Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnátok ilyen esküvőhöz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ilyen esküvőhöz? Mármint ha vendégek lennétek.

Figyelt kérdés

Vidéken lenne, egy kastélyban. 2 napig tartana, ott lehetne aludni, minden szépen be lenne rendezve.

Az egész reneszánsz stílusú lenne - a berendezés, a kastély, a ruhák, minden.

A vendégek kapnának reneszánsz stílusú ruhát, persze a méretükben, ezekből lenne 4-5 fajta.

A menyasszonyi ruhámnak egy nagyon fodros, csipkés, díszített ruhát képzeltem el.


Az első napon délután lenne a templomi szertartás, este egy nagy ovális alakú asztalnál többfogásos vacsora.

Másnap reggelire ugyanott svédasztalos kaja, ebéd, majd a polgári szertartás, ami az udvaron lenne.

Utána megint vacsi, majd sokáig bulizás :) Zenekar, vőfély, stb.


Mit szólnátok hozzá?


2009. aug. 18. 12:26
 71/113 anonim ***** válasza:
85%
huuuuu..hát ez tök klassz, én imádnék egy ilyen esküvőn részt venni, még szép hogy a ruhákat is felvenném. sok boldogságot kívánok nektek! ;)
2009. aug. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/113 anonim ***** válasza:
90%
nem írígykedni akarok, de őszintén: honnan van Nektek ennyi énzetek????bizti nem kétkezi munkával kerestétek meg a rávalót.akkor jobban megbecsülnéd ezt az összeget:(
2009. aug. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/113 anonim ***** válasza:
89%
igaza van az előttem szólónak. mi a végzettséged? vagyis inkább a vőlegényedé mi.
2009. aug. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/113 anonim ***** válasza:
31%

Szia!

Nekem nagyon tetszik az ötlet, biztosan elmennék! Mindenkit szerintem nem tudsz sajnos beöltöztetni reneszánsz ruhába, így viszont az összkép bohókás lesz és megbukik a dédelgetett álmotok is, amiért nagy kár lenne! Megkérdezhetem, hova mentek nászútra?

2009. aug. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/113 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb válaszokat!


Szoktunk jótékonykodni...

Páromnak 3 diplomája van, nekem 1, örököltünk pár milliót a nagypapától is, de a legtöbbet a férjem kereste a saját 2 kezével.


Nászúton körbeutazzuk a világot :)

2009. aug. 25. 21:14
 76/113 anonim ***** válasza:
42%

Látom egyesek nem bírnának ki két napot. Már ne is haragudjatok, de Erdélyben nagy hagyomány a lakodalom, és nem kettő, hanem 7 napos az egész buli. Az egész falu lakója részt vesz, tehát vannak 300-400-an. Aki marad a végéig az marad, aki meg nem ér rá, az szépen elmegy. Ebből nincs gond. Nem kötelező egész végig ott lenni.


Egyébként meg nagyon szép ötlet ez a reneszánsz stílusos esküvő. Nekem nagyon tetszene. :-) Szerintem így a vendégek is különlegesnek érezhetik magukat. Én szívesen belebújnék egy királynői "jelmezbe". Bár lehet vannak kivételek. Meg kell beszélni...!


Nagyon Boldog életet szeretnék kívánni neked és szerelmednek életetek hátralévő részében. Biztosan szép pár lehettek. :-)


...és ne foglalkozz az irigyekkel, mert látom van itt egynéhány...sajnos a magyar emberek már csak ilyenek. Ha nekik nem lehet jó akkor másnak se legyen!


Sok Boldogságot! :-)

2009. aug. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/113 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem nagyon sokan örülnének annak,ha ilyen szép lakodalmuk lehetne,és szerintem a vendégek is jól fogadnák ezt az egészet.Szerintem próbálkozzatok meg az ötlettel,és az már sokat jelent,hogy aki nem akar,nem ölti magára a ruhát.

Én sok szerencsét kivánok a lagzihoz,és legyetek boldogok!:)

2009. aug. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/113 anonim ***** válasza:
82%

szia nekem nagyon tetszene ez az esküvő. mindenféleképp a meghívottak véleményét is kérd ki sztem.

ez a reneszánsz korba való visszacsöppenés nagyon tetszik, olyan romantikus lehet, korhű díszlet, kastély , ruhák.

bevallom irigyellek, de nagyon szurkolok, hogy minden olyan csodás legyen , ahogy elképzelted. Nekem tuti nem lesz ilyen szép esküvőm, de enélkül is boldog leszek.

a 2 napot én is sokallom.

2009. aug. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/113 anonim ***** válasza:
42%
Én bevállalnám egy az egybe a dolgot. Olyan lenne mint egy bulizós kicsi nyaralás, reneszánsz fílinggel. :D Sztem jó ötlet, de sajnos vannak emberek akik nem tudnak áldozatot vállani...
2009. aug. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/113 anonim ***** válasza:
56%
"Nászúton körbeutazzuk a világot :)" Írd még le kérlek, hogy hány szintes lakásban éltek, hány kiló arany ékszeretek van stb... úgy látom nem volt elég a kérkedésből :D
2009. aug. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!