Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnátok ilyen esküvőhöz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ilyen esküvőhöz? Mármint ha vendégek lennétek.

Figyelt kérdés

Vidéken lenne, egy kastélyban. 2 napig tartana, ott lehetne aludni, minden szépen be lenne rendezve.

Az egész reneszánsz stílusú lenne - a berendezés, a kastély, a ruhák, minden.

A vendégek kapnának reneszánsz stílusú ruhát, persze a méretükben, ezekből lenne 4-5 fajta.

A menyasszonyi ruhámnak egy nagyon fodros, csipkés, díszített ruhát képzeltem el.


Az első napon délután lenne a templomi szertartás, este egy nagy ovális alakú asztalnál többfogásos vacsora.

Másnap reggelire ugyanott svédasztalos kaja, ebéd, majd a polgári szertartás, ami az udvaron lenne.

Utána megint vacsi, majd sokáig bulizás :) Zenekar, vőfély, stb.


Mit szólnátok hozzá?


2009. aug. 18. 12:26
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/113 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem jó ötlet, amit írtál az esküvővel kapcsolatban. Tök érdekes lenne, ha megvalósulna a tervetek! Bizony, sok pénz kell hozzá! Látom, nem sajnáljátok rá sok pénzt! Hát, mondom, piszok szerencsétek van! :) Ha lenne sok pénzem, talán így tervezném meg az esküvőt, hogy miért? Hát, miért ne?! :) Sok sikert kívánok az esküvőtervezéshez és sok boldogságot! Nászutazásra meg jó utat és vigyázzatok magatokra! 26/L
2009. aug. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/113 anonim ***** válasza:
68%

huh, látom kaptál hideget-meleget...

én nem irigykedek, mi sem állunk olyan nagyon rosszul, de én akkor sem szórnám ilyenre a pénzt, ha enyém lenne az egész OTP... nálunk a családban sosem volt divat az ilyesmi.

gondolom nem 2 nap volt összeszedni azt a rengeteg pénzt, viszont én sajnálnám 2 nap alatt eltapsolni.


na meg amit már többen is írtak, hogy lehet egyeseket feszélyezne a rongyrázás, vagy nem szeretne reneszánsz maskarába bújni csak azért mert ez a te esküvőd.


a 2napos murit is soknak tartom. lehet, hogy a vendégek még bírnák, de sztem te már a 2. nap sírógörcsöt kapnál meg idegösszeomlást...


ettől függetlenül sok boldogságot kívánok, meg amit csak lehet.

bár azt javaslom gondold át az előttem szólók javaslatait is...


(egy megrögzött házasságellenes)

2009. aug. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/113 anonim ***** válasza:
83%
sok boldogságot .... a nagy kamuba :D mert sztem ez egy kamu kérdés.....:D:D:D:D
2009. aug. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/113 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ez a ti napotok, hozzátok alkalmazkodjanak a vendégek! Akinek meg nem tetszik, és szeret titeket, az a kedvetekért ennyit bevállalhat. Ha meg nem, akkor ne jöjjön el.

Nekem egyébként tetszene egy ilyen esküvő, voltam már nem a megszokott esküvőn és az is tetszett.


A pénzről meg annyit, hogy aki becsületesen dolgozik és nem költ minden hülyeségre, plusz hozzá még szerencséje is van, annak simán van ennyi pénze. Csak sokan nem tudják beosztani...


18/L


Haley

2009. aug. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/113 anonim ***** válasza:
69%

" Nászúton körbe utazzátok a világot az kicsit rossz nem?? vannak jobb helyek is miért nem mentek el a csillagos égboltra szerintem az jobb ! Hidd el sokan körbe utazták már a világot és még sem lett ekkora arcuk mint neked :D vagy várj még jobb miért nem kérd meg Anettkát hogy beszéljen pár jó ismerősével hogy fel tudjatok menni az űr állomásra :D na ? "


Teljesen egyetértek,e válasz írójával :DD

pluszban még: felvágás,rongyrázás,kérkedés,arcoskodás az egész.. :DD


S másodrészt úgy vettem észre, h ebben az esküvő kérdésben, többet számítanak Neked a csili-vil külsőségek,s kevésbé kap hangsúlyt a bensőség,szeretet,romantika a pároddal..


De Te/Ti tudod/tudjátok .. :DD

Ezenfelül Sok Boldogságot a jövőre nézve!

(Csak vigyázzatok,nehogy lezuhanjon a nászúton a repülőgép (esetleg magánrepülő(?) .. hoppá,ez egy rosszmájú beszólás volt ;)

Jöhetnek az oltások :DD

2009. aug. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/113 anonim ***** válasza:
76%
18:10-es válaszoló! dolgozhatsz Te becsületesen ebbe a nyomorult világba de akkor sem lesz 10millád....sok éve házasok vagyunk, volt nagy lagzink-megtehettük volna h rázzuk a rongyot, de nem láttuk értelmét- , felújítottuk a férjem házát-amit a szüleitől kapott- van egy kislányunk, hitelünk nincs!!! és hidd el becsületesen dolgozunk, sőt kicsit többet is vállalunk mint az átlag és nincs 10millánk....18évesen lehet h nincs akkora fene nagy élettapasztalatod h így vélekedjél....a kérdező pedig egy rongyrázi akárkicsoda...el tudom képzelni magam előtt.....kis újgazdag senki...már bocs, de az ilyen dicsekvő kiss nulla nőket nem bírom...és nem kell itt játszani a nagyot névtelenül....
2009. aug. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/113 A kérdező kommentje:

Köszönjük mindenki válaszát, de többet ezek után már nem kérünk.. :(

További szép napot nektek!

2009. aug. 26. 19:48
 98/113 anonim ***** válasza:
65%

Kizárt, hogy a 2kezetekkel szedtétek össze a vagyonotokat. Ha az lenne, hogy nah spóroltatok 10millát egy házra meg ilyenek akkor oké. de 2napra 10millát kiadni. Akkor képes erre az ember, ha van neki több100. Szal sántít.


De ha igaz is az egész, akkor is itt tényleg dicsekvés van ami gusztustalan.

2009. aug. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/113 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem is rongyrázás, ha egyáltalán igaz az egész. Egyébként az ötlet jó lenne, nem ebben az országban, nem jelen gazdasági helyzetben stb.

Ha viszont tényleg ily módon van mit a tejbe aprítani, az bizonyosan illegális ügyletekből származik és nem a párod 3 diplomájából. Szegény papa is azért kuporgatott, h 2 nap alatt elszórd??? Ne már...

Nem kérsz több választ? Ez itt lehet nem így működik...

2009. aug. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/113 anonim ***** válasza:
0%

Ne törődj ezekkel a féltékenykedő emberekkel!!!

Csinál mindent úgy ahogyan azt elképzeltétek,azoknak van igazuk akik egyet értenek veled.mindenki maga tehet arról,hogy nincsen pénze,sok a kölcsöne stb.stb.és képzeljétek el 2 kézi munkával meg lehet keresni a pénzt,csak meg is kell keményen dolgozni érte és nem kell minden hülyeségre elszórni.

Képzeljétek el éjjelt-nappallá téve dolgozunk a férjemmel és mi is kidobhatnánk ennyi pénzt az ablakon,ha szeretnénk,de mivel a mi lakodalmunk már megvolt és már nem vagyunk fiatalok inkább utazgatunk mindenfelé és büszkék vagyunk a pénzünkre azért mert mi megdolgoztunk és a mai napig keményen a 2 kezünkkel megdolgozunk érte!

2009. aug. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!