

2009. aug. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/113 anonim ***** válasza:
85%

Ja,a ruha volt a fő kérdés:)Én tutira felvenném!!!

Én mindig is szerettem volna ilyen hasonló középkori jelmezes bálba elmenni,amilyen a filmekben szokott lenni:)

2009. aug. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!