Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnátok ilyen esküvőhöz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ilyen esküvőhöz? Mármint ha vendégek lennétek.

Figyelt kérdés

Vidéken lenne, egy kastélyban. 2 napig tartana, ott lehetne aludni, minden szépen be lenne rendezve.

Az egész reneszánsz stílusú lenne - a berendezés, a kastély, a ruhák, minden.

A vendégek kapnának reneszánsz stílusú ruhát, persze a méretükben, ezekből lenne 4-5 fajta.

A menyasszonyi ruhámnak egy nagyon fodros, csipkés, díszített ruhát képzeltem el.


Az első napon délután lenne a templomi szertartás, este egy nagy ovális alakú asztalnál többfogásos vacsora.

Másnap reggelire ugyanott svédasztalos kaja, ebéd, majd a polgári szertartás, ami az udvaron lenne.

Utána megint vacsi, majd sokáig bulizás :) Zenekar, vőfély, stb.


Mit szólnátok hozzá?


2009. aug. 18. 12:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/113 A kérdező kommentje:

A menyasszonyi ruhámat még nem keresgéltem. Az lesz az utolsó :)


És nem apuci-anyucitól van pénzünk. De neked ehhez semmi közöd.

2009. aug. 18. 13:28
 32/113 anonim ***** válasza:
71%

nah megjelnt a sok rosszmájú.az esküvő 1 év múlva lesz ha jól értem,és spórolnak.na és ha pl. nyerték vagy örökölték volna a pénzt...nem mindegy??

nem az irigységtől csöpögő beszólásokra volt kiváncsi a kérdező,lehet ellenvélemény,de az ne a pénzről szóljon.


szerintem állati klassz lesz,főleg ha nem is kötelező a ruha,akkor senki se fogja kényelmetlenül érezni magát.amúgy úgyse sokszor akad ilyen alkalom.én szívesen mennék-.

2009. aug. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/113 anonim ***** válasza:
55%

"...Nem fogunk válni. Imádjuk egymást, már 10 éve..."


Láttunk mi már karón varjút... :]


Persze, neked (is) hosszú és boldog házasságot kívánunk, de sajna erre senki nincs bebiztosítva, hogy meddig tart majd a házassága.


Esküvő előtt mindenki abban a hitben van (természetesen!), hogy az ő szerelmük ÖRÖK, ők aztán SOHA nem hagyják el egymást, aztán pár év múlva mégis megváltozik minden.

2009. aug. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/113 anonim ***** válasza:
71%
a szüleim is együtt vannak már 15 éve, meg sztem a atieid is meg sokanké.... aztán jön lesznek gyerekeik és még a gondolat is h elválnak el fogja kerülni őket ez 100
2009. aug. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/113 anonim ***** válasza:
90%

13:06-os újra.


Nagyon jó, hogy tisztáztad, nem kötelező a ruha, mert így sokkal másabb rögtön az egész. Viszont ez meg azt a kérdést veti fel, hogy össze-vissza lesznek öltözve a meghívottak. Ez sem jó. Szerintem ezt a részt kellene valahogy jól kitalálni, és akkor a dolog igazán remek lenne.


Én, ahogy már írtam is, benne lennék önként, de ha azt érzem, rám akarják erőltetni, akkor dafke. :) Ez van, úgy látszik, ilyen vagyok. Viszont sokan vagyunk még ilyenek. Talán, ha csak a fotózáshoz (az ugye fontos, és nem árt, ha jó az összkép) és a tulajdonképpeni szertartáshoz kellene a "jelmez" és utána, aki akarja átöltözhet, az nem lenne jó ötlet? (Mert, megint magamból kiindulva, akkor már a dolog oldottabb, és ha a lehetőség adott, akkor már "nem is fontos", tehát nem öltöznék át, mert amúgy jó buli a jelmez.)


Na, most jól megkevertelek, de biztosan érted, mit akarok mondani... :P

2009. aug. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/113 A kérdező kommentje:

Igen, van pár irigy ember.


És nem fog megváltozni a véleményünk, 10 év után is pillangók vannak a gyomromba amikor hazajön, átölel.. :)

2009. aug. 18. 13:38
 37/113 A kérdező kommentje:
13:37: ez jó ötlet, meg is beszélem a kedvesemmel! :)
2009. aug. 18. 13:39
 38/113 anonim ***** válasza:
74%
Ki bírja ki a 2 napot??
2009. aug. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/113 anonim ***** válasza:
91%
biztos szép és látványos esküvő lesz... bár én nem ilyenre vágyom... nekem a 2 tanu bőven elég lesz majd :) amit meg az esküvőre szántunk volna abból fogunk lakást venni,meg majd jön a baba is :_) Sok boldogságot
2009. aug. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/113 anonim ***** válasza:
67%
ezzel az átöltözéssel az a gond, hogyha lesznek vagy 500-an, az elég sok idő, és hely míg mindenki átöltözik, és ha 10 millió lesz az egész akkor bizti sokan lesznek, vagy mindnekinek lesz egy saját szobája??az meg már rengeteg nem??
2009. aug. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!